Shia-Online.ir - شیعه آنلاین - تفاوت شبکه "اهل البیت" با شبکه "اهل بیت"
16780 15:19 - 07 اسفند 1389
تفاوت شبکه "اهل البیت" با شبکه "اهل بیت"

دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است، توسط یک روحانی افغانی تبار به نام "اللهیاری" اداره می شود. دفتر شبکه ماهواره ای "اهل بیت" در شهر مقدس قم چند روز پیش به دستور دادگاه ویژه بسته شد.

به گزارش شیعه آنلاین، طی چند روز اخیر دو خبر متفاوت یکی در مورد شبکه "اهل البیت" و دیگر درباره شبکه "اهل بیت" منتشر شد. خبر اول تحت عنوان "پخش شبکه اهل البیت (ع) بطور کامل قطع شد" در پایگاه خبری شیعه آنلاین و دیگری با عنوان "بسته شدن دفتر شبکه ماهواره ای اهل بیت (ع) در قم" در پایگاه خبری شیعه نیوز منتشر گردید.

کاربران محترم ذیل خبر منتشر شده در پایگاه خبری شیعه آنلاین نظراتی را درج کردند که نشان دهنده بی اطلاعی آنان از تفاوت میان شبکه "اهل البیت" با شبکه "اهل بیت" بود. لذا بر این اساس بر آن شدیم در این مطلب کوتاه، نگاهی گذرا بیاندازیم به این دو شبکه ماهواره ای و تفاوت میان آن دو تا کاربران بیشتر با هر یک از این دو شبکه آشنا شده و تفاوت میان آن دو را بدانند.

شبکه "اهل البیت"
شبکه "اهل البیت" که دفتر مرکزی آن در شهر کربلای معلی قرار دارد، به حضرت آیت الله سید "هادی مدرسی" تعلق دارد و توسط حجة الإسلام و المسلمین سید "مهدی مدرسی" اداره می شود. این شبکه ماهواره ای سال گذشته بخش انگلیسی خود را به طور مستقل راه اندازی کرد که دفتر آن در شهر لندن انگلیس واقع شده است. این شبکه به هیچ وجه برنامه های خود را به زبان فارسی پخش نمی کند و لذا مخاطبان آن را مردم ایران تشکیل نمی دهند.

این شبکه ماهواره ای که مدیریت آن از حدود 40 سال پیش با شیعیان بحرین ارتباط نزدیک و تنگاتنگی داشته اند، طی چند هفته اخیر اهمیت ویژه ای به پوشش اخبار و حوادث قیام ملت بحرین داشته لذا پخش آن ابتدا توسط "عرب ست" و پس از آن توسط "نیل ست" و "هات برد" متوقف شد. فعالیت شبکه اهل البیت انگلیسی نیز به طور همزمان متوقف شد. بررسی علت این مسأله نشان داد که آیت الله سید "هادی مدرسی" هر روز در برنامه ای زنده و بصورت مستقیم در پیامی تلوزیونی ملت بحرین که علیه رژیم حاکم در این کشور قیام کرده اند را مورد خطاب قرار می داد.
 
گفته می شود پيام هاي ایشان تأثير بسيار زيادي بر جريانات قيام مردم بحرين داشته و به طوری که حتي موجب بيدار شدن ديگر اعراب حوزه خليج فارس به ويژه شیعیان کشور عربستان سعودي شده است از همين رو ما در چند روز گذشته اخباري درباره آغاز برخي اعتراضات در شرق عربستان شنيده ايم و پيش بيني مي شود که اين اعتراضات در روزهاي آينده شدت يابد.

شبکه "اهل بیت"
شبکه "اهل بیت" که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است، توسط یک روحانی افغانی تبار به نام "اللهیاری" اداره می شود. دفتر شبکه ماهواره ای "اهل بیت" در شهر مقدس قم چند روز پیش به دستور دادگاه ویژه بسته شد. این شبکه ماهواره ای یک شبکه غیر انتفاعی است و زبان اصلی آن فارسی است لذا بیشتر مخاطبان آن را ایرانیان و افغانی ها تشکیل می دهند.

گفته می شود اتهام اصلی شبکه ماهواره ای "اهل بیت" بنا به گفته ي دادگاه ويژه، رفتار مغاير با وحدت بوده است. همچنین دو طلبه روحانی به نام های سید "مجید نبوی" و "هاشم زاده"  در شهر اصفهان به دلیل همکاری با این شبکه ماهواره ای بازداشت شدند.برچسب: تفاوت - شبکه - اهل البیت - اهل بیت - افغاني

یه جوون
13 تیر 1393
تمام حرفای اقای اللهیاری رو من قبول دارم واقعا ملت ایران بیچاره ست و ایشان اختلافی بین شیعه و سنی ایجاد نمیکنند واقعیت ها رو بیان میکنند من دوستش دارم
nameh2
01 آذر 1392
شما كه لعن بر جبت و طاغوت نكرديد چرا بين خودتون كساني كه خداوند لعن نكرده لعن مي كنيد . تعجب بر شما باد!?!?!?
nameh
29 مهر 1392
لعن و سب بر شما ظالمین .
اللهم العن قوم ظالمین .
با مساجد چی کار دارید ؟خشم ؟چرا نمی گذارید نام خدا و نام نامی علی علیه السلام بلند باشه ؟خشم؟
چطور مساجد رو از طلا ی ناب میسازید ولی از نام خدا و روضه در آن جلو گیری میکنید .
فقط به شما همین رو میگم "دجال" .
حبیب الله
21 شهریور 1392
سلام برای همه دوستداران حق اگرمیخواهیدازحقانیت مذهب شیعه مستفید شوید به ان ادرس مراجعه کنید موفق باشید
http://www.aqeedeh.com/book/748/
خذیجه
27 مرداد 1392
لعنت خدا بر کسانی که به این این ایت الله وحجت الاسلام ومدافع حقه دین اسلام و..... توهین کند .دلم می خواهد این القاب را برای اهلش خرج کنم نه برای یک مشت اختلاسگر بیت المال وشکننده کمر تشیع وبرادران دشمنان اهل بیت.مگر شبکه ولایت از کجاست .در فرانسه می باشد وصاحب شبکه هم سلطان شکر ایران .........
شيعه
17 مرداد 1392
مرحباوخسته نباشيد برآقاي الهياري
فدايي حيدر
08 مرداد 1392
خيلي ساده است: ۱ طبق فرموده ي پيامبر (ص):بعد از من اسلام به چندين فرقه (به اسم اسلام)تقسيم مي شود که فقط يک فرقه حق بوده و رستگار مي شود. پس يا ما حقيم يا عمري ها يا....
و اما شيعيان حيدر صفدر روي صحبتم با شماست.اگر مومن به حرف پيامبر (ص)باشيم چطور ميتونيم بين حق و باطل اتحاد برقرار کنيم؟!!
اين کار فقط از کساني بر مياد که لذت حکومت بهشون چسبيده و حديث پيامبر هم نمي تونه مانع اونها بشه چه برسه نظرات من و شما.
پس :سلام و درود خدا بر عزيز دل مومنين آقاي اللهياري و اللهياري تباراني که کم کم شاهد حضورشون خواهيم بود.
حيدر مدد
سجاد
01 مرداد 1392
خدااقای الاهیاری راحفظ کند
رسول
01 مرداد 1392
زنده باد آفاي اللهياري.
مسلمان حنيف
30 تیر 1392
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام دوستان
آدم کشي چه نفسي و چه شخصيتي شيوه هيچ کسي که خود را مسلمان بداند نيست.
چون مسلمان بدون قرآندروغگو
بياييد ابتدا تمرين انسانيت کنيم بعد برويم سراغ مسلماني
تمام اختلافات بين مسلمانان خواست صهيونيسمي است که بويي هم از يهوديت نبرده؟
و جاهلاني از همه ي فرقه ها ياسلامي شده اند عمله ي بي جيره ومواجب آنها
لا اله الا الله وحده وحده وحده
من الله توفيق
http://moslemanhanif.mihanblog.com/
بهزاد
19 تیر 1392
سلام
شيخ حسن اللهياري چطور به خودش اجازه ميده به رهبر عزيز و علما و روحانيون ما توهين کنه
لازم به ذکر است آقای الله یاری ساکن آمریکاست. جالب است بدانید در آمریکا قانونی برای شبکه های ماهواره ای وجود دارد با این مضمون که اگر شبکه ای کوچکترین توهینی به مقدسات یک فرقه ی مذهبی یا فکری یا اجتماعی بکند آن شبکه تعطیل میشود و مجوز روی آنتن رفتنش باطل. حال این سوال برای خود من پیش می آید که چرا شبکه ی موسوم به اهل بیت که تماما توهین است بسته نمیشود؟ جز مخالفت این شبکه با دولت جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف بین فرق اسلامی علتی دارد؟
هر کسي که ميخواد باشه
samin
30 اردیبهشت 1392
از هر 1000پیام ده تاش به طرفداری شیطان یاری همون اللهاری ملعونه چرا فقط طرفدارای کثسفضو میذارین......معاویه صفت ترین ادم دنیا همین اللهیاری وبرده صهیونیست و سلفیت فقط نقش بازی میکنه تا ولی امر مسلمین جهانو خراب کنه خدا لعنتش میکند هم اون هم حامیاشو لعنا وبیلا ....ای کاش با هوش بودین
ثمین
30 اردیبهشت 1392
خدا لعنت کند الهیاری رو که با فریب انگلیس میخواد بر علیه رهبر ونایب حضرت مهدی فتنه کنه خدا امریکا وهمین شیطان یاری پلید رو نابود کنه که روش معاویه رو در پیش گرفتن تا با حمایت دروغین از شیعه وچند تا حرف راست یک دروغ بزرگو به شیعیان بچسبونن اخه ای پلسد دلار هار امریکا به جه درد دنیا واخرتت میخوره
ابولؤلؤ
20 اردیبهشت 1392
باسلام خدمت دوستان عزیزم.....وبلاگ ابولولوباموضوعاتی پیرامون:
1دستگیری عامل تخریب مرقدحجربن عدی
2تصویرمنتشرشده ازحجربن عدی
3به آتش کشیدن مقام جعفرطیارتوسط وهابیت
به روزمیباشیم....منتظرنظرات سازنده شماعزیزان میباشیم.....
یاعلی
ناشناس
16 اردیبهشت 1392
برعمر لعنت به این همه شیعه با غیرت افتخار می کنم
مهرانه
28 فروردین 1392
واقعا آدم نمیدونه چی درسته چی غلط خدا انشاء اله به حق محمد وال محمد (ع) همه را به راه راست هدایت کنه

منتظرالمهدي(عج)
22 آذر 1391
الهياري اصلا شيعه نيست من خودم شيعم ومطمنم که او براي صهونيسم و وهابيت کار ميکنه واصلا حرفاش با شيعه يکي نيست وفقط کارش شبه افکني وخرابکردن شيعه است و من مطمپنم که او براي شبکه وصال حق که يک شبکه سني است کار ميکنه چون اون شبکه تا ميخاد شبه بندازه سريع شبهاتي روکه الهياري به دروغ درست ميکنه رو ميندازه وسط خدايا مارو از شر دشمنانت حفظ بفرما انشاالله
نجف
22 آذر 1391
درپاسخ به آن وهابی که بنام الله پرست خودرامعرفی کرده ودرموردشستن پاها دروضو ازشیعه ایراد گرفته میگم: که ما شستن دست وپارا قبل یا بعد از وضو ازمستحبات میدانیم.حال اگرکسی کوتاهی کندوضویش باطل نیست. و وضو بهمان شکل که در قرآن کریم ذکرشده ومسح سر وپاهم ازواجبات است.وشستن پاراکه مستحب است واجب کردن بدعت است (مثل سایر بدعتها).وشما که بدروغ ادعای تبعیت ازقرآن داریدچرادستورقرآن رانادیده می گیریدکه فرموده مسح نه شستن!ضمناما به النظافت من الایمان اعتقاد داریم وکوتاهی دراین امرراناپسندمیدانیم.اگربرخی ازعوام تنبلی کنندبه پای همه نگذارید.ضمنا من تندیهای الهیاری رانمی پسندم.امافردباسوادی است.
ناشناس
29 آبان 1391
به نظر من ایشان صرفنظر از اینکه پشت پرده شبکه اش چه قصدی باشد (خوب یا بد) فردی است مستعد و مطالعه کرده و حضور ذهن خوبی دارد و صراحتش البته مفید است، ولی در عین حال یکسری تضاد در کارش دیده می شود. مثلا ایشان در رد ولایت فقیه می گوید طبق حدیث ائمه معصومین هرکس علمی برافرازد (قبل از خروج سفیانی) طاغوت است. خوب این شامل خودش نمی شود؟ این علم دفاع از اهل بیت نیست؟ همچنین روش بحث و مناظره ایشان تند و بی پرواست و لعن و نفرین های وی (با اینکه به حق است) اثری روی مخاطب سنی ندراد جز اینکه لجبازی بیافریند. اگر کسی مدعی مطابعت از روش اهل بیت است که خوب امام صادق (ع) و امام رضا (ع) مباحثه و مناظره کرده اند، ولی این رفتارها کمتر در عموم از ایشان دیده شده (یا اصلا نشده). ایشان در زمان تقیه بودند، ما هم هستیم. گفتن حقایق و نشان دادن اسناد خوب است که دست دروغگوهای سنی مسلک و عالم نماهای دجال صفت آنها را رو می کند و شبکه های وهابی را روسیاه می گذارد، ولی در عین حال رفتار ایشان شایسته یک عالم شیعه نیست. ناگفته نماند که وحدت و دوستی بین شیعه و سنی یک کلاه گشاد است که سر شیعه می رود و هیچ فایده ای هم ندارد. بله یک سری سنی ها شیعه می شوند، ولی امروز شیعه ها دارند وهابی و بهایی و مسیحی می شوند. خیلی ها هم کلا دین را فراموش کرده اند. بهتر است بجای شیعه کردن سنی ها به فکر حفظ شیعه های موجود باشیم.
محمد جواد ابراهيمي
26 آبان 1391
آقايان! خانم ها! عزيزان!
تورو خدا يکم دقت!
مگه ما ميگيم شيعه حرف نزنه؟ ميگيم دهان شيعه بسته باشه که وحدت شکسته نشه؟
اصلا و ابدا
شيعه منطق داره ولي فحاش نيست
چطوري ميشه اول به يه نفر (يا به اعتقاداتش) فحش و بد و بيراه بگيم بعد به استدلال و مناظره دعوتش کنيم؟
شماها ميخوايد با لعنت فرستادن به خلفا اونم به صورت عمومي حقانيت شيعه رو اثبات کنيد؟
شبکه ولايت به اين قشنگي داره فعاليت ميکنه و عقايد شيعه را مستدل و منطقي بيان و اثبات ميکنه مناظره حاج آقاي قزويني با علماي سني در اينترنت موجوده
چه نيازي به توهين و لعن فرستادن(به صورت عمومي) هست؟اونم در صورتي که شيعيان از خطر وهابيت در امان نيستند(هم جاني و هم فکري و عقيدتي)
شقایق
29 مهر 1391

شما زیارت عاشورا نمی خونید

(اللهم خص انتاول
ظالم بالعن مني وابدا به اولا ثم العن الثاني
و الثالث و الرابع اللهم العن
اليزيد خامسا
)

ههههههه کی اینو از مراجع گفته لعن خلفای راشیدن حرامه

واقعاااااااااً کسی اینو این مقاله را نوشته سنی بوده یا شیعی؟؟؟
مسعود
18 شهریور 1391
من یک شیعه هستم به نظر من وحدت مسلمین با عث شکست رزیم صهونیستی خواهد شد
غلام خیبر شکن
16 شهریور 1391
ما جانمان و مالمان و خونمان فدای مهدی فاطمه الزهرا سلام الله علیه و همه مردان و زنانی که سینه چاک این خاندان هستند بشه . حاجی من جونم ادعای عرفان و علم و ادب هم ندارم ولی محبت این خاندان با گوشت و روح و خونم قاطی شده . گیریم وهابی ها و سنی ها من رو کشتند نسل های بعد از من رو که محبت امیرالمومنین علی علیه السلام توی روح و خونشان موج میزنه با اونها چکار میکنند و امثال من چی ؟ آقایان هر کس به اندازه سهم خودش به شیعه خدمت کند . یا علی مدد
ناصر پرویز
29 مرداد 1391
با سلام
من با این وحدت مخالفم چون ما هر سال ماه محرم به سر خود می زنیم وحسین،حسین میگویم .
چرا یک دفعه با پیروان دشمنان امام حسین دست دوستی دهیم وبا آن ها هم نشین
شویم.
وحدت با پیروان آن مردانی نا مرد بودندچون که حق حضرت علی (ع) را زایع کردند. او را خانه نشین کردند.
من مخالفت خود را با وحدت اعلام می کنم.
ما باید آن ها را از تاریکی به سمت حقیقت بکشانیم با استفاده از کتاب های خود
آن ها درظمن تبلیغ در آمریکا آزاد است
چرا شبکه نور در تهران دفتر داشته باشه ولی شبکه اهلبیت نه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارج
26 مرداد 1391
به نظر من الهياري اصلا شيعه نيست و اعتقاد وي شيعه اثني عشري نيست و رفتار وي كاملا مخالف با شيعه و اسلام هست و به نظر من الهياري از كافران و صهيونيستها خطرناك تر است براي اسلام چون با رفتارش سعي در بد جلوه دادن شيعه مي كنه و نمايشي فوق العاده بد از اسلام رو نشون مي ده كه واقعيتش اصلا الهياري را نبايد مسلمان دانست او بيمار رواني خطرناكي بيش نيست
نرجس
17 مرداد 1391
خــــــــــــــــــدا لعنتش كنه.
محمود
11 مرداد 1391
این مطالب برای مخالفان جناب آقای اللهیاری است ,برادران وخواهران دینی سلام دراین که اقای اللهیاری خادم ودلسوز اهل بیت است شکی نیست اما این که میگویید چرا از امریکا واسراییل بیزاری نمی جوید خوب مسلم است چون در آمریکا زندگی میکند و نمیتواند ،واین که چرا گاهی اوقات پرخاش میکند وبه مخالفان ناسزا می گوید به خاطر تعصب است که شاید اشتباه است اما اصل کار درست است به خاطر یه اشتباه کوچولو خدمات او را نادیده نگیریم و هرچی دلمان میخواهد بگوییم چون از او خوشمان نمی اید ،و اما من نشنیدم ناسزا بگوید ولی شاید لعن کردن را شما ناسزا میگویید با این حال به کسانی که به کشتن حضرت صدیقه کبری راضی اند و کار خلیفه ملعونشان را توجیح میکنند و او را با این همه مطائن به جای تکفیر در عرش بالا میبرند به جز ناسزا حقی نیست
ياد سيد جواد بخير
06 مرداد 1391
آقايوني که دم از وحدت ميزنن کلاه سر شيعه ميره تا ناف ا.
شيعه بسته چشم براهي ديگه موقع قيامه...
شهد در کام عدو زهر است زهر شيعه با ضد علي قهر است قهر
مهاجر
12 تیر 1391
با سلام
من نوع و روش بحث الهیاری را قبول ندارم نه تنها مفید واقع نمیشود بلکه مخرب هم است. ولی چرا همش به افغانی بودن الهیاری تکیه داریدهست که هست. این ادم اصلا موقعیت و شرایط زندگی شیعیان افغانستان را نمی داند و هر روز اب به اسیاب دشمن میریزد وی وضعیت شیعیان پاکستان(کویته) را درک نمیکند و باعث قتل عام این دو ملت در کشور های اکثریت سنی میشود.
شیخنا حسن دامت برکاته
06 تیر 1391
من یک شیعه هستم
مطالب بی اساست رو خوندم
ما شیعه هستیم و پیرو امامان معصوم علیهم السلام
عقل تو و من کمتر از اینه که بخواهیم عالمی را نقد کنیم ولی حق داریم رفتار و کار او را مطابقت قرار بدهیم با آیات قرآن و روایات اهل بیت و به درستی و اشتباه او پی ببریم.
من از شما میخواهم در همین نظر دلیل علمی قرآنی و روایی اشتباه بودن کار این شیخ کبیر حضرت آیت الله حسن اللهیاری مد ظله العالی را بیاورید و من هم جواب شما را خواهم داد!
به شرطی که سند هم بیاورید !
مرد باش و نظر منو بذار . بر میگردم!
اقای پرکار
21 خرداد 1391
شمامگربیکارید اینهمه نظر می نویسید؟
احمد
19 خرداد 1391
مگه تو مذهب شيعه ولايت فقيه يک رکن اساسي نيست ؟ولي فقيه فعلي شيعه خامنه ايه يا اللهياري اگه يه شيعه دين حاليش باشه وقتي وليش ميگه وحدت اطاعت ميکنه يا اينکه بايد به اصل بودن ولايت فقيه شک کنيم....
شیعه
17 خرداد 1391
رهبران سنیها با بوش شراب میخورن ولی شبکه هایشان از بدی رهبرانشان چیزی نمیگویند ولی الهیاری بیمهابا به رهبر یک کشور شیعه فحش میدهد فقط بخاطر اینکه شبکه اش را بسته اند یکذره عفت کلام ندارد این احمق
حسین رفیعی
29 اردیبهشت 1391
شیعه زنده است تااللهیاری ها زنده اند.
منتقم خون زهرا (س)
19 اردیبهشت 1391
۱۴۰۰ سال جگر شيعه خون بود ۱۴۰۰ سال گفتن تقيه ۱۴۰۰ سال شيعه سر بريدن.لعنت به عمر لعنت به ابي بکر چون اينهارو رسول خدا لعنت کرده.اينها به رسول الله تهمت ديوانگي و هزيان زدند.اينها پهلوي فاطمه را شکستند.اينها علي را حسن را حسين راو........شهيد کردند.عمر و ابوبکر در کنار نمرود و فرعون در دوزخ خواهند بود. يا منتقم خون فاطمه ادرکني
محمود فولادیان
14 اردیبهشت 1391
بازداشت کار غیر اسلامی بلکه کاری زشت و غیرانسانی و از روی ضعف است . چرا وقتی تا قدرت پیدا میکنید از حربه زور استفاده میکنید. مگر اسلحه گرفت و کشت ؟
سید محمد
04 اردیبهشت 1391
حیدریم... درود بر آقای الله یاری... لعنت بر همه کسانی که با وحدت وحدت کردن دهان شیعه را میبندند تا دوباره ضایع کنند حقی را که 1400 سال پیش دشمنان خدا ضایع کردن...
سعيد
26 فروردین 1391
خداوند عمر با عزت به آقاي اللهياري عنايت کند.ان شا الله
حيدريم اين افتخارمه
23 فروردین 1391
سلام حالا يه نفر دلسوز اهل بيت پيدا شده داره جواب سني ها رو ميده باهاشون حرف ميزه راه درست رو نشون ميده اومدين اين نذاريد حرفشو بزنه شما از نسل همان دشماني هستيد که نذاشتند اهل بيت حرفشونو بزنن.اگر تو مملکت ما چند تا مثل الهياري بود وضعمون اين نبود که توي که دم از وحدت ميزني وحدت اين که شيعه ها لال بشن اون موقع امام جمعه سنياي مشهد بياد بگه ما علي خيبر شکن داشتيم نه علي که در خونشو آتيش زدند.دم الهياري گرم علماي فلسفي ما
امیر علی
22 فروردین 1391
خدا حضرت آیت الله اللهیاری رو حفظ کنه من هر وقت سر نماز ایشونو دعا میکنم اللهم عجل لولیک الفرج
حق علی
22 فروردین 1391
وهابیون معاویه راخال المومنین وابوسفیان رااباالمومنین وهند جگرخوار راام المومنین ویزید رابرادرخود معرفی میکنندلابد مرحب یهودی هم باید خا ل المومنین باشد
حق علی
22 فروردین 1391
وهابیون معاویه راخال المومنین وابوسفیان رااباالمومنین وهند جگرخوار راام المومنین ویزید رابرادرخود معرفی میکنند
حق علی
20 فروردین 1391
مرگ بروهابی مرگبرسقیفیان متعصب درودبرغدیریان
محمدجمال
19 فروردین 1391
درود براله ياري نابود باد دشمنان داخلي و خارجي
يا حيدر
لعنت به هر چی عمری و دجال صفت!‏
16 فروردین 1391
به جز آقامون ما که دلبری نداریم؛غیر علی ع شاه و قلندری نداریم؛این پنبه ها از گوشتون بیرون بیارید ؛ ما با زنا زاده برادری نداریم؛حاج آقا اللهیاری دمت گرم!‏
بر عمر لعنت
07 فروردین 1391
می گویند اهل سنت برادران ما هستند .
الهی بی برادر بشیم.
ثریا کاظمی
29 اسفند 1390
به نظر من آقای اللهیاری شخصی بسیار متدین و خیلی هم فهیم و باسواد و باشعور هستند که تمامی کتب شیعه و سنی را حفظ هستند فقط کمی اخلاقشون تند هست که اگر اونو اصلاح کنن کامل تر میشن.
عبدالله
24 اسفند 1390
دعوای ما بر سر شیعه و سنی بودن نیست بلکه این ها میخوان با استفاده از افکاری مثل افکار معاویه، عمر بن حتاب وابوبکرو عثمان مردم جامعه رو به استثمار فکری واستعمار بکشند و جناب الهیاری فقط تبین کننده این موضوعاته اونهایی که میگن وحدت شیعه وسنی، به نظرات اخیر سخنگوی حماس در مورد حمله اسرائیل به ایران و در پاسخ به سخن سردار صفری یه نگاه بیندازند که سخنگوی حماس گفته ما فقط هویت خودمون رو میتونیم حفظ کنیم اونا شیعه هستند ما سنی و..واین است طلاها وپول های مردم ایران در وحدت شیعه وسنی
نسرین
22 اسفند 1390
با من نگو که شیعه و سنی برادرند
ما بی خیال سیلی مادررررررررررررر نمیشویم.
یا حیدر مدد
امير
21 اسفند 1390
من به عنوان یك شیعه اعلام می كنم كه اين الهیاری جز ایجاد تفرقه هدف دیگری ندارد و از برادران اهل سنت و شیعه كشورم خواستارم به صحبتهای اين شیطان صفت گوش ندهند و اتحاد خودشان را حفظ كنند
ایلیا
16 اسفند 1390
درود خدا بر شیخ حسن اللهیاری عزراییل علمای بکری_آقایون وحدتی!! دفتر و حساب ایشون رو تو قم بستن که شبکه سقوط کنه و شبکه شون[ولایت فقیه تی وی] یکه تاز باشه ولی از قضا سر سکنگبین صفراها فزود چون ایشون یه لطف الله جل جلاله و وعای آقا امام زمان(عج)شبکه امام مهدی (عج) به زبان اردو و انگلیسی زده و با تاسیس کانالهای عمری ها[کلمه خبیثه/وصال کثیف/وصال باطل]وحدت چشانده شد نوش جون آقایون
دوستدار ابو لولو
11 اسفند 1390
سلام اللهم عجل لولیک الفرج
با درود به محضر قهرمان بزرگ فیروز ابولولو که خنجر را به مقعد عمر ملعون وارد کرد و درود بر مرد با عرضه شیعه آقای اللهیاری که از مادر امام زمانش حمایت می کند
لعنت بر کسانی که با ضربه به شیعه دست دوستی با عمری ها می دهند
من بی خیال حرمت مادر نمی شوم
هرگز جدا ز دامن حیدر نمی شوم
با من مگو که شیعه و سنی برادرند
من با زنازاده برادر نمی شوم
التماس دعا
کلام منطق
18 بهمن 1390
ما از هر دین و فرقه ای که باشیم انسان هستیم و همه دارای عقل و شعور چه سنی و چه شیعه و مسیح و یهود و .. همه مثل هم هستیم هیچ فرقی نداریم جز در عقاید دینی !!! انسان امروزی میداند که چه استباه هستش و چه درست چون حجت بر ما تمام شد !!! همه میدانند بد و خوب را !!! انها امدند تا ما روش زندگی بیاموزیم حال چه شیعه و چه سنی باشیم مهم خوب بودن هست اگر هنوز بخواهیم بر سر دین با هم مشکل داشته باشیم پس نیازمند به پیامبر از طرف خدا هستیم !!! نه عزیزان امروز هر کسی پیامبر خویش میباشد !!! همه از یک تن میباشیم و هر که به دینی !!! قاضی خداوند میباشد !! اری عمر و ابوبکر و ... درست است خطا کردند !!! خداوند میداند با انها و اعمالشان !!! درست نیست که تمام خطاهای گذشتگان را به پای بازماندگان ان نسل بگذاریم جه بسا انسانهای شریفی هم پیدا میشود از هر دینی که تصورش را بکنید !!! این واضح میباشد که جز تفرقه اندازی بین مسلمانان چیزی دیگری نیست !!! جالب هستش که دفتر شبکه اسلام در امریکا میباشد ! جالبتر از اون یک روحانی شیعه که عفت کلام ندارد !!! مشخصا با کمی تعقل پی میبرین که اینها دسیسه میباشد !!! البته یکسری حق دارن از شیعیان !!! برای اینکه جنایاتی را که وحابی ها مرتکب میشوند به پای امت سنت میزنند ! در حالی که تمام اینها از روی برنامه دسیسه ای غرب میباشد !!! اری تا حالا کجا بودن ! کشور ما با فرقه ای مختلف بدون هیچ مشکلی در حال زندگی هستند و خواهند بود !!! نگذاربد که با صلاح خودمان بر علیه خود ما بشورند !! همه انسانها قابل احترام هستند !
پوریان
17 بهمن 1390
واقعآ شرم داره چرا یکبار درباره ی توهین های شبکه های وهابی ها یک حرفی نزدین آقای اللهیاری ازنظر من مشکل سیاسی دارن ولی در بحث اعتقادی بسیار قوی هست حالا شما یکباره یکی رو مرتد میکنید وتوهیت به اون میکنید کار کاملآ غلطی هست شماها خبری از جنوب کشور ندارین نفستون از جای خنکی بلند میشه ولی بنده در شهر تجاری درگهان قشم زندگی میکنم ومغازه دار هستم چیزی که من و دوستام مشاهده کردیم واقعآ سنی ها از این شبکه میترسن به قرآن قسم روزهایی بود که ادعاشون خیلی بالا بود ولی الان از اسم شبکه اهل بیت میترسن///نمی دونم مدیر سایت با چه مقصودی از این خبرایی که تو سایت میذلره داره بابا به فکر خدا به خدا شما دارین خودتون اشاعه فهشا میکنید اگه کسی گقت تو شما دربارش 100 مقاله بی سند به نمایش میذارین همینجور که دارین آبروی مداح امام حسین رو میبرین بقران خجالت داره شما مثلآشیعه هستین ولی بیشتر به فکر پول هستین
یاعلی
ناشناس
06 بهمن 1390
نحوه صحبت جناب الهیاری نشان دهنده منش ورفتار یک شیعه نیست "واصلح ولاتتبع سبیل المفسدین" ما حق نداریم با روش دشمنان با دشمنان مقابله کنیم ما روش ومنش چهارده معصوم را باید پیش بگیریم
محمد رضا
29 دی 1390
ما شيعه ها با دشمن آقا امام علي نه برادريم و نه وحدت داريم خاک بر سر شما کور دلان که عمر حروم زاده و ولد زنا که تو کتاباي خودتون مثل سنن ابن داوود و يا صحيفه مسلم نوشته را خليفه خودتون مي دانيد بله ۹۰ درصد به اصطلاح مسلمونا سني ام اما بارها تو قرآن ذکر شده که بيشتر شما اهل آتش هستيد الا عده قليلي که ما شيعيان هستيم

درود خدا بر خاندان پاک و مطهر امام علي (ع)
یا حیدر
22 دی 1390
من فقط اینو میدونم ما میگیم علی(ع) اونا میگن عمر... خوب ما که پیرو امیرمؤنان هستیم چرا یادمون میره بابا 124هزار پیغمبر 12 امام اومدن تا اصول اخلاقی رو به ما یاد بدن تا بیشتر بُعد انسانیمون رشد کنه نه حیوانی اصلاً عمر و عثمان و..... بنیان گذار نفاق و کفر، امروز پی گیری این دعوا به جز نسل کشی چی میتونه باشه؟
میدونم هم بین ما هست و هم بین سنی ها با عقاید خشک و متحجرانه اما اصلاً راهش جنگ و آدم کشی نیست
شیعه ی مرتضی علی(ع) با تو هستم ما کاری به اهل تسنن نداریم آیا اگه موقعیت باشه حاضری اهل تسنن رو بُکشی؟ به دلیل اینکه سنی هستن؟ کمتر شیعه ای این کارو میکنه اما همین بحث و جدل ها اگه بالا بگیره وضع از اینی که هست هم بدترمیشه.
آقا بیا که کلاف روزگار سر در گم است لطفی نما و نظری که دل از همه جا و همه کس پُر است
مهدی تیموری
21 دی 1390
خدا حفظ کنه آیت الله اللهیاری رو.ایشان نمونه یک شیعه شجاع و با غیرت هستند.درود بر این مجتهد عالیقدر
سعيد
21 دی 1390
من ميدانم الله ياري حقه همه حرفاشم درسته يه مرد ميخوام اگه قبولش نداره باهاش مناظره کنه
افسوس تو اخر الزمان مردي پيدا نميشه
چقد بي انصافن کسايي که حق تو گوششون نميره شيعه احمق همين بهتر شيعه نباشه
ناشناس
12 دی 1390
تمام شیعیان: این وحدت همون وحدتیه که مادرمون بخاطرش شهید شد
یادتون رفته که پیامبر به حضرت علی گفت اگر بعد از من با انها بجنگی اسلام به خطر میافته و هر چه شد سکوت کن
حضرت حق جای حق نشسته و بالا خره پسر فاطمه میاد انتقامشو میگیره الان هم تو همون شرایط هستیم که علی(ع)بود باید سکوت کرد اونا اگه میخواستن ادم شن سر دستشون ابن خطاب نبود.
کسی نگفته برید بهشون بگید که ممنون مادرمون رو شهید کردید
ما میگیم اگه هی بخواهیم بگیم چرا هم ریشه ما کنده میشه هم ریشه اونا بعد اون پدر سوخته های فراماسون ها هر کاری میخوان میکنن ساده تر از این دیگه نمیتونستم صحبت کنم
اگه خیلی علاقه دارید
برید یکم فقه بخونید ببینید تو اخرالزمان باید طرفدار چه کسی بود
طرفدار ولایت یا دجال؟
مسلمان حنیف
12 دی 1390
خجالت بکشید بندگان خدا.جواب پیامبر و آل و اصحابش رو تو عالم محشر چی میخواین بدین؟پرسیدن دین رو چطور یاد گرفتین اونوقت میگین ننه بابامون یادمون دادن یا تو کتابهای درسیمون خوندیم یا از تلویزیون شنیدیم؟!کدوم یکی از اینا فکر میکنین مورد قبول باشن؟یه بار خدا وکیلی به کتاب خدا رجوع کنید.به سخنان اصحاب نبی که معلمان کتاب خدا هستند،به سخنان پیامبر خدا و احادیثش برگردیم و با تحقیق و تفحص بگردیم دنبال دینمون.الکی الکی زیر بار هیچ حرفی نریم.بیخود به وهابی توهین نکیم.کمی راجع به وهابیت و اندیشه هایش تحقیق کنیم.با این حال آیینی به نام وهابیت نیست.بلکه حقایق اسلام بودند که گم شدند و شخصی به اسم محمد بن عبدالوهاب اونا رو احیا کرد.وگرنه حرفهایی که الآن به وهابیا نسبت میدن رو چند صد سال قبل از اونا علمایی مثل فخرالدین رازی،امام محمد غزالی و خیلیای دیگه گفته بودند. بیخود از اونا حمایت هم نکنیم،الکی از اللهیاری و کانال اهل بیت تعریف نکنیم و توهین خشک هم نکنیم.بلکه سخنان و اقوال همشون را جلو آینه قرآن و حدسث و سنت نبوی بگذاریم.
خدا همه ما را هدایت کند.اللهم انصر الاسلام والمسلمین وانصر جیوش الموحدین واهلک کل المشرکین والمنافقین والکافرین و کل الشیاطین الانسیة والجنیة.
مهرداد
06 دی 1390
بر عمر خر فروش لعنتخاک بر سر اونايي که به خودشون ميگن شعيه بعد دم از وحدت با طرفداران قاتل حضرت زهرا مي کننبريد ببينيد تو شبکه هاشون با اسم سنت چه جسارت هايي به اپمه ميکنن
روباه
28 آذر 1390
بياد سيد جواد ذاکر صلوات


بياييد مرجع تقليدمان صاحب الزمان عج باشد به آنچه علم داريم عمل کنيم و به آنچه علم نداريم صبر کنيم تا ظهور

براي سلامتي مولا صلوات
درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود
منتظر وارث 12
25 آذر 1390
یا امام زمان
فریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
از دست شیعه هات که بر علیه خودشون کار می کنن
وحـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدت
با که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وحـــــــــــــــــــــــدت با کسانی که قاتل مادرمان را مدح می کنند .؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خاک بر سر بی غیرتتان کنند .
شريفه ازخلخال
23 آذر 1390
سلام
برادران روحاني و فهميده خصوصا حوضه علميه قم من إز استان اردبيل شهرستان خلخال ميخاهم بيام خودم را به وسيله شما به كوش مسئولين برسانم ازشما عاجزانه خاهش ميكنيم تمنا ميكنيم اين شبكه اهل بيت را كه خودتان بنيان كدار ان بوديد را ازبين ببريد ما سالهاست كه در اين شهرستان هزاران شيعه و سني برادروار در كنار هم دركمال احترام و وحدت زندكي ميكنيم اما متاسفانه مدتي است با به راه افتادن اين شبكه شيطاني ما ارامش خخيال خودمان را إز دست داده ايم بدبختانه اتش تعصبات خشك و كوركورانه بعداز١٤٠٠سال دوباره شعله ور شده و نجواهاي كينه توزانه كم كم زمزمه ميشود و به كوش ميرسد ما جمعي از مردمان اهل سنت ازين خطه عاجزانه خاهشمنديم فكري به حال اين شبكه كنيد و اجازه ندهيد ساده باوران وكوردلان فريب اين كونه سخنهاي بي اساس راخورده وخدايي نكرده شاهد جنكهاي خونين قبيله اي از جاي جاي ميهنمان باشيم لطفا باسخ مارا بدهيد. 
خالق
11 آذر 1390
هر وقت اللهياري حاضر شد مرگ بر آمريکا و اسراپپيل و انگليس و بهايي بگه اونوقت از صهيونيسم بودن مبراست و گرنه يک صهيونيست با عيار بالاست که خودش رو شيعه جازده
حبيب
11 آذر 1390
آيا کسي که از حق حضرت امام علي (ع) دفعاع مي کند از نظر شما ادمي بدي است واقعا شما براي شما متاسفم خدا ما را به راه راست هدايت کنند يا علي مدد.
انسان فهمیده
08 آذر 1390
من بارها این شبکه را دیده ام
و جز اختلاف انداختن و تفرقه افکنی بین شیعیان و اهل سنت ندیدم و نشنیدم.
این آقا با سنی ها درست حرف نمیزند و عالمان و بزرگان شیعه را تحقیر و کوچک میکند
اینها همه دسیسه های شیطان بزرگ آمریکا است بیدار باشید.
زنده باد اسلام
حیدر
01 آذر 1390
دوستان گرامی، من مدتی است که برنامه آقای الهیاری را نگاه می کنم، حقیقتاً رفتارهای ایشان نرمال نیست، چون در آن ادب و نزاکتی که یک مومن می بایست داشته باشد را ندارد، و احساس می کنم یا دارای یک سری عقده های شخصی است که در دوران کودکی شکل گرفته و یا با مقاصد خاص و توسط بعضی از سازمانها به قصد تخریب چهره شیعه این رفتارها را انجام می دهد، چون رفتارهای ایشان روشنگری که بعضی از دوستان می گوید نیست که دارد انجام می دهد بلکه تخریب چهره تشیع است، چون با دادو بیداد کردن، بی ادب صحبت کردن که نمی شود کسی را به راه راست هدایت کرد، آیا واقعاً پیروان اهل بیت(ع) از این جور آدمها هستند؟ مطمئناً نه . اما متاسفانه خیلی از افراد هم خوشحال می شوند از اینکه بر کسی لعنت می فرستد، می خواهم بگم که این فرد دارای خطاهای شناختی فراوانی است که باعث شده رفتارهای دلقکها را از خودش نشان داده و مردم بیشتر بهش بخندند، و این کار نه تنها به ضررش بلکه به ضرر تمام شیعیان تمام می شود.
ریبوار
17 آبان 1390
برای شما متاسفم همین عمر بود که دینی که الان بیش افتخار میکنید به مملکتتون آورد تا بانور الهی اشنا بشید همین عمر بود شماها را از کفر و عناد باخدا نجات داد فرماندهان او سعد بن وقاص بود که شما را کفرو ظلم ساسانیان نجات داد همین عمر داماد علی و فاطمه همسر ام الکلثوم دختر اونهاست پدر زن پیامبر است نمیدونم چرا شماها خودتان را بهنفهمی میزنید نود درصدی جهان اسلام به لطف همین عمر است که مسلمان شده اند امپرراطوری کسرا و روم در زمان او به لرزه در آمدند چرا شماها نمیفهمید اسلام با اسلام اوردن ایشان اسلا م شدو رشد پیدا کرد نمیدونم چه دشمنی با اصحاب رسول خدا دارید ولی یقیینن از روی بی دینی و بیچارگیتان است اصحاب رسول خدا بایکدیگر دشمنی نداشتند اگر اینطوری که شما میگید بودند الان 5/1مسلمان نداشتیم شماها فقط میگید روایات وبس ولی ما میگیم قران و بس شما ها بیایید از روی قران حرفاتون ثابت کنید
حسین
17 آبان 1390
کار اشتباهی بود شبکه اهل بیت فقط در رابطه با شیعه و سنی بحث می کند و اهل سنت باید به سوالات آقای خاص پاسخ دهند این شبکه یک شبکه فرهنگی است
اسلام
13 آبان 1390
لعنت به كسانيكه اختلاف را بين مسلمانان مياندازد من سني هستم تمام مذاهب اسلام را دوست دارم تمام امام شيعه را دوست دارم به خصوص حضرت علي ع حسن ع حسين ع و جعفر صادق ع كه مناسك حج را براي مسلمانان ياد داد و حتي من در نماز جماعت با شيعه يان يكجا نماز خوانديم و هيچ كس نميتواند بين ما مسلمانها فتنه ايجاد كند درود خداوند بر محمد ص و خلفاي راشدين و تمام بزرگان اسلام و فرا رسيدن عيد قربان را براي تمام مسلما نان تبريك ميگويم
ناشناس
12 آبان 1390
مرگ بر عمر ابوبکر عثمان و وهابیون و امثال انان..تاریخ رو هم که ببینید اینا از پایه خرابند..
سارا
12 آبان 1390
نامت جاودان بماند بحمد خداي سبحان وروي دشمنانت که همان دشمنان اهل بيت َ(ع) هستند سياه تر از سياهي شب بماند؛ آقاي جاج حسن اله ياري خدانگهدارت باشد
علی
24 مهر 1390
خدا چشم دشمنان الله یاری رو کنه ،بعد از این همه سال یکی اومده تا ما شیعیانو از خواب غفلت بیدار کنه انگل های سیاسی بهش میچسبونبن .نکنین بابا
خجالت بکشین من تا حالا چندین بار برنامشو نگاه کردم و دیدم که خیلی ها از طریق این برنامه شیعه شدن حالا که کمکش نمیکنین چوب لا چرخش نزارین
پدرام
24 مهر 1390
من شیعه هستم و جان دهنده در راه چهارده معصوم و ابوبکر عمر عثمان و علی هستم جانم فدای همه انها.چرا باید برادران اهل سنتمان را و پیامبر و صحابه را بیازاریم بخاطر یک برنامه ماهواره ای و کتابهایی که سر کینه شخصی ضد انها نوشته میشه .به امید دوستدار بودن انها
جلال اهل ایران سنی
15 مهر 1390
چه شیعه و چه سنی هردو دم از بیشتر دیندار بودن میزنیم اما بماند واسه هردو (عقیده و فکر )که فقط خداست که تصممیم میگیرد و اینکه حضرت ابوبکر و عمر و عثمان( اعاذنه الله) حرامزاده و یا کافر باشند
خدای متعال هیچ وقت افراد کافر را یار و یاور پامبر اکرم قرار نمیده که رازدار او باشند
سيدجواد
01 مهر 1390
متاسفانه در كشور ما تبري معنا نداره مسئولين محترم فقط دم از ولايت مي زنند ولي در عمل مجري دستورات اهل بيت عليهم السلام نيستندوتا اين عقيده راداريم فرسنكهااز ولايت اهل بيت عليهم السلام فاصله داريم
محبعلی
30 شهریور 1390
سلام در اینکه شبکه اهل بیت حقایقی را بیان می کند شکی نیست اما باید در نظر داشته باشیم که خدا حضرت علی علیه السلام به خاطر حفظ اسلام سکوت کرد و در بعضی کارهای مهم غاصبین حقش را راهنمایی نمود که در چند جای نهج البلاغع علت همکاری را به صراحت بیان می کند. یقینا دشمنان امروز ما مسلمین بیشتر و مجهزتر از آن زمان هستند ما نیز باید با احترام و حفظ ادب و اتحاد مناظره داشته باشیم وانگهی آقای اللهیاری که مدعی ولایت مولی علی (ع) را دارد آن حضرت به مالک می فرماید مالک اگر کسی را شب در حال گناه دیدی فردا به او به چشم گنهکار نگاه نکن که شاید توبه کرده باشد. آقای الله یاری علمای بزرگ قم را دجل می نامد و دلیل می اورد که شکر فروشی کرده اولین این ادعا ثابت نیست ثانیا مگر شکر فروشی حرام است ثالثا ائمه هدی قم را مرکز انتشار علوم اهل بیت در آخر الزمان معرفی کرده اند و این مردک علمای قم را با دلائل واهی زیر سوال می برد و علتش هم معلوم است چون حسابهایش را در ایران بسته اند و الا قبل از بستن حسابهایش از این حرفها خبری نبود و در آخرت منافق رسوا خواهد شد.
احمد
26 شهریور 1390
با عرض سلام / تو این چند مدت که من برنامه شبکه اهل بیت رو دیدم
حاج آقا همه حرف هایی رو که میزدن همشون رو با سند نشون میدادن ما که دانشجو هستیم و کارمون تحقیق هست میفهمیم که از خودشون حرف نمیزنن / تک تک جمله هاشون از رو کتاب سنی ها که اونا قبول دارن با سطرش نشون میدادن / حق یه دونه هست یا مولا علی حقه یا عمر و ابوبکر لعن الله اگه حضرت علی حقه که برای همه ثابت شده حقانیتشون پس اتحاد معنی نداره اگه یکی حق باشه در طرف مقابل باطل قرار میگیره پس مدارا کردن و برادر خواندن باطل بوی دیگه میده
تو این سال ها یکی شیعه اومده داره بینی این عمری آشغال رو به زمین میماله شما شیعه علی بجای کوبیدن این شبکه حمایتش کنید و دل حضرت زهرا رو شاد کنید
دوستدار اهل بیت
24 شهریور 1390
به نظر من شبکه ی خیلی خوبیه ،مابی خیال حرمت مادر نمیشویم ،با سنی ....زاده برادر نمی شویم، کدوم وحدت بیشین مینیم بابا.می خام سر به تن دشمن مولا(منکر ش) نباشه چه برسه وحدت باهاش. اینایی که خدا را جسم میدونن،دوتافرزندی که از یه گاو شیر بخوره رابه هم محرم میدونن،پیامبر(ص)راخرافاتی (نعوذ بالله)میدونن،براعمر(لع)واماماشون توعراق بارگاه میسازندوقبور ائمه ی مارا خراب میکنن،پنجشنبه شبا روپشتبون خونشون کاه ویونجه میریزن تا خدا که بااسبش میاد اسبش بخوره،خوردن مشروب برای خلیفه شون ایرادی نداره ولی برای بقیه حرامه همانطور که عمر(لع)میخورد ولی پسرش را حد میزد و........وحدت بااینا، نگو که خیلی خنده دار والبته قابل تاُمل که چرااین بابا ازش دم میزنه، اهل سنت تمام عقایدش ریشه در یهودیت داره ازازل برید تحقیق کنید هی نگید آمریکا خوشحال میشه .اللهم العن الجبت والطاغوت و اتباعهما.
calb ali
21 شهریور 1390
لعنت بر غاصبين خلافت مطلقه ي مولا علي عليع السلام

وحدت زير پرچم مولا عليست هرچه غير از اين تفرقه است
محب علي
17 شهریور 1390
بسمه تعالي
اخه مردک کودن مجبوري حرفي بزني که مسخره بشي مگه نميشه به غير از وضو پاهارو شست حتما بايد وضو بگيري تا پا تميز بشه
در ضمن برو ايه ۷ سوره مايده رو بخون و چشمتو باز کن ببين نوشته وامسحو ارجلکم يا واغسلوا ارجلکم برو ببين تا بفهمي ما کثيفيم يا شما احمق
الله پرست
14 شهریور 1390
شبکه نور و وصال فارسی با قران وحدیث جواب سوال رو میدن ولی این شبکه اهل بیت الهیاری با فحش و توهین از جواب دادن تفره میره اگه یک نفر مخالف تماس بگیره وقتی میبینه کم میاره ونمی تونه جواب بده یا قطع میکنه یا صدای خودشو زیاد میکنه تا صدای طرف مقابلش مردم نشنوند/ حقیقت گرچه تلخه ولی باید پذیرفت/ok
الله پرست
14 شهریور 1390
ادم باید عقل خودش رو بکار ببنده تا واقیعت رو بفهمه من فقط یک سوال دارم ادم میره مسجد ایا نباید هنگام رفتن به مسجد پاک وتمیز بریم ؟ مسلما همه میگن بله /خب پس چرا هنگام رفتن به مسجد پاها تونو نمی شورین فقط مسح می کنید پس وسط انگشتانتان که یک عالمه خاک و کثیفی هست رو نمی شورین پس تصمیم میگیریم که شیعه کثیف وغیر قابل قبول میباشد/من فقط یک مثال زدم .از این مثالها خیلی زیاده /شما اول پاهاتو بشور تا کثیقیش بره بعد مسح کن عیبی نداره/ ولی شما از سر لج نمی شورین و گناه برای خودتان جمع می کنید بای انشاالله خداوند متعال شما رو به راه راست سنت هدایت کند
علی
01 شهریور 1390
اصلا تمام آیات و روایات و نظر علما رو بذاریم کنار، از روی هواداری این آقای االلهیاری مشخصه که ایشون منحرفه...
طرفدارانی که بوی چندانی از دین نبرده اند و دین بیشتر برایشان یک ابزار است...
مانند کسانی که با دوست دخترشون فریاد الله اکبر سر می دادند...
رسول
25 مرداد 1390
من نمی دونم این شبکه آمریکاییه یااسراییلی!؟اما این سوال توذهنم هست که از اختلاف بین شیعه وسنی چه کسی سود می بره به جز آمریکا واسراییل؟
عبدالحسن
20 مرداد 1390
تا علي فرمانده دهر است دهر..شيعه با ضد علي قهر است قهر
شیعه انشا الله
04 تیر 1390
و لعنت بر ابوبکر و عمر و عثمان و معاویه و ابن زبیر
و یزید
مصطفي
31 خرداد 1390
اين چه حرفيه بخدااگه درموقعيتي قراربگيريدکه سني ها غرورتون رو بشکنن اين حرفونميزنيد...بابادارن مثل قارچ رشد ميکنن من خودم تو۱منطقه اي زندگي ميکنم که سني ها به بچه هاي کوچيکشون دارن تعليم شيعه کشي ميدن..بيدارشيد ازاين خواب غفلت...واي بر شما که بر سيلي هايي که بر مادر شيعه زدن چشم ميپوشانيد...روزي که صاحب مملکت بياد چي جوابشو ميديد...........
رهاب
23 خرداد 1390
زنده باد اهل بیت زنده باد شیعه
زنده باد حسن الهیاری
وحدت اگر چشم پوشی از ظلم به علی و سیلی زدن به دختر رسوالله باشد،وحدت با پدران خود حرامزادگیست
نگویید وحدت بگویید قوادی. هرکجا که قدرت در ید عمریهاست به جان و مال و از همه بدتر به ناموس شیعیان رحم نمیکنند در این شرایط هر کس که دم از وحدت میزند یعنی میبیند به ناموس برادرش تعرض میکنند و چشم پوشی میکند
مهدی
21 خرداد 1390
کسی که حرف حق میگه چه احتیاجی به فحاشی به کسانی که بیش از هزار ساله مردن داره؟؟؟؟؟؟حرفی که داخلش فحش باشه حرف حق نیست پذیرفته هم نیست
محب علی
17 خرداد 1390
ادم معقول و ازاده در این زمانه مستدل و معتبر تحت تاثیر قرار میگیره نه احساسی حالا اگه یکم تفکر کنیم میبینیم که تاریخ تکرار میشه معاویه که خود را امیرالمونین میدانست هم زیرک بود هم با سیاست و هم جاعل و ظاهرش هم زاهد گونه بوده ما که دور و برمان را مینگریم به وضوح مشخص میشود که معاویه زمانمام کیست . دم از زهد و ولایت میزند و هیچ خضوع و خشوعی در او نمایان نیست .حاکم فاسق به از حاکم مدعی و ظالم.
علي
07 خرداد 1390
با اين نظرهايي که آقايان و خانمهاي محترم درباره اين روحاني بي سواد شيعه دادند معلومه که منطق بعضي شيعه نماها تا چه حده. بينوا امام علي که از دست اين جور آدماي بي منطق و خرفت داشت دق ميکرد. شماها بدترين دشمنان اهل بيت هستيد پس ديگه به دروغ ادعا نکنيد
محمد رضا
02 خرداد 1390
من خودم به شخصه بارها شبكه اهل بيت رو ديدم، چيزي جز حقيقت نميگه و معلومه كه حقيقت براي يك سري‌ها كه هنوز هم چشم بسته چيزي رو قبول دارن تلخ خواهد بود. اين شبكه نور رو هم ديدم به شخصه كلا شبكه نور رو قبول ندارم. شما انسانيد اشرف مخلوقات كسي كه قدرت تصميم گيري داره. كي ميگه چشم بسته قبول كنيد دو شب بشينيد برنامه هاش رو ببينيد اون موقع حقيقت رو متوجه ميشيد. بماند كه يكسري ها كه دين و مذهبشون چيز ديگست خودشون رو شيعه جا ميزنن تا ذهن مردم رو منحرف كنند و ذهن مردم رو منحرف كنند. روزي ميرسه كه حق از باطل مشخص ميشه اون روز ديگه راه برگشتي نيست كه گذشته رو جبران كرد. بهتره الان كه زنده هستيم راهمون رو مشخص كنيم. خدا رو شاكرم كه شيعه هستم محبت اهل بيت رو در دل دارم.
محب علي عليه السلام
01 خرداد 1390
بسمه تعالي
ميخواستم به کسي که با اسم محمدي نظر داده جواب بدم:اولا تو با عمر برادري نه ما دوما عزاداري براي امام حسين ع بدشده ولي ترکاندن مسجد عمليات شهادت طلبانه سوماحالا صيغه زنا شده ولي حکم خدا براي گرفتن ۴زن شده ۵ زن خوب شده چهارما فحش به کسي ميديم که يه روزي زن پيامبر صلوات الله عليه و آله بوده در ضمن شما که ميگين مرده نميشنوه پس چه فرقي داره و اخريشم اينکه بزرگاي شما که به جزاينکه اسما صحابه پيامبر بودن افتخاري جز بدعت و ننگ ندارن مجبورين انقدر صحابه صحابه بکنين .اللهم صل علي محمد و ال محمد وعجل فرجهم و العن اعداپهم
ساناز
28 اردیبهشت 1390
جالبه. شبکه نور داره مستقیم از ایران پخش میشه و آزاده ولی سایتش فیلتره. بخدا من یه چند روز داشتم این شبکه رو میدیدم داشتم از راه به در میشدم.
مهسا
27 اردیبهشت 1390
به نظر مي ايد اقاي اللهياري فکر مي کنند که خيلي از روايات سر در مي ايد جرم ايشان علاوه بر از بين بردن وحدت بين شيعه و سني که هدف انگليس مکار است هدف ديگرشان مقابله با اصل ولايت فقيه نيز مي باشد که با اين حرفهايشان نه تنها مورد لعن و نفرين اميرالمومنين هستند مورد لعن امام زمان نيز مي باشند.
علی
21 اردیبهشت 1390
این آقا بی سواد به تمام است و یه مشته آدم نصفه نیمه بهش زنگ میزنن و به به وچه چه می کنن
چندماهی میشه که این شبکه رو دیدم اما ازش چیزی یاد نگرفتم فقط داره میجنگه وباصدای نکره روی اعصاب میره اگر راست میگی طرفدار علی هستی با ملامت و حسن خلق سخن بگو تا شیعییان خوشحال شوند
بهروز
08 اردیبهشت 1390
فکر نمیکنم به دلیل مغایرت با وحدت دفتر این مرد بزرگ را بسته باشند .

دلیل اصلی اش به خاطر این بود که ایشان بعضی ها را رسوا کردند.

حرف حق تلخ و برای بعضی ها بسیار گران است

درود بر بزرگ مرد جهان تشیع که بدون واهمه از حق مادر دفاع میکند

زنده باد جناب اللهیاری
علي
05 اردیبهشت 1390
زنده باد اللهیاری . پاينده باد شبکه اهل بيت
شيعه با دشمن علي (ع) دوست نمي شود
عاشق اهل بیت
31 فروردین 1390
ببینید شما که همیشه این قدر دم ار وحدت می زنید و پدر وحدت رو در آوردین چرا جلوی این سنی ها رو نمی گیرید که ماه محرم عروسی می گیرند،چرا این قدر شیعه ها رو در پاکستان عراق بحرین عربستان آمریکایی افغانستان و ... چیزی نمی
ید.مگه در دیدار اعضای مجلس خبرگان با قبله آمال شیعیان جهان در نماز جماعت نماینده ی بکری ها پشت سر امام خامنه ای نمار نخواندند.چرا در ام القری جهان اسلام این قدر به راحتی بر ضد شیعه تبلیغ میکنند. چرا عید فطر رو با پیام پادشاه آمریکایی سعودی عید می گیرند.چرا درفتنه 89 با پیام مولوی های سنی به آشوبه ها دامن زدند و تمام سنی ها خوشحال بودند که تنها حکومت شیهی داره خدای نکرده از بین میره.مگه امیر دو عالم امیر المونین نگفته اند که توین نکنین و عوام رو به شیوه ی مناسب ارشاد و افشاء گری کنید.ما در مملکت امام زمان هم غریبیم.
زهرا
28 فروردین 1390
از وقتي به دنيا اومدم دريک کشور مسلمان بودم ولي از وقتي بيننده شبکه اهل بيت شدم تازه فهميدم فرق شيعه و سني چيه . مهم اينه که مدرسان دين ما در تدريس خود کوتاهي کردند که جامعه به اين وضع رسيده بعدا خودشان اعتراض مي کنند چرا اين و چرا آن شد حالا هم که يه نفر پيدا شده حق و باطل به مردم بفهمونه جلويش را مي گيرند انشاء الله صاحب مملکت خودش را زود برسونه که همه در انتظارشيم . اللهم عجل لظهورک الفرج
يك شيعه دوازده امامي
24 فروردین 1390
آقا اين شبكه اهل بيت رو هر كي ببينه مي فهمه حقه و راستو ميگه و از حق پايمال شده شيعه دفاع ميكنه اما يكي نيست به اين شبكه ظلمت (نور تي وي) كه 24 ساعته از ايران پخش ميشه و به شيعه توهين ميكنن رسيدگي بكنه و دفتر اونارو تو زاهدان و سيستان ببنده و تو اين شبكه ظلمت هميشه دروغ و حرف انحرافي مي گن و حتي تو عقايد شيعه به امامان هم شك تو مردم درست مكنن و ميگن شيعه مرده پرسته.

درود خداوند بر آقاي الله ياري {حفظه الله} .

نفرين و لعن خداوند بر اين وهابي هاي كافر .
محمد علی
23 فروردین 1390
برادرایی که میگن این شبکه برای فتنه هست لااقل بشینین یه شب برنامه ی این بنده خدارو ببینین بعد بیاین بگید چجوری بود .بابا کم وحدت وحدت کنین چه وحدتی عزیز دلم .اگه به همین منوال پیش بره فکر کنم فردا پس فردا این جماعت بکریه و عمریه سوارمون بشن.
علي مدد
18 فروردین 1390
در سال 1377 نیروی نظامی ایران 630 تن از افغان های زندانی در اردوگاه «سفید سنگ» را قتل عام کرد. زندانیان که همه به جرم افغان بودن برای زمان نامحدودی در آن... فقط در این باره سرچ کنید بعد ببینید چگونه دجال یک دست سکوت کرده و شیعیان افغانی قتل عام شدند و خبری منتشر نشد
جعفر سازندگي
17 فروردین 1390
باسلام اين آدم ديونه است اصلا مثل اينکه حاليش نيست ما با چه دشمن بزرگي طرفيم اومديم در اين شبکه مثل گربه بجان هم افتاديم اگر اللهياري شيعه واقعي است بياد تو صحنه توطپه آمريکا واسراپيل روخنثي کنه که اومدن تو منطقه خاور ميانه شلنگ گذاشتن خون ملت محروم رامي کشن خدا به هممون عقل بده
محمد
13 فروردین 1390
من واقعا متاسفم . من بعنوان يک ايراني شيعه خواهان آزادي رابطين اين شبکه مقدس در اصفهان و بازگشايي دفتر آن در قم ميباشم.راه حل مشکل بستن دفتر نيست ٍ بلکه راهنمايي و کمک کردن به مديريت شبکه ميباشد.شما بااين کار(بستن شبکه و دستگيري)زمينه عدم صحت صحبتهايي با استناد صحيح را پيش شعيان و بويژه اهل سنت فراهم ميکنيد. خواهشن تجديد نظر کنيد. اللهم عجل لوليک الفرج
سعيد
12 فروردین 1390
آقاي جنتي آقاي مصباح يزدي آقاي .... اگر جرات دارين به شبکه زنگ بزنين و با استاد اللهياري مناظره کنين
lv lfjffof
12 فروردین 1390
اگر چنین شبکهای مستقل است پس چرا باید با آن مخالفت شود بابا این آخوندهای سنی پشت شیعه ها نماز نمی خوانند ولی ما اینقدر این ها را تحویل می گیریم@@@@@
پویا
12 فروردین 1390
من این شبکه رو نگاه میکردم. حق و باطل قاطی بود. اگه بعضی حرفای این آقا در جمع شیعیان خصوصی گفته میشد خیلی بدرد بخور بود. ولی تو یه شبکه تلویزیونی فایده که نداره هیچ، شرائط رو بدتر هم میکنه. وحدت معنیش این نیست که همفکر اهل سنت باشی یعنی اصل اسلام رو حفظ کنی همون کاری که ائمه در طول تاریخ انجام دادن.
اما حالا این شبکه کلا رویکردش مخالفت با نظام و توهین به علمای شیعه شده. اگه کار این شیخ جوان درست بود چرا بقیه علما این کار رو نمیکنند؟ این بهتر از اونا میفهمه. همتون می بینید که هیچ اثری از تقوی، عفت کلام، حسن برخورد، و مهمتر از همه عدالت در این شیخ جوان به چشم نمیخوره.
سيد کاظم
10 فروردین 1390
با سلام خدمتان عرض کنم که من هم موافق دوستان هستم از بس که شيعه سکوت کرده ديگه داشت فراموش ميشد و ما بايد خودمون را نشان ميدايم با دفاع از مذهب و اهل بيت.
سبر
08 فروردین 1390
من یه دانشجو هستم .
واقا متاسفم براتون عوض اینکه طرف دار حق باشید تا می تونید شبکه اهل بیت(ع) رو تخریب می کنید مردم خوب فرق حق وناحق رو میدونن حتی خود سنت شکن ها!! چون داره مردم رو با حقایق روبرو می کنه و کلی فرقه پوچ سنت شکن روبه مردم معرفی می کنه آتیش گرفتین. شما همتون به فکر منافع خودتون هستید!!! منافق شما و امثال شما هستن که روز به روزتنفر مردم از شما بیشتر میشه!!!هنوز هم تو جهالت موندین!!! جاهل ها !!! ( امیدوارم شبکه اهل بیت (ع) همیشه پایدار باشد).
علیرضا
04 فروردین 1390
این شیعه مخلص (آقای الهیاری) که چیزی جز حقیقت نمیگوید و همیشه حقیقت تلخ است اگر راست میگویید 1 حدیث راجع به تایید قیام در زمان غیبت و حاکمیت ولایت مطلقه فقیه برای این آقا بخوانید و با او مناظره کنید
اگر راست میگویید شما هم مقداری حرف علمی بزنید که مردم جذب شما شوند
با سیاست که نمیشود وحدت ایجاد کرد
یکی از مطابی که تمام مسلمانان باید در آن وحدت داشته باشند (به جز قبله و خدا و پیامبر واحد) باتقوی ترین و عالم ترین خلیفه مسلمین حضرت علی علیه السلام است که به حکم کافر و مسیحی و زرتشتی، سنی و شیعه او عالم ترین و عامل ترین بوده. پس چرا نباید بر روی حضرت علی وحدت داشته باشیم و دستور به پخش اذان اهل سنت در کردستان بدهیم ؟؟؟؟!!!!!
جواد
03 فروردین 1390
همیشه شیعه واقعی مظلوم و مورد غضب حکومتهای ظالم بوده و تا ظهور آقا امام زمان شرایط بدتر میشود وبهتر نمی شود.هر کس که جز این فکر کند و به جای دل بستن به امام زمان به دیگران دل ببندد به انحراف خواهد رفت!
حسین
22 اسفند 1389
عزیزان بهتر است بدون تعصب قضاوت کنید.اگر شبکه این بنده خدا به مشکل می خورد باید شبکه های دیگر که به تشیع توهین میکنند و در ایران فعالیت دارند هم بسته شوند.یا علی
حسین
22 اسفند 1389
عزیزان بهتر است بدون تعصب قضاوت کنید.اگر شبکه این بنده خدا به مشکل می خورد باید شبکه های دیگر که به تشیع توهین میکنند و در ایران فعالیت دارند هم بسته شوند.یا علی
علي
22 اسفند 1389
ما جدا ز دامان حيدر نمي شويم / ما بي خيال سيلي مادر نميشويم /با ما مگو که شيعه و سني برادرند/ ما با قنفذ و مغيره برادر نميشويم
يا حيدر کراريا مهدي ادرکني
علي
21 اسفند 1389
سلام حضرت علي (ع) با تمام عظمتش نتوانست در بين امت وحدت ايجاد کنه چطور شما انتظار داريد شيعه و سني بعد از ۱۴۰۰ سال متحد بشوند !
محمدی
20 اسفند 1389
برادران اگه مذهب شیعه برحق و درست بود این بلاها سرتان نمی آمد و الا الان باید نصف مسلمانان شیعه بودند از یه ملیارد 200 میلیون شیعه داریم اونم با تخفیف خدمتتون عرض کردم کدوم کاره شماها درسته اون از زنجیر و قمه اون از صیغه و زنا اون از اون همه فحاشی به زنه پیامبر و اصحابش اون از این همه تحریفه قرآن برید یه فکری به حاله خودتون بکنید

صفحه بعد >


ارسال نظر

نام
ایمیل
سایت/وبلاگ
* نظر
کد امنیتی  
 

   

آخرین اخبار