Shia-Online.ir - شیعه آنلاین - تفاوت شبکه "اهل البیت" با شبکه "اهل بیت"
 
هاست
هاست امن لینوکس DDoS Protection
خرید اینترنتی بلیط هواپیما
فروش پروازهای چارتر
پنل پیامک - الیت پیامک
سامانه ارسال و دریافت پیامک
تفاوت
تفاوت به بیان تفاوت ها می پردازد
آموزش سیسکو
سایت جامع آموزش شبکه
پنل اس ام اس رایگان
سامانه پیامک رایگان
 
کد خبر : 16780 تاریخ انتشار : 15:19 - 07 اسفند 1389 نسخه چاپی ارسال به دوستان پیوند مطلبتفاوت شبکه "اهل البیت" با شبکه "اهل بیت"

دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است، توسط یک روحانی افغانی تبار به نام "اللهیاری" اداره می شود. دفتر شبکه ماهواره ای "اهل بیت" در شهر مقدس قم چند روز پیش به دستور دادگاه ویژه بسته شد.

به گزارش شیعه آنلاین، طی چند روز اخیر دو خبر متفاوت یکی در مورد شبکه "اهل البیت" و دیگر درباره شبکه "اهل بیت" منتشر شد. خبر اول تحت عنوان "پخش شبکه اهل البیت (ع) بطور کامل قطع شد" در پایگاه خبری شیعه آنلاین و دیگری با عنوان "بسته شدن دفتر شبکه ماهواره ای اهل بیت (ع) در قم" در پایگاه خبری شیعه نیوز منتشر گردید.

کاربران محترم ذیل خبر منتشر شده در پایگاه خبری شیعه آنلاین نظراتی را درج کردند که نشان دهنده بی اطلاعی آنان از تفاوت میان شبکه "اهل البیت" با شبکه "اهل بیت" بود. لذا بر این اساس بر آن شدیم در این مطلب کوتاه، نگاهی گذرا بیاندازیم به این دو شبکه ماهواره ای و تفاوت میان آن دو تا کاربران بیشتر با هر یک از این دو شبکه آشنا شده و تفاوت میان آن دو را بدانند.

شبکه "اهل البیت"
شبکه "اهل البیت" که دفتر مرکزی آن در شهر کربلای معلی قرار دارد، به حضرت آیت الله سید "هادی مدرسی" تعلق دارد و توسط حجة الإسلام و المسلمین سید "مهدی مدرسی" اداره می شود. این شبکه ماهواره ای سال گذشته بخش انگلیسی خود را به طور مستقل راه اندازی کرد که دفتر آن در شهر لندن انگلیس واقع شده است. این شبکه به هیچ وجه برنامه های خود را به زبان فارسی پخش نمی کند و لذا مخاطبان آن را مردم ایران تشکیل نمی دهند.

این شبکه ماهواره ای که مدیریت آن از حدود 40 سال پیش با شیعیان بحرین ارتباط نزدیک و تنگاتنگی داشته اند، طی چند هفته اخیر اهمیت ویژه ای به پوشش اخبار و حوادث قیام ملت بحرین داشته لذا پخش آن ابتدا توسط "عرب ست" و پس از آن توسط "نیل ست" و "هات برد" متوقف شد. فعالیت شبکه اهل البیت انگلیسی نیز به طور همزمان متوقف شد. بررسی علت این مسأله نشان داد که آیت الله سید "هادی مدرسی" هر روز در برنامه ای زنده و بصورت مستقیم در پیامی تلوزیونی ملت بحرین که علیه رژیم حاکم در این کشور قیام کرده اند را مورد خطاب قرار می داد.
 
گفته می شود پيام هاي ایشان تأثير بسيار زيادي بر جريانات قيام مردم بحرين داشته و به طوری که حتي موجب بيدار شدن ديگر اعراب حوزه خليج فارس به ويژه شیعیان کشور عربستان سعودي شده است از همين رو ما در چند روز گذشته اخباري درباره آغاز برخي اعتراضات در شرق عربستان شنيده ايم و پيش بيني مي شود که اين اعتراضات در روزهاي آينده شدت يابد.

شبکه "اهل بیت"
شبکه "اهل بیت" که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است، توسط یک روحانی افغانی تبار به نام "اللهیاری" اداره می شود. دفتر شبکه ماهواره ای "اهل بیت" در شهر مقدس قم چند روز پیش به دستور دادگاه ویژه بسته شد. این شبکه ماهواره ای یک شبکه غیر انتفاعی است و زبان اصلی آن فارسی است لذا بیشتر مخاطبان آن را ایرانیان و افغانی ها تشکیل می دهند.

گفته می شود اتهام اصلی شبکه ماهواره ای "اهل بیت" بنا به گفته ي دادگاه ويژه، رفتار مغاير با وحدت بوده است. همچنین دو طلبه روحانی به نام های سید "مجید نبوی" و "هاشم زاده"  در شهر اصفهان به دلیل همکاری با این شبکه ماهواره ای بازداشت شدند.برچسب: تفاوت - شبکه - اهل البیت - اهل بیت - افغاني

nameh2 (01 آذر 1392) : شما كه لعن بر جبت و طاغوت نكرديد چرا بين خودتون كساني كه خداوند لعن نكرده لعن مي كنيد . تعجب بر شما باد!?!?!?
nameh (29 مهر 1392) : لعن و سب بر شما ظالمین .
اللهم العن قوم ظالمین .
با مساجد چی کار دارید ؟خشم ؟چرا نمی گذارید نام خدا و نام نامی علی علیه السلام بلند باشه ؟خشم؟
چطور مساجد رو از طلا ی ناب میسازید ولی از نام خدا و روضه در آن جلو گیری میکنید .
فقط به شما همین رو میگم "دجال" .
حبیب الله (21 شهریور 1392) : سلام برای همه دوستداران حق اگرمیخواهیدازحقانیت مذهب شیعه مستفید شوید به ان ادرس مراجعه کنید موفق باشید
http://www.aqeedeh.com/book/748/
خذیجه (27 مرداد 1392) : لعنت خدا بر کسانی که به این این ایت الله وحجت الاسلام ومدافع حقه دین اسلام و..... توهین کند .دلم می خواهد این القاب را برای اهلش خرج کنم نه برای یک مشت اختلاسگر بیت المال وشکننده کمر تشیع وبرادران دشمنان اهل بیت.مگر شبکه ولایت از کجاست .در فرانسه می باشد وصاحب شبکه هم سلطان شکر ایران .........
شيعه (17 مرداد 1392) : مرحباوخسته نباشيد برآقاي الهياري
فدايي حيدر (08 مرداد 1392) : خيلي ساده است: ۱ طبق فرموده ي پيامبر (ص):بعد از من اسلام به چندين فرقه (به اسم اسلام)تقسيم مي شود که فقط يک فرقه حق بوده و رستگار مي شود. پس يا ما حقيم يا عمري ها يا....
و اما شيعيان حيدر صفدر روي صحبتم با شماست.اگر مومن به حرف پيامبر (ص)باشيم چطور ميتونيم بين حق و باطل اتحاد برقرار کنيم؟!!
اين کار فقط از کساني بر مياد که لذت حکومت بهشون چسبيده و حديث پيامبر هم نمي تونه مانع اونها بشه چه برسه نظرات من و شما.
پس :سلام و درود خدا بر عزيز دل مومنين آقاي اللهياري و اللهياري تباراني که کم کم شاهد حضورشون خواهيم بود.
حيدر مدد
سجاد (01 مرداد 1392) : خدااقای الاهیاری راحفظ کند
رسول (01 مرداد 1392) : زنده باد آفاي اللهياري.
مسلمان حنيف (30 تیر 1392) : بسم الله الرحمن الرحيم
سلام دوستان
آدم کشي چه نفسي و چه شخصيتي شيوه هيچ کسي که خود را مسلمان بداند نيست.
چون مسلمان بدون قرآندروغگو
بياييد ابتدا تمرين انسانيت کنيم بعد برويم سراغ مسلماني
تمام اختلافات بين مسلمانان خواست صهيونيسمي است که بويي هم از يهوديت نبرده؟
و جاهلاني از همه ي فرقه ها ياسلامي شده اند عمله ي بي جيره ومواجب آنها
لا اله الا الله وحده وحده وحده
من الله توفيق
http://moslemanhanif.mihanblog.com/
بهزاد (19 تیر 1392) : سلام
شيخ حسن اللهياري چطور به خودش اجازه ميده به رهبر عزيز و علما و روحانيون ما توهين کنه
لازم به ذکر است آقای الله یاری ساکن آمریکاست. جالب است بدانید در آمریکا قانونی برای شبکه های ماهواره ای وجود دارد با این مضمون که اگر شبکه ای کوچکترین توهینی به مقدسات یک فرقه ی مذهبی یا فکری یا اجتماعی بکند آن شبکه تعطیل میشود و مجوز روی آنتن رفتنش باطل. حال این سوال برای خود من پیش می آید که چرا شبکه ی موسوم به اهل بیت که تماما توهین است بسته نمیشود؟ جز مخالفت این شبکه با دولت جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف بین فرق اسلامی علتی دارد؟
هر کسي که ميخواد باشه
samin (30 اردیبهشت 1392) : از هر 1000پیام ده تاش به طرفداری شیطان یاری همون اللهاری ملعونه چرا فقط طرفدارای کثسفضو میذارین......معاویه صفت ترین ادم دنیا همین اللهیاری وبرده صهیونیست و سلفیت فقط نقش بازی میکنه تا ولی امر مسلمین جهانو خراب کنه خدا لعنتش میکند هم اون هم حامیاشو لعنا وبیلا ....ای کاش با هوش بودین
ثمین (30 اردیبهشت 1392) : خدا لعنت کند الهیاری رو که با فریب انگلیس میخواد بر علیه رهبر ونایب حضرت مهدی فتنه کنه خدا امریکا وهمین شیطان یاری پلید رو نابود کنه که روش معاویه رو در پیش گرفتن تا با حمایت دروغین از شیعه وچند تا حرف راست یک دروغ بزرگو به شیعیان بچسبونن اخه ای پلسد دلار هار امریکا به جه درد دنیا واخرتت میخوره
ابولؤلؤ (20 اردیبهشت 1392) : باسلام خدمت دوستان عزیزم.....وبلاگ ابولولوباموضوعاتی پیرامون:
1دستگیری عامل تخریب مرقدحجربن عدی
2تصویرمنتشرشده ازحجربن عدی
3به آتش کشیدن مقام جعفرطیارتوسط وهابیت
به روزمیباشیم....منتظرنظرات سازنده شماعزیزان میباشیم.....
یاعلی
(16 اردیبهشت 1392) : برعمر لعنت به این همه شیعه با غیرت افتخار می کنم
مهرانه (28 فروردین 1392) : واقعا آدم نمیدونه چی درسته چی غلط خدا انشاء اله به حق محمد وال محمد (ع) همه را به راه راست هدایت کنه

منتظرالمهدي(عج) (22 آذر 1391) : الهياري اصلا شيعه نيست من خودم شيعم ومطمنم که او براي صهونيسم و وهابيت کار ميکنه واصلا حرفاش با شيعه يکي نيست وفقط کارش شبه افکني وخرابکردن شيعه است و من مطمپنم که او براي شبکه وصال حق که يک شبکه سني است کار ميکنه چون اون شبکه تا ميخاد شبه بندازه سريع شبهاتي روکه الهياري به دروغ درست ميکنه رو ميندازه وسط خدايا مارو از شر دشمنانت حفظ بفرما انشاالله
نجف (22 آذر 1391) : درپاسخ به آن وهابی که بنام الله پرست خودرامعرفی کرده ودرموردشستن پاها دروضو ازشیعه ایراد گرفته میگم: که ما شستن دست وپارا قبل یا بعد از وضو ازمستحبات میدانیم.حال اگرکسی کوتاهی کندوضویش باطل نیست. و وضو بهمان شکل که در قرآن کریم ذکرشده ومسح سر وپاهم ازواجبات است.وشستن پاراکه مستحب است واجب کردن بدعت است (مثل سایر بدعتها).وشما که بدروغ ادعای تبعیت ازقرآن داریدچرادستورقرآن رانادیده می گیریدکه فرموده مسح نه شستن!ضمناما به النظافت من الایمان اعتقاد داریم وکوتاهی دراین امرراناپسندمیدانیم.اگربرخی ازعوام تنبلی کنندبه پای همه نگذارید.ضمنا من تندیهای الهیاری رانمی پسندم.امافردباسوادی است.
(29 آبان 1391) : به نظر من ایشان صرفنظر از اینکه پشت پرده شبکه اش چه قصدی باشد (خوب یا بد) فردی است مستعد و مطالعه کرده و حضور ذهن خوبی دارد و صراحتش البته مفید است، ولی در عین حال یکسری تضاد در کارش دیده می شود. مثلا ایشان در رد ولایت فقیه می گوید طبق حدیث ائمه معصومین هرکس علمی برافرازد (قبل از خروج سفیانی) طاغوت است. خوب این شامل خودش نمی شود؟ این علم دفاع از اهل بیت نیست؟ همچنین روش بحث و مناظره ایشان تند و بی پرواست و لعن و نفرین های وی (با اینکه به حق است) اثری روی مخاطب سنی ندراد جز اینکه لجبازی بیافریند. اگر کسی مدعی مطابعت از روش اهل بیت است که خوب امام صادق (ع) و امام رضا (ع) مباحثه و مناظره کرده اند، ولی این رفتارها کمتر در عموم از ایشان دیده شده (یا اصلا نشده). ایشان در زمان تقیه بودند، ما هم هستیم. گفتن حقایق و نشان دادن اسناد خوب است که دست دروغگوهای سنی مسلک و عالم نماهای دجال صفت آنها را رو می کند و شبکه های وهابی را روسیاه می گذارد، ولی در عین حال رفتار ایشان شایسته یک عالم شیعه نیست. ناگفته نماند که وحدت و دوستی بین شیعه و سنی یک کلاه گشاد است که سر شیعه می رود و هیچ فایده ای هم ندارد. بله یک سری سنی ها شیعه می شوند، ولی امروز شیعه ها دارند وهابی و بهایی و مسیحی می شوند. خیلی ها هم کلا دین را فراموش کرده اند. بهتر است بجای شیعه کردن سنی ها به فکر حفظ شیعه های موجود باشیم.
محمد جواد ابراهيمي (26 آبان 1391) : آقايان! خانم ها! عزيزان!
تورو خدا يکم دقت!
مگه ما ميگيم شيعه حرف نزنه؟ ميگيم دهان شيعه بسته باشه که وحدت شکسته نشه؟
اصلا و ابدا
شيعه منطق داره ولي فحاش نيست
چطوري ميشه اول به يه نفر (يا به اعتقاداتش) فحش و بد و بيراه بگيم بعد به استدلال و مناظره دعوتش کنيم؟
شماها ميخوايد با لعنت فرستادن به خلفا اونم به صورت عمومي حقانيت شيعه رو اثبات کنيد؟
شبکه ولايت به اين قشنگي داره فعاليت ميکنه و عقايد شيعه را مستدل و منطقي بيان و اثبات ميکنه مناظره حاج آقاي قزويني با علماي سني در اينترنت موجوده
چه نيازي به توهين و لعن فرستادن(به صورت عمومي) هست؟اونم در صورتي که شيعيان از خطر وهابيت در امان نيستند(هم جاني و هم فکري و عقيدتي)
شقایق (29 مهر 1391) :
شما زیارت عاشورا نمی خونید

(اللهم خص انتاول
ظالم بالعن مني وابدا به اولا ثم العن الثاني
و الثالث و الرابع اللهم العن
اليزيد خامسا
)

ههههههه کی اینو از مراجع گفته لعن خلفای راشیدن حرامه

واقعاااااااااً کسی اینو این مقاله را نوشته سنی بوده یا شیعی؟؟؟
مسعود (18 شهریور 1391) : من یک شیعه هستم به نظر من وحدت مسلمین با عث شکست رزیم صهونیستی خواهد شد
غلام خیبر شکن (16 شهریور 1391) : ما جانمان و مالمان و خونمان فدای مهدی فاطمه الزهرا سلام الله علیه و همه مردان و زنانی که سینه چاک این خاندان هستند بشه . حاجی من جونم ادعای عرفان و علم و ادب هم ندارم ولی محبت این خاندان با گوشت و روح و خونم قاطی شده . گیریم وهابی ها و سنی ها من رو کشتند نسل های بعد از من رو که محبت امیرالمومنین علی علیه السلام توی روح و خونشان موج میزنه با اونها چکار میکنند و امثال من چی ؟ آقایان هر کس به اندازه سهم خودش به شیعه خدمت کند . یا علی مدد
ناصر پرویز (29 مرداد 1391) : با سلام
من با این وحدت مخالفم چون ما هر سال ماه محرم به سر خود می زنیم وحسین،حسین میگویم .
چرا یک دفعه با پیروان دشمنان امام حسین دست دوستی دهیم وبا آن ها هم نشین
شویم.
وحدت با پیروان آن مردانی نا مرد بودندچون که حق حضرت علی (ع) را زایع کردند. او را خانه نشین کردند.
من مخالفت خود را با وحدت اعلام می کنم.
ما باید آن ها را از تاریکی به سمت حقیقت بکشانیم با استفاده از کتاب های خود
آن ها درظمن تبلیغ در آمریکا آزاد است
چرا شبکه نور در تهران دفتر داشته باشه ولی شبکه اهلبیت نه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارج (26 مرداد 1391) : به نظر من الهياري اصلا شيعه نيست و اعتقاد وي شيعه اثني عشري نيست و رفتار وي كاملا مخالف با شيعه و اسلام هست و به نظر من الهياري از كافران و صهيونيستها خطرناك تر است براي اسلام چون با رفتارش سعي در بد جلوه دادن شيعه مي كنه و نمايشي فوق العاده بد از اسلام رو نشون مي ده كه واقعيتش اصلا الهياري را نبايد مسلمان دانست او بيمار رواني خطرناكي بيش نيست
نرجس (17 مرداد 1391) : خــــــــــــــــــدا لعنتش كنه.
محمود (11 مرداد 1391) : این مطالب برای مخالفان جناب آقای اللهیاری است ,برادران وخواهران دینی سلام دراین که اقای اللهیاری خادم ودلسوز اهل بیت است شکی نیست اما این که میگویید چرا از امریکا واسراییل بیزاری نمی جوید خوب مسلم است چون در آمریکا زندگی میکند و نمیتواند ،واین که چرا گاهی اوقات پرخاش میکند وبه مخالفان ناسزا می گوید به خاطر تعصب است که شاید اشتباه است اما اصل کار درست است به خاطر یه اشتباه کوچولو خدمات او را نادیده نگیریم و هرچی دلمان میخواهد بگوییم چون از او خوشمان نمی اید ،و اما من نشنیدم ناسزا بگوید ولی شاید لعن کردن را شما ناسزا میگویید با این حال به کسانی که به کشتن حضرت صدیقه کبری راضی اند و کار خلیفه ملعونشان را توجیح میکنند و او را با این همه مطائن به جای تکفیر در عرش بالا میبرند به جز ناسزا حقی نیست
ياد سيد جواد بخير (06 مرداد 1391) : آقايوني که دم از وحدت ميزنن کلاه سر شيعه ميره تا ناف ا.
شيعه بسته چشم براهي ديگه موقع قيامه...
شهد در کام عدو زهر است زهر شيعه با ضد علي قهر است قهر
مهاجر (12 تیر 1391) : با سلام
من نوع و روش بحث الهیاری را قبول ندارم نه تنها مفید واقع نمیشود بلکه مخرب هم است. ولی چرا همش به افغانی بودن الهیاری تکیه داریدهست که هست. این ادم اصلا موقعیت و شرایط زندگی شیعیان افغانستان را نمی داند و هر روز اب به اسیاب دشمن میریزد وی وضعیت شیعیان پاکستان(کویته) را درک نمیکند و باعث قتل عام این دو ملت در کشور های اکثریت سنی میشود.
شیخنا حسن دامت برکاته (06 تیر 1391) : من یک شیعه هستم
مطالب بی اساست رو خوندم
ما شیعه هستیم و پیرو امامان معصوم علیهم السلام
عقل تو و من کمتر از اینه که بخواهیم عالمی را نقد کنیم ولی حق داریم رفتار و کار او را مطابقت قرار بدهیم با آیات قرآن و روایات اهل بیت و به درستی و اشتباه او پی ببریم.
من از شما میخواهم در همین نظر دلیل علمی قرآنی و روایی اشتباه بودن کار این شیخ کبیر حضرت آیت الله حسن اللهیاری مد ظله العالی را بیاورید و من هم جواب شما را خواهم داد!
به شرطی که سند هم بیاورید !
مرد باش و نظر منو بذار . بر میگردم!
اقای پرکار (21 خرداد 1391) : شمامگربیکارید اینهمه نظر می نویسید؟
احمد (19 خرداد 1391) : مگه تو مذهب شيعه ولايت فقيه يک رکن اساسي نيست ؟ولي فقيه فعلي شيعه خامنه ايه يا اللهياري اگه يه شيعه دين حاليش باشه وقتي وليش ميگه وحدت اطاعت ميکنه يا اينکه بايد به اصل بودن ولايت فقيه شک کنيم....
شیعه (17 خرداد 1391) : رهبران سنیها با بوش شراب میخورن ولی شبکه هایشان از بدی رهبرانشان چیزی نمیگویند ولی الهیاری بیمهابا به رهبر یک کشور شیعه فحش میدهد فقط بخاطر اینکه شبکه اش را بسته اند یکذره عفت کلام ندارد این احمق
حسین رفیعی (29 اردیبهشت 1391) : شیعه زنده است تااللهیاری ها زنده اند.
منتقم خون زهرا (س) (19 اردیبهشت 1391) : ۱۴۰۰ سال جگر شيعه خون بود ۱۴۰۰ سال گفتن تقيه ۱۴۰۰ سال شيعه سر بريدن.لعنت به عمر لعنت به ابي بکر چون اينهارو رسول خدا لعنت کرده.اينها به رسول الله تهمت ديوانگي و هزيان زدند.اينها پهلوي فاطمه را شکستند.اينها علي را حسن را حسين راو........شهيد کردند.عمر و ابوبکر در کنار نمرود و فرعون در دوزخ خواهند بود. يا منتقم خون فاطمه ادرکني
محمود فولادیان (14 اردیبهشت 1391) : بازداشت کار غیر اسلامی بلکه کاری زشت و غیرانسانی و از روی ضعف است . چرا وقتی تا قدرت پیدا میکنید از حربه زور استفاده میکنید. مگر اسلحه گرفت و کشت ؟
سید محمد (04 اردیبهشت 1391) : حیدریم... درود بر آقای الله یاری... لعنت بر همه کسانی که با وحدت وحدت کردن دهان شیعه را میبندند تا دوباره ضایع کنند حقی را که 1400 سال پیش دشمنان خدا ضایع کردن...
سعيد (26 فروردین 1391) : خداوند عمر با عزت به آقاي اللهياري عنايت کند.ان شا الله
حيدريم اين افتخارمه (23 فروردین 1391) : سلام حالا يه نفر دلسوز اهل بيت پيدا شده داره جواب سني ها رو ميده باهاشون حرف ميزه راه درست رو نشون ميده اومدين اين نذاريد حرفشو بزنه شما از نسل همان دشماني هستيد که نذاشتند اهل بيت حرفشونو بزنن.اگر تو مملکت ما چند تا مثل الهياري بود وضعمون اين نبود که توي که دم از وحدت ميزني وحدت اين که شيعه ها لال بشن اون موقع امام جمعه سنياي مشهد بياد بگه ما علي خيبر شکن داشتيم نه علي که در خونشو آتيش زدند.دم الهياري گرم علماي فلسفي ما
امیر علی (22 فروردین 1391) : خدا حضرت آیت الله اللهیاری رو حفظ کنه من هر وقت سر نماز ایشونو دعا میکنم اللهم عجل لولیک الفرج
حق علی (22 فروردین 1391) : وهابیون معاویه راخال المومنین وابوسفیان رااباالمومنین وهند جگرخوار راام المومنین ویزید رابرادرخود معرفی میکنندلابد مرحب یهودی هم باید خا ل المومنین باشد
حق علی (22 فروردین 1391) : وهابیون معاویه راخال المومنین وابوسفیان رااباالمومنین وهند جگرخوار راام المومنین ویزید رابرادرخود معرفی میکنند
حق علی (20 فروردین 1391) : مرگ بروهابی مرگبرسقیفیان متعصب درودبرغدیریان
محمدجمال (19 فروردین 1391) : درود براله ياري نابود باد دشمنان داخلي و خارجي
يا حيدر
لعنت به هر چی عمری و دجال صفت!‏ (16 فروردین 1391) : به جز آقامون ما که دلبری نداریم؛غیر علی ع شاه و قلندری نداریم؛این پنبه ها از گوشتون بیرون بیارید ؛ ما با زنا زاده برادری نداریم؛حاج آقا اللهیاری دمت گرم!‏
بر عمر لعنت (07 فروردین 1391) : می گویند اهل سنت برادران ما هستند .
الهی بی برادر بشیم.
ثریا کاظمی (29 اسفند 1390) : به نظر من آقای اللهیاری شخصی بسیار متدین و خیلی هم فهیم و باسواد و باشعور هستند که تمامی کتب شیعه و سنی را حفظ هستند فقط کمی اخلاقشون تند هست که اگر اونو اصلاح کنن کامل تر میشن.
عبدالله (24 اسفند 1390) : دعوای ما بر سر شیعه و سنی بودن نیست بلکه این ها میخوان با استفاده از افکاری مثل افکار معاویه، عمر بن حتاب وابوبکرو عثمان مردم جامعه رو به استثمار فکری واستعمار بکشند و جناب الهیاری فقط تبین کننده این موضوعاته اونهایی که میگن وحدت شیعه وسنی، به نظرات اخیر سخنگوی حماس در مورد حمله اسرائیل به ایران و در پاسخ به سخن سردار صفری یه نگاه بیندازند که سخنگوی حماس گفته ما فقط هویت خودمون رو میتونیم حفظ کنیم اونا شیعه هستند ما سنی و..واین است طلاها وپول های مردم ایران در وحدت شیعه وسنی
نسرین (22 اسفند 1390) : با من نگو که شیعه و سنی برادرند
ما بی خیال سیلی مادررررررررررررر نمیشویم.
یا حیدر مدد
امير (21 اسفند 1390) : من به عنوان یك شیعه اعلام می كنم كه اين الهیاری جز ایجاد تفرقه هدف دیگری ندارد و از برادران اهل سنت و شیعه كشورم خواستارم به صحبتهای اين شیطان صفت گوش ندهند و اتحاد خودشان را حفظ كنند
ایلیا (16 اسفند 1390) : درود خدا بر شیخ حسن اللهیاری عزراییل علمای بکری_آقایون وحدتی!! دفتر و حساب ایشون رو تو قم بستن که شبکه سقوط کنه و شبکه شون[ولایت فقیه تی وی] یکه تاز باشه ولی از قضا سر سکنگبین صفراها فزود چون ایشون یه لطف الله جل جلاله و وعای آقا امام زمان(عج)شبکه امام مهدی (عج) به زبان اردو و انگلیسی زده و با تاسیس کانالهای عمری ها[کلمه خبیثه/وصال کثیف/وصال باطل]وحدت چشانده شد نوش جون آقایون
دوستدار ابو لولو (11 اسفند 1390) : سلام اللهم عجل لولیک الفرج
با درود به محضر قهرمان بزرگ فیروز ابولولو که خنجر را به مقعد عمر ملعون وارد کرد و درود بر مرد با عرضه شیعه آقای اللهیاری که از مادر امام زمانش حمایت می کند
لعنت بر کسانی که با ضربه به شیعه دست دوستی با عمری ها می دهند
من بی خیال حرمت مادر نمی شوم
هرگز جدا ز دامن حیدر نمی شوم
با من مگو که شیعه و سنی برادرند
من با زنازاده برادر نمی شوم
التماس دعا
کلام منطق (18 بهمن 1390) : ما از هر دین و فرقه ای که باشیم انسان هستیم و همه دارای عقل و شعور چه سنی و چه شیعه و مسیح و یهود و .. همه مثل هم هستیم هیچ فرقی نداریم جز در عقاید دینی !!! انسان امروزی میداند که چه استباه هستش و چه درست چون حجت بر ما تمام شد !!! همه میدانند بد و خوب را !!! انها امدند تا ما روش زندگی بیاموزیم حال چه شیعه و چه سنی باشیم مهم خوب بودن هست اگر هنوز بخواهیم بر سر دین با هم مشکل داشته باشیم پس نیازمند به پیامبر از طرف خدا هستیم !!! نه عزیزان امروز هر کسی پیامبر خویش میباشد !!! همه از یک تن میباشیم و هر که به دینی !!! قاضی خداوند میباشد !! اری عمر و ابوبکر و ... درست است خطا کردند !!! خداوند میداند با انها و اعمالشان !!! درست نیست که تمام خطاهای گذشتگان را به پای بازماندگان ان نسل بگذاریم جه بسا انسانهای شریفی هم پیدا میشود از هر دینی که تصورش را بکنید !!! این واضح میباشد که جز تفرقه اندازی بین مسلمانان چیزی دیگری نیست !!! جالب هستش که دفتر شبکه اسلام در امریکا میباشد ! جالبتر از اون یک روحانی شیعه که عفت کلام ندارد !!! مشخصا با کمی تعقل پی میبرین که اینها دسیسه میباشد !!! البته یکسری حق دارن از شیعیان !!! برای اینکه جنایاتی را که وحابی ها مرتکب میشوند به پای امت سنت میزنند ! در حالی که تمام اینها از روی برنامه دسیسه ای غرب میباشد !!! اری تا حالا کجا بودن ! کشور ما با فرقه ای مختلف بدون هیچ مشکلی در حال زندگی هستند و خواهند بود !!! نگذاربد که با صلاح خودمان بر علیه خود ما بشورند !! همه انسانها قابل احترام هستند !
پوریان (17 بهمن 1390) : واقعآ شرم داره چرا یکبار درباره ی توهین های شبکه های وهابی ها یک حرفی نزدین آقای اللهیاری ازنظر من مشکل سیاسی دارن ولی در بحث اعتقادی بسیار قوی هست حالا شما یکباره یکی رو مرتد میکنید وتوهیت به اون میکنید کار کاملآ غلطی هست شماها خبری از جنوب کشور ندارین نفستون از جای خنکی بلند میشه ولی بنده در شهر تجاری درگهان قشم زندگی میکنم ومغازه دار هستم چیزی که من و دوستام مشاهده کردیم واقعآ سنی ها از این شبکه میترسن به قرآن قسم روزهایی بود که ادعاشون خیلی بالا بود ولی الان از اسم شبکه اهل بیت میترسن///نمی دونم مدیر سایت با چه مقصودی از این خبرایی که تو سایت میذلره داره بابا به فکر خدا به خدا شما دارین خودتون اشاعه فهشا میکنید اگه کسی گقت تو شما دربارش 100 مقاله بی سند به نمایش میذارین همینجور که دارین آبروی مداح امام حسین رو میبرین بقران خجالت داره شما مثلآشیعه هستین ولی بیشتر به فکر پول هستین
یاعلی
(06 بهمن 1390) : نحوه صحبت جناب الهیاری نشان دهنده منش ورفتار یک شیعه نیست "واصلح ولاتتبع سبیل المفسدین" ما حق نداریم با روش دشمنان با دشمنان مقابله کنیم ما روش ومنش چهارده معصوم را باید پیش بگیریم
محمد رضا (29 دی 1390) : ما شيعه ها با دشمن آقا امام علي نه برادريم و نه وحدت داريم خاک بر سر شما کور دلان که عمر حروم زاده و ولد زنا که تو کتاباي خودتون مثل سنن ابن داوود و يا صحيفه مسلم نوشته را خليفه خودتون مي دانيد بله ۹۰ درصد به اصطلاح مسلمونا سني ام اما بارها تو قرآن ذکر شده که بيشتر شما اهل آتش هستيد الا عده قليلي که ما شيعيان هستيم

درود خدا بر خاندان پاک و مطهر امام علي (ع)
یا حیدر (22 دی 1390) : من فقط اینو میدونم ما میگیم علی(ع) اونا میگن عمر... خوب ما که پیرو امیرمؤنان هستیم چرا یادمون میره بابا 124هزار پیغمبر 12 امام اومدن تا اصول اخلاقی رو به ما یاد بدن تا بیشتر بُعد انسانیمون رشد کنه نه حیوانی اصلاً عمر و عثمان و..... بنیان گذار نفاق و کفر، امروز پی گیری این دعوا به جز نسل کشی چی میتونه باشه؟
میدونم هم بین ما هست و هم بین سنی ها با عقاید خشک و متحجرانه اما اصلاً راهش جنگ و آدم کشی نیست
شیعه ی مرتضی علی(ع) با تو هستم ما کاری به اهل تسنن نداریم آیا اگه موقعیت باشه حاضری اهل تسنن رو بُکشی؟ به دلیل اینکه سنی هستن؟ کمتر شیعه ای این کارو میکنه اما همین بحث و جدل ها اگه بالا بگیره وضع از اینی که هست هم بدترمیشه.
آقا بیا که کلاف روزگار سر در گم است لطفی نما و نظری که دل از همه جا و همه کس پُر است
مهدی تیموری (21 دی 1390) : خدا حفظ کنه آیت الله اللهیاری رو.ایشان نمونه یک شیعه شجاع و با غیرت هستند.درود بر این مجتهد عالیقدر
سعيد (21 دی 1390) : من ميدانم الله ياري حقه همه حرفاشم درسته يه مرد ميخوام اگه قبولش نداره باهاش مناظره کنه
افسوس تو اخر الزمان مردي پيدا نميشه
چقد بي انصافن کسايي که حق تو گوششون نميره شيعه احمق همين بهتر شيعه نباشه
(12 دی 1390) : تمام شیعیان: این وحدت همون وحدتیه که مادرمون بخاطرش شهید شد
یادتون رفته که پیامبر به حضرت علی گفت اگر بعد از من با انها بجنگی اسلام به خطر میافته و هر چه شد سکوت کن
حضرت حق جای حق نشسته و بالا خره پسر فاطمه میاد انتقامشو میگیره الان هم تو همون شرایط هستیم که علی(ع)بود باید سکوت کرد اونا اگه میخواستن ادم شن سر دستشون ابن خطاب نبود.
کسی نگفته برید بهشون بگید که ممنون مادرمون رو شهید کردید
ما میگیم اگه هی بخواهیم بگیم چرا هم ریشه ما کنده میشه هم ریشه اونا بعد اون پدر سوخته های فراماسون ها هر کاری میخوان میکنن ساده تر از این دیگه نمیتونستم صحبت کنم
اگه خیلی علاقه دارید
برید یکم فقه بخونید ببینید تو اخرالزمان باید طرفدار چه کسی بود
طرفدار ولایت یا دجال؟
مسلمان حنیف (12 دی 1390) : خجالت بکشید بندگان خدا.جواب پیامبر و آل و اصحابش رو تو عالم محشر چی میخواین بدین؟پرسیدن دین رو چطور یاد گرفتین اونوقت میگین ننه بابامون یادمون دادن یا تو کتابهای درسیمون خوندیم یا از تلویزیون شنیدیم؟!کدوم یکی از اینا فکر میکنین مورد قبول باشن؟یه بار خدا وکیلی به کتاب خدا رجوع کنید.به سخنان اصحاب نبی که معلمان کتاب خدا هستند،به سخنان پیامبر خدا و احادیثش برگردیم و با تحقیق و تفحص بگردیم دنبال دینمون.الکی الکی زیر بار هیچ حرفی نریم.بیخود به وهابی توهین نکیم.کمی راجع به وهابیت و اندیشه هایش تحقیق کنیم.با این حال آیینی به نام وهابیت نیست.بلکه حقایق اسلام بودند که گم شدند و شخصی به اسم محمد بن عبدالوهاب اونا رو احیا کرد.وگرنه حرفهایی که الآن به وهابیا نسبت میدن رو چند صد سال قبل از اونا علمایی مثل فخرالدین رازی،امام محمد غزالی و خیلیای دیگه گفته بودند. بیخود از اونا حمایت هم نکنیم،الکی از اللهیاری و کانال اهل بیت تعریف نکنیم و توهین خشک هم نکنیم.بلکه سخنان و اقوال همشون را جلو آینه قرآن و حدسث و سنت نبوی بگذاریم.
خدا همه ما را هدایت کند.اللهم انصر الاسلام والمسلمین وانصر جیوش الموحدین واهلک کل المشرکین والمنافقین والکافرین و کل الشیاطین الانسیة والجنیة.
مهرداد (06 دی 1390) : بر عمر خر فروش لعنتخاک بر سر اونايي که به خودشون ميگن شعيه بعد دم از وحدت با طرفداران قاتل حضرت زهرا مي کننبريد ببينيد تو شبکه هاشون با اسم سنت چه جسارت هايي به اپمه ميکنن
روباه (28 آذر 1390) : بياد سيد جواد ذاکر صلوات


بياييد مرجع تقليدمان صاحب الزمان عج باشد به آنچه علم داريم عمل کنيم و به آنچه علم نداريم صبر کنيم تا ظهور

براي سلامتي مولا صلوات
درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود
منتظر وارث 12 (25 آذر 1390) : یا امام زمان
فریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
از دست شیعه هات که بر علیه خودشون کار می کنن
وحـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدت
با که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وحـــــــــــــــــــــــدت با کسانی که قاتل مادرمان را مدح می کنند .؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خاک بر سر بی غیرتتان کنند .
شريفه ازخلخال (23 آذر 1390) : سلام
برادران روحاني و فهميده خصوصا حوضه علميه قم من إز استان اردبيل شهرستان خلخال ميخاهم بيام خودم را به وسيله شما به كوش مسئولين برسانم ازشما عاجزانه خاهش ميكنيم تمنا ميكنيم اين شبكه اهل بيت را كه خودتان بنيان كدار ان بوديد را ازبين ببريد ما سالهاست كه در اين شهرستان هزاران شيعه و سني برادروار در كنار هم دركمال احترام و وحدت زندكي ميكنيم اما متاسفانه مدتي است با به راه افتادن اين شبكه شيطاني ما ارامش خخيال خودمان را إز دست داده ايم بدبختانه اتش تعصبات خشك و كوركورانه بعداز١٤٠٠سال دوباره شعله ور شده و نجواهاي كينه توزانه كم كم زمزمه ميشود و به كوش ميرسد ما جمعي از مردمان اهل سنت ازين خطه عاجزانه خاهشمنديم فكري به حال اين شبكه كنيد و اجازه ندهيد ساده باوران وكوردلان فريب اين كونه سخنهاي بي اساس راخورده وخدايي نكرده شاهد جنكهاي خونين قبيله اي از جاي جاي ميهنمان باشيم لطفا باسخ مارا بدهيد. 
خالق (11 آذر 1390) : هر وقت اللهياري حاضر شد مرگ بر آمريکا و اسراپپيل و انگليس و بهايي بگه اونوقت از صهيونيسم بودن مبراست و گرنه يک صهيونيست با عيار بالاست که خودش رو شيعه جازده
حبيب (11 آذر 1390) : آيا کسي که از حق حضرت امام علي (ع) دفعاع مي کند از نظر شما ادمي بدي است واقعا شما براي شما متاسفم خدا ما را به راه راست هدايت کنند يا علي مدد.
انسان فهمیده (08 آذر 1390) : من بارها این شبکه را دیده ام
و جز اختلاف انداختن و تفرقه افکنی بین شیعیان و اهل سنت ندیدم و نشنیدم.
این آقا با سنی ها درست حرف نمیزند و عالمان و بزرگان شیعه را تحقیر و کوچک میکند
اینها همه دسیسه های شیطان بزرگ آمریکا است بیدار باشید.
زنده باد اسلام
حیدر (01 آذر 1390) : دوستان گرامی، من مدتی است که برنامه آقای الهیاری را نگاه می کنم، حقیقتاً رفتارهای ایشان نرمال نیست، چون در آن ادب و نزاکتی که یک مومن می بایست داشته باشد را ندارد، و احساس می کنم یا دارای یک سری عقده های شخصی است که در دوران کودکی شکل گرفته و یا با مقاصد خاص و توسط بعضی از سازمانها به قصد تخریب چهره شیعه این رفتارها را انجام می دهد، چون رفتارهای ایشان روشنگری که بعضی از دوستان می گوید نیست که دارد انجام می دهد بلکه تخریب چهره تشیع است، چون با دادو بیداد کردن، بی ادب صحبت کردن که نمی شود کسی را به راه راست هدایت کرد، آیا واقعاً پیروان اهل بیت(ع) از این جور آدمها هستند؟ مطمئناً نه . اما متاسفانه خیلی از افراد هم خوشحال می شوند از اینکه بر کسی لعنت می فرستد، می خواهم بگم که این فرد دارای خطاهای شناختی فراوانی است که باعث شده رفتارهای دلقکها را از خودش نشان داده و مردم بیشتر بهش بخندند، و این کار نه تنها به ضررش بلکه به ضرر تمام شیعیان تمام می شود.
ریبوار (17 آبان 1390) : برای شما متاسفم همین عمر بود که دینی که الان بیش افتخار میکنید به مملکتتون آورد تا بانور الهی اشنا بشید همین عمر بود شماها را از کفر و عناد باخدا نجات داد فرماندهان او سعد بن وقاص بود که شما را کفرو ظلم ساسانیان نجات داد همین عمر داماد علی و فاطمه همسر ام الکلثوم دختر اونهاست پدر زن پیامبر است نمیدونم چرا شماها خودتان را بهنفهمی میزنید نود درصدی جهان اسلام به لطف همین عمر است که مسلمان شده اند امپرراطوری کسرا و روم در زمان او به لرزه در آمدند چرا شماها نمیفهمید اسلام با اسلام اوردن ایشان اسلا م شدو رشد پیدا کرد نمیدونم چه دشمنی با اصحاب رسول خدا دارید ولی یقیینن از روی بی دینی و بیچارگیتان است اصحاب رسول خدا بایکدیگر دشمنی نداشتند اگر اینطوری که شما میگید بودند الان 5/1مسلمان نداشتیم شماها فقط میگید روایات وبس ولی ما میگیم قران و بس شما ها بیایید از روی قران حرفاتون ثابت کنید
حسین (17 آبان 1390) : کار اشتباهی بود شبکه اهل بیت فقط در رابطه با شیعه و سنی بحث می کند و اهل سنت باید به سوالات آقای خاص پاسخ دهند این شبکه یک شبکه فرهنگی است
اسلام (13 آبان 1390) : لعنت به كسانيكه اختلاف را بين مسلمانان مياندازد من سني هستم تمام مذاهب اسلام را دوست دارم تمام امام شيعه را دوست دارم به خصوص حضرت علي ع حسن ع حسين ع و جعفر صادق ع كه مناسك حج را براي مسلمانان ياد داد و حتي من در نماز جماعت با شيعه يان يكجا نماز خوانديم و هيچ كس نميتواند بين ما مسلمانها فتنه ايجاد كند درود خداوند بر محمد ص و خلفاي راشدين و تمام بزرگان اسلام و فرا رسيدن عيد قربان را براي تمام مسلما نان تبريك ميگويم
(12 آبان 1390) : مرگ بر عمر ابوبکر عثمان و وهابیون و امثال انان..تاریخ رو هم که ببینید اینا از پایه خرابند..
سارا (12 آبان 1390) : نامت جاودان بماند بحمد خداي سبحان وروي دشمنانت که همان دشمنان اهل بيت َ(ع) هستند سياه تر از سياهي شب بماند؛ آقاي جاج حسن اله ياري خدانگهدارت باشد
علی (24 مهر 1390) : خدا چشم دشمنان الله یاری رو کنه ،بعد از این همه سال یکی اومده تا ما شیعیانو از خواب غفلت بیدار کنه انگل های سیاسی بهش میچسبونبن .نکنین بابا
خجالت بکشین من تا حالا چندین بار برنامشو نگاه کردم و دیدم که خیلی ها از طریق این برنامه شیعه شدن حالا که کمکش نمیکنین چوب لا چرخش نزارین
پدرام (24 مهر 1390) : من شیعه هستم و جان دهنده در راه چهارده معصوم و ابوبکر عمر عثمان و علی هستم جانم فدای همه انها.چرا باید برادران اهل سنتمان را و پیامبر و صحابه را بیازاریم بخاطر یک برنامه ماهواره ای و کتابهایی که سر کینه شخصی ضد انها نوشته میشه .به امید دوستدار بودن انها
جلال اهل ایران سنی (15 مهر 1390) : چه شیعه و چه سنی هردو دم از بیشتر دیندار بودن میزنیم اما بماند واسه هردو (عقیده و فکر )که فقط خداست که تصممیم میگیرد و اینکه حضرت ابوبکر و عمر و عثمان( اعاذنه الله) حرامزاده و یا کافر باشند
خدای متعال هیچ وقت افراد کافر را یار و یاور پامبر اکرم قرار نمیده که رازدار او باشند
سيدجواد (01 مهر 1390) : متاسفانه در كشور ما تبري معنا نداره مسئولين محترم فقط دم از ولايت مي زنند ولي در عمل مجري دستورات اهل بيت عليهم السلام نيستندوتا اين عقيده راداريم فرسنكهااز ولايت اهل بيت عليهم السلام فاصله داريم
محبعلی (30 شهریور 1390) : سلام در اینکه شبکه اهل بیت حقایقی را بیان می کند شکی نیست اما باید در نظر داشته باشیم که خدا حضرت علی علیه السلام به خاطر حفظ اسلام سکوت کرد و در بعضی کارهای مهم غاصبین حقش را راهنمایی نمود که در چند جای نهج البلاغع علت همکاری را به صراحت بیان می کند. یقینا دشمنان امروز ما مسلمین بیشتر و مجهزتر از آن زمان هستند ما نیز باید با احترام و حفظ ادب و اتحاد مناظره داشته باشیم وانگهی آقای اللهیاری که مدعی ولایت مولی علی (ع) را دارد آن حضرت به مالک می فرماید مالک اگر کسی را شب در حال گناه دیدی فردا به او به چشم گنهکار نگاه نکن که شاید توبه کرده باشد. آقای الله یاری علمای بزرگ قم را دجل می نامد و دلیل می اورد که شکر فروشی کرده اولین این ادعا ثابت نیست ثانیا مگر شکر فروشی حرام است ثالثا ائمه هدی قم را مرکز انتشار علوم اهل بیت در آخر الزمان معرفی کرده اند و این مردک علمای قم را با دلائل واهی زیر سوال می برد و علتش هم معلوم است چون حسابهایش را در ایران بسته اند و الا قبل از بستن حسابهایش از این حرفها خبری نبود و در آخرت منافق رسوا خواهد شد.
احمد (26 شهریور 1390) : با عرض سلام / تو این چند مدت که من برنامه شبکه اهل بیت رو دیدم
حاج آقا همه حرف هایی رو که میزدن همشون رو با سند نشون میدادن ما که دانشجو هستیم و کارمون تحقیق هست میفهمیم که از خودشون حرف نمیزنن / تک تک جمله هاشون از رو کتاب سنی ها که اونا قبول دارن با سطرش نشون میدادن / حق یه دونه هست یا مولا علی حقه یا عمر و ابوبکر لعن الله اگه حضرت علی حقه که برای همه ثابت شده حقانیتشون پس اتحاد معنی نداره اگه یکی حق باشه در طرف مقابل باطل قرار میگیره پس مدارا کردن و برادر خواندن باطل بوی دیگه میده
تو این سال ها یکی شیعه اومده داره بینی این عمری آشغال رو به زمین میماله شما شیعه علی بجای کوبیدن این شبکه حمایتش کنید و دل حضرت زهرا رو شاد کنید
دوستدار اهل بیت (24 شهریور 1390) : به نظر من شبکه ی خیلی خوبیه ،مابی خیال حرمت مادر نمیشویم ،با سنی ....زاده برادر نمی شویم، کدوم وحدت بیشین مینیم بابا.می خام سر به تن دشمن مولا(منکر ش) نباشه چه برسه وحدت باهاش. اینایی که خدا را جسم میدونن،دوتافرزندی که از یه گاو شیر بخوره رابه هم محرم میدونن،پیامبر(ص)راخرافاتی (نعوذ بالله)میدونن،براعمر(لع)واماماشون توعراق بارگاه میسازندوقبور ائمه ی مارا خراب میکنن،پنجشنبه شبا روپشتبون خونشون کاه ویونجه میریزن تا خدا که بااسبش میاد اسبش بخوره،خوردن مشروب برای خلیفه شون ایرادی نداره ولی برای بقیه حرامه همانطور که عمر(لع)میخورد ولی پسرش را حد میزد و........وحدت بااینا، نگو که خیلی خنده دار والبته قابل تاُمل که چرااین بابا ازش دم میزنه، اهل سنت تمام عقایدش ریشه در یهودیت داره ازازل برید تحقیق کنید هی نگید آمریکا خوشحال میشه .اللهم العن الجبت والطاغوت و اتباعهما.
calb ali (21 شهریور 1390) : لعنت بر غاصبين خلافت مطلقه ي مولا علي عليع السلام

وحدت زير پرچم مولا عليست هرچه غير از اين تفرقه است
محب علي (17 شهریور 1390) : بسمه تعالي
اخه مردک کودن مجبوري حرفي بزني که مسخره بشي مگه نميشه به غير از وضو پاهارو شست حتما بايد وضو بگيري تا پا تميز بشه
در ضمن برو ايه ۷ سوره مايده رو بخون و چشمتو باز کن ببين نوشته وامسحو ارجلکم يا واغسلوا ارجلکم برو ببين تا بفهمي ما کثيفيم يا شما احمق
الله پرست (14 شهریور 1390) : شبکه نور و وصال فارسی با قران وحدیث جواب سوال رو میدن ولی این شبکه اهل بیت الهیاری با فحش و توهین از جواب دادن تفره میره اگه یک نفر مخالف تماس بگیره وقتی میبینه کم میاره ونمی تونه جواب بده یا قطع میکنه یا صدای خودشو زیاد میکنه تا صدای طرف مقابلش مردم نشنوند/ حقیقت گرچه تلخه ولی باید پذیرفت/ok
الله پرست (14 شهریور 1390) : ادم باید عقل خودش رو بکار ببنده تا واقیعت رو بفهمه من فقط یک سوال دارم ادم میره مسجد ایا نباید هنگام رفتن به مسجد پاک وتمیز بریم ؟ مسلما همه میگن بله /خب پس چرا هنگام رفتن به مسجد پاها تونو نمی شورین فقط مسح می کنید پس وسط انگشتانتان که یک عالمه خاک و کثیفی هست رو نمی شورین پس تصمیم میگیریم که شیعه کثیف وغیر قابل قبول میباشد/من فقط یک مثال زدم .از این مثالها خیلی زیاده /شما اول پاهاتو بشور تا کثیقیش بره بعد مسح کن عیبی نداره/ ولی شما از سر لج نمی شورین و گناه برای خودتان جمع می کنید بای انشاالله خداوند متعال شما رو به راه راست سنت هدایت کند
علی (01 شهریور 1390) : اصلا تمام آیات و روایات و نظر علما رو بذاریم کنار، از روی هواداری این آقای االلهیاری مشخصه که ایشون منحرفه...
طرفدارانی که بوی چندانی از دین نبرده اند و دین بیشتر برایشان یک ابزار است...
مانند کسانی که با دوست دخترشون فریاد الله اکبر سر می دادند...
رسول (25 مرداد 1390) : من نمی دونم این شبکه آمریکاییه یااسراییلی!؟اما این سوال توذهنم هست که از اختلاف بین شیعه وسنی چه کسی سود می بره به جز آمریکا واسراییل؟
عبدالحسن (20 مرداد 1390) : تا علي فرمانده دهر است دهر..شيعه با ضد علي قهر است قهر
شیعه انشا الله (04 تیر 1390) : و لعنت بر ابوبکر و عمر و عثمان و معاویه و ابن زبیر
و یزید
مصطفي (31 خرداد 1390) : اين چه حرفيه بخدااگه درموقعيتي قراربگيريدکه سني ها غرورتون رو بشکنن اين حرفونميزنيد...بابادارن مثل قارچ رشد ميکنن من خودم تو۱منطقه اي زندگي ميکنم که سني ها به بچه هاي کوچيکشون دارن تعليم شيعه کشي ميدن..بيدارشيد ازاين خواب غفلت...واي بر شما که بر سيلي هايي که بر مادر شيعه زدن چشم ميپوشانيد...روزي که صاحب مملکت بياد چي جوابشو ميديد...........
رهاب (23 خرداد 1390) : زنده باد اهل بیت زنده باد شیعه
زنده باد حسن الهیاری
وحدت اگر چشم پوشی از ظلم به علی و سیلی زدن به دختر رسوالله باشد،وحدت با پدران خود حرامزادگیست
نگویید وحدت بگویید قوادی. هرکجا که قدرت در ید عمریهاست به جان و مال و از همه بدتر به ناموس شیعیان رحم نمیکنند در این شرایط هر کس که دم از وحدت میزند یعنی میبیند به ناموس برادرش تعرض میکنند و چشم پوشی میکند
مهدی (21 خرداد 1390) : کسی که حرف حق میگه چه احتیاجی به فحاشی به کسانی که بیش از هزار ساله مردن داره؟؟؟؟؟؟حرفی که داخلش فحش باشه حرف حق نیست پذیرفته هم نیست
محب علی (17 خرداد 1390) : ادم معقول و ازاده در این زمانه مستدل و معتبر تحت تاثیر قرار میگیره نه احساسی حالا اگه یکم تفکر کنیم میبینیم که تاریخ تکرار میشه معاویه که خود را امیرالمونین میدانست هم زیرک بود هم با سیاست و هم جاعل و ظاهرش هم زاهد گونه بوده ما که دور و برمان را مینگریم به وضوح مشخص میشود که معاویه زمانمام کیست . دم از زهد و ولایت میزند و هیچ خضوع و خشوعی در او نمایان نیست .حاکم فاسق به از حاکم مدعی و ظالم.
علي (07 خرداد 1390) : با اين نظرهايي که آقايان و خانمهاي محترم درباره اين روحاني بي سواد شيعه دادند معلومه که منطق بعضي شيعه نماها تا چه حده. بينوا امام علي که از دست اين جور آدماي بي منطق و خرفت داشت دق ميکرد. شماها بدترين دشمنان اهل بيت هستيد پس ديگه به دروغ ادعا نکنيد
محمد رضا (02 خرداد 1390) : من خودم به شخصه بارها شبكه اهل بيت رو ديدم، چيزي جز حقيقت نميگه و معلومه كه حقيقت براي يك سري‌ها كه هنوز هم چشم بسته چيزي رو قبول دارن تلخ خواهد بود. اين شبكه نور رو هم ديدم به شخصه كلا شبكه نور رو قبول ندارم. شما انسانيد اشرف مخلوقات كسي كه قدرت تصميم گيري داره. كي ميگه چشم بسته قبول كنيد دو شب بشينيد برنامه هاش رو ببينيد اون موقع حقيقت رو متوجه ميشيد. بماند كه يكسري ها كه دين و مذهبشون چيز ديگست خودشون رو شيعه جا ميزنن تا ذهن مردم رو منحرف كنند و ذهن مردم رو منحرف كنند. روزي ميرسه كه حق از باطل مشخص ميشه اون روز ديگه راه برگشتي نيست كه گذشته رو جبران كرد. بهتره الان كه زنده هستيم راهمون رو مشخص كنيم. خدا رو شاكرم كه شيعه هستم محبت اهل بيت رو در دل دارم.
محب علي عليه السلام (01 خرداد 1390) : بسمه تعالي
ميخواستم به کسي که با اسم محمدي نظر داده جواب بدم:اولا تو با عمر برادري نه ما دوما عزاداري براي امام حسين ع بدشده ولي ترکاندن مسجد عمليات شهادت طلبانه سوماحالا صيغه زنا شده ولي حکم خدا براي گرفتن ۴زن شده ۵ زن خوب شده چهارما فحش به کسي ميديم که يه روزي زن پيامبر صلوات الله عليه و آله بوده در ضمن شما که ميگين مرده نميشنوه پس چه فرقي داره و اخريشم اينکه بزرگاي شما که به جزاينکه اسما صحابه پيامبر بودن افتخاري جز بدعت و ننگ ندارن مجبورين انقدر صحابه صحابه بکنين .اللهم صل علي محمد و ال محمد وعجل فرجهم و العن اعداپهم
ساناز (28 اردیبهشت 1390) : جالبه. شبکه نور داره مستقیم از ایران پخش میشه و آزاده ولی سایتش فیلتره. بخدا من یه چند روز داشتم این شبکه رو میدیدم داشتم از راه به در میشدم.
مهسا (27 اردیبهشت 1390) : به نظر مي ايد اقاي اللهياري فکر مي کنند که خيلي از روايات سر در مي ايد جرم ايشان علاوه بر از بين بردن وحدت بين شيعه و سني که هدف انگليس مکار است هدف ديگرشان مقابله با اصل ولايت فقيه نيز مي باشد که با اين حرفهايشان نه تنها مورد لعن و نفرين اميرالمومنين هستند مورد لعن امام زمان نيز مي باشند.
علی (21 اردیبهشت 1390) : این آقا بی سواد به تمام است و یه مشته آدم نصفه نیمه بهش زنگ میزنن و به به وچه چه می کنن
چندماهی میشه که این شبکه رو دیدم اما ازش چیزی یاد نگرفتم فقط داره میجنگه وباصدای نکره روی اعصاب میره اگر راست میگی طرفدار علی هستی با ملامت و حسن خلق سخن بگو تا شیعییان خوشحال شوند
بهروز (08 اردیبهشت 1390) : فکر نمیکنم به دلیل مغایرت با وحدت دفتر این مرد بزرگ را بسته باشند .

دلیل اصلی اش به خاطر این بود که ایشان بعضی ها را رسوا کردند.

حرف حق تلخ و برای بعضی ها بسیار گران است

درود بر بزرگ مرد جهان تشیع که بدون واهمه از حق مادر دفاع میکند

زنده باد جناب اللهیاری
علي (05 اردیبهشت 1390) : زنده باد اللهیاری . پاينده باد شبکه اهل بيت
شيعه با دشمن علي (ع) دوست نمي شود
عاشق اهل بیت (31 فروردین 1390) : ببینید شما که همیشه این قدر دم ار وحدت می زنید و پدر وحدت رو در آوردین چرا جلوی این سنی ها رو نمی گیرید که ماه محرم عروسی می گیرند،چرا این قدر شیعه ها رو در پاکستان عراق بحرین عربستان آمریکایی افغانستان و ... چیزی نمی
ید.مگه در دیدار اعضای مجلس خبرگان با قبله آمال شیعیان جهان در نماز جماعت نماینده ی بکری ها پشت سر امام خامنه ای نمار نخواندند.چرا در ام القری جهان اسلام این قدر به راحتی بر ضد شیعه تبلیغ میکنند. چرا عید فطر رو با پیام پادشاه آمریکایی سعودی عید می گیرند.چرا درفتنه 89 با پیام مولوی های سنی به آشوبه ها دامن زدند و تمام سنی ها خوشحال بودند که تنها حکومت شیهی داره خدای نکرده از بین میره.مگه امیر دو عالم امیر المونین نگفته اند که توین نکنین و عوام رو به شیوه ی مناسب ارشاد و افشاء گری کنید.ما در مملکت امام زمان هم غریبیم.
زهرا (28 فروردین 1390) : از وقتي به دنيا اومدم دريک کشور مسلمان بودم ولي از وقتي بيننده شبکه اهل بيت شدم تازه فهميدم فرق شيعه و سني چيه . مهم اينه که مدرسان دين ما در تدريس خود کوتاهي کردند که جامعه به اين وضع رسيده بعدا خودشان اعتراض مي کنند چرا اين و چرا آن شد حالا هم که يه نفر پيدا شده حق و باطل به مردم بفهمونه جلويش را مي گيرند انشاء الله صاحب مملکت خودش را زود برسونه که همه در انتظارشيم . اللهم عجل لظهورک الفرج
يك شيعه دوازده امامي (24 فروردین 1390) : آقا اين شبكه اهل بيت رو هر كي ببينه مي فهمه حقه و راستو ميگه و از حق پايمال شده شيعه دفاع ميكنه اما يكي نيست به اين شبكه ظلمت (نور تي وي) كه 24 ساعته از ايران پخش ميشه و به شيعه توهين ميكنن رسيدگي بكنه و دفتر اونارو تو زاهدان و سيستان ببنده و تو اين شبكه ظلمت هميشه دروغ و حرف انحرافي مي گن و حتي تو عقايد شيعه به امامان هم شك تو مردم درست مكنن و ميگن شيعه مرده پرسته.

درود خداوند بر آقاي الله ياري {حفظه الله} .

نفرين و لعن خداوند بر اين وهابي هاي كافر .
محمد علی (23 فروردین 1390) : برادرایی که میگن این شبکه برای فتنه هست لااقل بشینین یه شب برنامه ی این بنده خدارو ببینین بعد بیاین بگید چجوری بود .بابا کم وحدت وحدت کنین چه وحدتی عزیز دلم .اگه به همین منوال پیش بره فکر کنم فردا پس فردا این جماعت بکریه و عمریه سوارمون بشن.
علي مدد (18 فروردین 1390) : در سال 1377 نیروی نظامی ایران 630 تن از افغان های زندانی در اردوگاه «سفید سنگ» را قتل عام کرد. زندانیان که همه به جرم افغان بودن برای زمان نامحدودی در آن... فقط در این باره سرچ کنید بعد ببینید چگونه دجال یک دست سکوت کرده و شیعیان افغانی قتل عام شدند و خبری منتشر نشد
جعفر سازندگي (17 فروردین 1390) : باسلام اين آدم ديونه است اصلا مثل اينکه حاليش نيست ما با چه دشمن بزرگي طرفيم اومديم در اين شبکه مثل گربه بجان هم افتاديم اگر اللهياري شيعه واقعي است بياد تو صحنه توطپه آمريکا واسراپيل روخنثي کنه که اومدن تو منطقه خاور ميانه شلنگ گذاشتن خون ملت محروم رامي کشن خدا به هممون عقل بده
محمد (13 فروردین 1390) : من واقعا متاسفم . من بعنوان يک ايراني شيعه خواهان آزادي رابطين اين شبکه مقدس در اصفهان و بازگشايي دفتر آن در قم ميباشم.راه حل مشکل بستن دفتر نيست ٍ بلکه راهنمايي و کمک کردن به مديريت شبکه ميباشد.شما بااين کار(بستن شبکه و دستگيري)زمينه عدم صحت صحبتهايي با استناد صحيح را پيش شعيان و بويژه اهل سنت فراهم ميکنيد. خواهشن تجديد نظر کنيد. اللهم عجل لوليک الفرج
سعيد (12 فروردین 1390) : آقاي جنتي آقاي مصباح يزدي آقاي .... اگر جرات دارين به شبکه زنگ بزنين و با استاد اللهياري مناظره کنين
lv lfjffof (12 فروردین 1390) : اگر چنین شبکهای مستقل است پس چرا باید با آن مخالفت شود بابا این آخوندهای سنی پشت شیعه ها نماز نمی خوانند ولی ما اینقدر این ها را تحویل می گیریم@@@@@
پویا (12 فروردین 1390) : من این شبکه رو نگاه میکردم. حق و باطل قاطی بود. اگه بعضی حرفای این آقا در جمع شیعیان خصوصی گفته میشد خیلی بدرد بخور بود. ولی تو یه شبکه تلویزیونی فایده که نداره هیچ، شرائط رو بدتر هم میکنه. وحدت معنیش این نیست که همفکر اهل سنت باشی یعنی اصل اسلام رو حفظ کنی همون کاری که ائمه در طول تاریخ انجام دادن.
اما حالا این شبکه کلا رویکردش مخالفت با نظام و توهین به علمای شیعه شده. اگه کار این شیخ جوان درست بود چرا بقیه علما این کار رو نمیکنند؟ این بهتر از اونا میفهمه. همتون می بینید که هیچ اثری از تقوی، عفت کلام، حسن برخورد، و مهمتر از همه عدالت در این شیخ جوان به چشم نمیخوره.
سيد کاظم (10 فروردین 1390) : با سلام خدمتان عرض کنم که من هم موافق دوستان هستم از بس که شيعه سکوت کرده ديگه داشت فراموش ميشد و ما بايد خودمون را نشان ميدايم با دفاع از مذهب و اهل بيت.
سبر (08 فروردین 1390) : من یه دانشجو هستم .
واقا متاسفم براتون عوض اینکه طرف دار حق باشید تا می تونید شبکه اهل بیت(ع) رو تخریب می کنید مردم خوب فرق حق وناحق رو میدونن حتی خود سنت شکن ها!! چون داره مردم رو با حقایق روبرو می کنه و کلی فرقه پوچ سنت شکن روبه مردم معرفی می کنه آتیش گرفتین. شما همتون به فکر منافع خودتون هستید!!! منافق شما و امثال شما هستن که روز به روزتنفر مردم از شما بیشتر میشه!!!هنوز هم تو جهالت موندین!!! جاهل ها !!! ( امیدوارم شبکه اهل بیت (ع) همیشه پایدار باشد).
علیرضا (04 فروردین 1390) : این شیعه مخلص (آقای الهیاری) که چیزی جز حقیقت نمیگوید و همیشه حقیقت تلخ است اگر راست میگویید 1 حدیث راجع به تایید قیام در زمان غیبت و حاکمیت ولایت مطلقه فقیه برای این آقا بخوانید و با او مناظره کنید
اگر راست میگویید شما هم مقداری حرف علمی بزنید که مردم جذب شما شوند
با سیاست که نمیشود وحدت ایجاد کرد
یکی از مطابی که تمام مسلمانان باید در آن وحدت داشته باشند (به جز قبله و خدا و پیامبر واحد) باتقوی ترین و عالم ترین خلیفه مسلمین حضرت علی علیه السلام است که به حکم کافر و مسیحی و زرتشتی، سنی و شیعه او عالم ترین و عامل ترین بوده. پس چرا نباید بر روی حضرت علی وحدت داشته باشیم و دستور به پخش اذان اهل سنت در کردستان بدهیم ؟؟؟؟!!!!!
جواد (03 فروردین 1390) : همیشه شیعه واقعی مظلوم و مورد غضب حکومتهای ظالم بوده و تا ظهور آقا امام زمان شرایط بدتر میشود وبهتر نمی شود.هر کس که جز این فکر کند و به جای دل بستن به امام زمان به دیگران دل ببندد به انحراف خواهد رفت!
حسین (22 اسفند 1389) : عزیزان بهتر است بدون تعصب قضاوت کنید.اگر شبکه این بنده خدا به مشکل می خورد باید شبکه های دیگر که به تشیع توهین میکنند و در ایران فعالیت دارند هم بسته شوند.یا علی
حسین (22 اسفند 1389) : عزیزان بهتر است بدون تعصب قضاوت کنید.اگر شبکه این بنده خدا به مشکل می خورد باید شبکه های دیگر که به تشیع توهین میکنند و در ایران فعالیت دارند هم بسته شوند.یا علی
علي (22 اسفند 1389) : ما جدا ز دامان حيدر نمي شويم / ما بي خيال سيلي مادر نميشويم /با ما مگو که شيعه و سني برادرند/ ما با قنفذ و مغيره برادر نميشويم
يا حيدر کراريا مهدي ادرکني
علي (21 اسفند 1389) : سلام حضرت علي (ع) با تمام عظمتش نتوانست در بين امت وحدت ايجاد کنه چطور شما انتظار داريد شيعه و سني بعد از ۱۴۰۰ سال متحد بشوند !
محمدی (20 اسفند 1389) : برادران اگه مذهب شیعه برحق و درست بود این بلاها سرتان نمی آمد و الا الان باید نصف مسلمانان شیعه بودند از یه ملیارد 200 میلیون شیعه داریم اونم با تخفیف خدمتتون عرض کردم کدوم کاره شماها درسته اون از زنجیر و قمه اون از صیغه و زنا اون از اون همه فحاشی به زنه پیامبر و اصحابش اون از این همه تحریفه قرآن برید یه فکری به حاله خودتون بکنید
(20 اسفند 1389) : شبکه ای که قران بر سر نیزه کرد.
واقعا متاسفم

صفحه بعد >


ارسال نظر

نام
ایمیل
سایت/وبلاگ
* نظر
کد امنیتی  
 

   

کودتاي نرم در عربستان در حال رخ دادن است

آیت‌الله مکارم‌: ضعف اعتقادی جوانان خطرناک است

هاشمی: تکلیف خانم ها فقط خانه داری نیست

الظواهری: محمود عباس «خائن» است

افتتاح کتابخانه "بن لادن" در اسلام آباد

عالمي توانا در مهندسی فرهنگ شیعی

ادعای حضور یک ایرانی در میان عوامل انتحاری داعش!

افتخار تکفیری‌ها به اسارت یک کودک + عکس

حمله شديد يک مرجع تقليد به رژيم هاي عربي

حال حضرت آيت الله شيرازي همچنان وخيم است

مستندي براي شکست شيعيان در انتخابات عراق

سخنان مولوي عبدالحميد عليه جمهوري اسلامي!

احتمال توقف اعزام زائران ایرانی به عراق

واکنش آمریکا به برکناری «بندر بن سلطان»

افزایش اختلافات ترکی سعودی در سوریه

توصیه حضرت آیت‌الله‌ جوادی‌آملی به جامعه‌ پزشکی

آتن؛ تنها پایتخت اروپایی که مسجد ندارد

این دختران خود را در آزار جنسی مقصر می‌دانند

داعش: القاعده از مسیر جهاد منحرف شده

مغز چگونه تمرکز می‌کند؟