Shia-Online.ir - شیعه آنلاین - کشتن شیعیان حلال اما یهودیان حرام است!
18945 12:20 - 08 تیر 1390
کشتن شیعیان حلال اما یهودیان حرام است!

به رغم اینکه فتوا حلال بودن قتل شیعیان و حرام بودن قتل صهیونیست ها توسط این چهره وهابی حدود یک دهه پیش صادر شد، اما چهره های وهابی معاصر نیز در فتواهای خود چنین رأی و نظر دارند.
به گزارش شیعه آنلاین، بر اساس فتوای صادر شده توسط چهره سرشناس وهابیت در عربستان سعودی شیخ «ناصر الدین الألبانی»، کشتن شیعیان حلال اما یهودیان حرام است!

این چهره سرشناس وهابی که متولد کشور آلبانی بوده، بارها و بارها در فتواهای مختلفی نسبت به انجام هرگونه عملیات استشهادی یا انتحاری در سرزمین های اشغالی علیه شهرک نشینان صهیونیستی را حرام اعلام کرده بود، اما در همین حال وهابیت کشتن شیعیان را حلال دانسته اند همان طور که ما نمونه به شهادت رسید شیعیان در کشورهای مختلف به ویژه عراق یا منطقه پاراچنار پاکستان را همه روزه شاهدیم.

جالب اینجاست که «ناصر الدین الألبانی» در پاسخ به استفتائی در مورد انجام عملیات علیه شیعیان، به صراحت می گوید: حلال و جایز است.

گفتنی است به رغم اینکه فتوا حلال بودن قتل شیعیان و حرام بودن قتل صهیونیست ها توسط این چهره وهابی حدود یک دهه پیش صادر شد، اما چهره های وهابی معاصر نیز در فتواهای خود چنین رأی و نظر دارند.

قابل ذکر است «ناصر الدین الألبانی»، در سال 1914 میلادی در شهر "آشقودره" پایتخت کشور آلبانی در خانواده ای بسیار فقیر متولد شد اما پدرش نیز از علمای آن منطقه به شمار می رفت. او برای تحصیل علوم دینی اهل سنت، به دمشق پایتخت سوریه سفر کرد و تصمیم گرفت که تا آخر عمرش در آنجا بماند. تحصیل علوم دینی مانند قرآن کریم، تجوید، صرف، نحو و فقه مذهب حنفی را در سنین کودکی آغاز کرد اما در سنین نوجوانی با اندیشه های «إبن تیمیه» که پدر معنوی وهابیت به شمار می رود، آشنا شد و تا اینکه به یکی از سرشناس ترین چهره های وهابیت تبدیل گردید.
 


برچسب: کشتن - شیعیان - حلال - یهودیان - حرام - آشنا - چهره

مهدي
12 تیر 1390
لطف کنيد سند بديد استفتاپ کي بوده و کدام رسانه چاپ کرده بود اينطوري اعتبار خبر بيشتر ميشه همينطوري نميشه گفت چون وقتي به وهابي ها ميگيم همچين اعتقادي داريسن ميگن نه کي گفته ما همچين فتوايي نداديم اله بله جيمبله
جاسم
11 تیر 1390
اينها از نسل يزيد، معاويه و اجدادشان هستند
توريالي رها
11 تیر 1390
سلام به شما تهيه کننده گان اخبار در صورت نشر اخبار سند و مدرک نشر آنرا نيز در انتهاي خبر در دسترس خوانندگان قرار بدهيد
تا ثابت بودن اخبار را تاءکيد نمايد
سپاسگزارم
ناشناس
09 تیر 1390
نگید وهابیت .بگید یهودیهای نفوذی در بین مسلمانان.عجب حماقتی .طرف کلی درس میخواند که اخرش فتوا بدهد دوستداران اهل بیت پیامبر را میشود کشت ولی یهودیتی که هم اکنون جز عده ی قلیلی از انان همگی دشمن خدا و ولی شیطانند کشتنشان جایز نیست.به خدا قسم اینان یهودیان مارانوس هستند دیر یا زود معلوم خواهد شد. منتظر آن روزی هستیم که سرزمین وحی از لوس وجود نوکران صهیونیست پاک شود.اللم عجل لولیک الفرج.
سيدنويد
09 تیر 1390
به نام خدا
وهابيت از اين شکرها زيادخورده
عبد
09 تیر 1390
خداوند با عمر محشورش گرداند
ناشناس
09 تیر 1390
خدایا تو را به خوبان قسم او را نبخش نیامرزو اورا باهم کیشانش دراتش دنیا واخرت بسوزان بردشمن حضرت حیدر تا ابد لعنت بااین کثیفان هیچ اتحادی نمی خواهیم
رضا از مشهد الرضا
08 تیر 1390
اساس وهابیت دشمنی با خود رسول الله صلی الله علیه واله وسلم است طبق اموزههای امویان که دشمنیشان با رسو ل الله وال طاهرینش بر کسی پوشیده نیست نگاه کنید به طعنهای وقیحانه ای که به ایشان زده اند درکتبشان وبرخی برتری دادنها به صحابه خاص در مقابل ایشان
علی
08 تیر 1390
این تعجب ندارد بخاطر که اینها پیرو اسلام امریکایی هستند وجرثومه بد بختی در عالم اسلام اینها اند
حمید
08 تیر 1390
آدرس فتواش کو پس؟
معمولا این جور موقع ها یه آدرسی هم میزارن ها!
آدرس نباشه کسی توجه نمیکنه.
از ما گفتن بود.
ناشناس
08 تیر 1390
بابا اين آقا مرده هست ووهابي نيست گرچه ضد شيعه است


ارسال نظر

نام
ایمیل
سایت/وبلاگ
* نظر
کد امنیتی  
 

   

آخرین اخبار