Shia-Online.ir - شیعه آنلاین - چرا آیت‌الله موسوی اردبیلی به دیدار رهبری نرفت؟
15494 1:24 - 13 آذر 1389
چرا آیت‌الله موسوی اردبیلی به دیدار رهبری نرفت؟

اگر ایشان با صورت زخمی و کبود شده به دیدار رهبر فرزانه انقلاب می آمدند همین سایتها و رسانه های فتنه گری که این روزها برای نیامدن ایشان دهها شایعه ساخته اند، جنجال به پا می کردند که نیروهای امنیتی با توسل به زور، ایشان را به دیدار رهبری بردند و در این بین ایشان مجروح هم شده اند و این تصاویر هم سندی بر ضرب و جرح این عالم توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی می باشد.
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از بی باک، علی رغم تبلیغات گسترده فتنه گران و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی مبنی بر فاصله گرفتن مراجع عظام، علما، حوزویان و نخبگان کشور از نظام و شخص رهبر معظم انقلاب، سفر تاریخی ولی امر مسلمین جهان به شهر مقدس قم آب سردی بود بر همه فتنه گریها و تلاش و شایعه سازیهای مطرودین از آغوش ملت.

بعد از اینکه همه مراجع عظام تقلید و علمای بزرگ حوزه به دور از تصور بیگانگان با اشتیاق و شوق وصف ناشدنی به دیدار رهبر فرزانه انقلاب آمدند و این عمل خشم فتنه گران و اربابانشان را در پی داشت، برخی مگس منشانه تمام صحنه ها و حماسه های عظیم و زیبای این سفر را از ذهن خود پاک کرده و سعی در شایعه سازی و دروغ پراکنی ها نمودند.

در این میان اجتناب حضرت آیت الله موسوی اردبیلی از دیدار با امام خامنه ای صوت شیپور فتنه گران شده و کلی با این موضوع دل خود را خوش کرده و سعی در روحیه دادن به نیروهای شوک زده و مطرودشان کردند.

امّا ماجرا از چه قرار بود؟
یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود گفت: موضوع مشرف نشدن حضرت آیت الله موسوی اردبیلی به محضر رهبر معظم انقلاب، مطلبی نیست که فتنه گران به آن دل خوش کنند زیرا حضرت آیت الله موسوی اردبیلی دو ماه قبل از سفر امام خامنه ای به شهر مقدس قم با معظم له دیدار داشته بودند و تا کنون بارها این دیدارها تکرار شده است و ایشان از برخی علما و مراجع دیگر بیشتر به دیدار رهبری رفته اند لذا دلیل نیامدن ایشان را نباید حمل بر مخالفتشان با نظام و ولایت تفسیر کرد اگرچه درباره آینده افراد هیچ وقت نمی شود پیش بینی کرد که آیا کسی در مسیر حق می ماند یا خیر؟

وی در ادامه افزود: امّا اینکه چرا ایشان در این سفر به دیدار ولی امر مسلمین نرفتند خود حکایتی دارد.

ماجر از این قرار بود که حضرت آیت الله موسوی اردبیلی چند وقتی است بخاطر شدت بیماری با ویلچر جابجا می شود و چند روز قبل از سفر امام خامنه ای به شهر مقدس قم در حین جابجایی با ویلچر به زمین خوردند و صورتشان کبود شده بود لذا در آن ایام ایشان به رهبرمعظم انقلاب پیام دادند که بنده خدمت شما ارادت دارم امّا متاسفانه چنین اتفاقی افتاده و احساس می کنم آمدنم با این وضعیت به دیدار حضرتعالی آنهم جلوی رسانه ها به مصلحت شما و نظام نیست و انشاء الله همچون گذشته در آینده نزدیک به دیدار شما خواهم آمد.

این منبع آگاه در توضیح مصلحت اندیشی این عالم گفت: اگر ایشان با صورت زخمی و کبود شده به دیدار رهبر فرزانه انقلاب می آمدند همین سایتها و رسانه های فتنه گری که این روزها برای نیامدن ایشان دهها شایعه ساخته اند، جنجال به پا می کردند که نیروهای امنیتی با توسل به زور، ایشان را به دیدار رهبری بردند و در این بین ایشان مجروح هم شده اند و این تصاویر هم سندی بر ضرب و جرح این عالم توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی می باشد.

وی در پایان اظهار داشت: عشق به نظام و ولایت در بین حوزویان و بزرگان حوزه موج می زند و تنها کسانیکه خودشان را به خواب زده اند سعی دارند آنرا طور دیگری انعکاس دهند و حتی اگر زمانی چند نفری هم توفیق حضور نیافتند این موجب بی اعتباری نظام نخواهد شد بلکه باید ریشه ها را بررسی کرد که آیا آن فرد بی بصیرت بوده یا اطلاعات غلط به او داده اند یا دهها دلیل دیگر، از هیمن رو رهبر معظم انقلاب با همه مشغله کاری و علمی مقید هستند همواره با نخبگان حوزه و دانشگاه دیدار داشته باشند و از نزدیک به سخنان آنان گوش دهند و در صورت لزوم دستور به پیگیری برخی مسائل دهند.


برچسب: چرا - آیت‌الله موسوی اردبیلی - دیدار - رهبری

شیعه
21 اردیبهشت 1393
درود بر سید علی خامنه ای و علی اکبر هاشمی رفسنجانی و سید عبدالکریم موسوی اردبیلی
علوی
11 خرداد 1391
سلام
یک سوال از سایت شیعه آنلاین
آیا در شیعه می توان کسی را به جرم انتقاد و یا اعتراض به زندان انداخت و شکنجه کرد؟؟؟( برای بررسی و اعمال ضد انسانی کافی است به زندان های 59 عشرت آباد سپاه، بند های سپاه و اطلاعات سری بزنید و چند شب را در یک انفرادی بدون توالت سر کنید ، آنوقت پاسخ صادقانه بدهید)
مولا علی (ع) می گوید اگر شخصی بعد از باز داشت اعتراف کرد آن اعتراف ارزش قضایی ندارد.
محسن
24 بهمن 1390
دست شما دردنکنه
ناشناس
20 آذر 1389
ولي امر مسلمين جهان!
ناشناس
20 آذر 1389
اینجا رجانیوزه یا شیعه آنلاین!؟؟؟
این قسمت خیلی جالبه:"موضوع مشرف نشدن حضرت آیت الله موسوی اردبیلی به محضر رهبر معظم انقلاب"
مشرف نشدن؟؟؟!!!
یه جوری میگه انگار آقای موسوی اردبیلی که مرجع تقلیده می خواد برسه خدمت امام زمان؟؟!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
13 آذر 1389
چه مطلب جالب و خنده داري !؟ حسابي حال کرديم!؟؟؟ اخه اقاي دروغگو اقاي اردبيلي ساليان سال است که بخاطر سکته ايي که کرده اند ويلچري هستند
ناشناس
13 آذر 1389
بنازم به اين منابع آگاه که هيچ وقت نامشان فاش نميشود.
درباره مرحوم ايت الله بهجت هم خيلي از اين حرفها را منابع آگاه ميزنند.
ناشناس
13 آذر 1389
قم رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی شامگاه جمعه ١٢ آذرماه ٨٩ با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی ملکوتی مدظله العالی در قم با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
ناشناس
13 آذر 1389
دروغ است
ناشناس
13 آذر 1389
بله بله !!!!!!


ارسال نظر

نام
ایمیل
سایت/وبلاگ
* نظر
کد امنیتی  
 

   

آخرین اخبار