Shia-Online.ir - شیعه آنلاین
دوشنبه 19 بهمن 1394
خواندنی ها
محکومیت انفجار الأحساء توسط سازمان دیدبان حقوق شیعیان
کشتگان این جنایت شهیدانِ درگاه الهی هستند و از خدای متعال برای بستگان شان صبر و آرامش و برای مجروحان شفای عاجل مسألت داریم، حسبنا الله ونعم الوکیل.
جزئیات مناظره با یکی از سران فرقه ضالّه احمد بصری کذّاب
آیا ما باید معالم و معارف دینمان را ازشخصی بیاموزیم که از دین هیچ اطلاعی ندارد و حتی قرآن را به اشتباه  می خواند و او را با افتخار قائم آل محمّد (عج) بدانیم و بخوانیم؟
چوپان دروغگو لو رفت؛
این مسجد را الحشد الشعبی تخریب کرد یا آل خلیفه؟!
«حیال الشمري» شاعر سرشناس سعودی نیز با انتشار این تصویر در صفحه شخصی خود، مدعی شده بود که این مسجد را الحشد الشعبی تخریب کرده و آنها را مزدوران ایران نامیده بود.
توصیه یکی از مراجع تقلید قم به دولتمردان کشور آذربایجان
دولتمردان آذربايجان که خود شیعه و پیرو اهل بیت علیهم السلام می باشند بایستی به دور از هرگونه تنش و ناآرامی سیاسی، فضای ترویج و نشر فرهنگ شیعی را اعتلا ببخشند.
حضرت آیت‌ الله روحانی:
موسیقی حرام است حتی اگر بر آن نام هنر بگذارند
منظور ما از آلات لهو نیز وسایلی است که برای لهو و لعب مهیّا شده است، مانند تنبور، تار و دیگر آلات موسیقی که این مطلب را نیز به طور مفصل در جلد اول منهاج الفقاهه، صفحه 180 بیان کرده ‎ایم.
پیام‌ رهبر‌ معظم انقلاب‌ به‌ انجمن‌های‌ اسلامی‌ در اروپا
اکنون به پنجاه سالگی اتحادیه‌ی خود رسیده‌اید؛ نهاد مبارکی که هدایت اسلامی و شوق و طراوت ایمان را با خصلت‌های جوانی و دانشجوئی پیوند می‌زند و محصول آن می‌تواند انسان‌های عالم و خردمند و پرهیزگار و با بصیرت باشد.
اجبار به حجاب در جامعه بر حکومت واجب است
حجاب برای زنان مسلمان از واجبات است و بی‌اعتنایی به آن یعنی حجاب شرعی را رعایت ننمودن, موجب فسق است. ضمناً کشف حجاب یکی از محرمات اجتماعی است و جلوگیری از آن یکی از مصادیق نهی از منکر است.
آل سعود پيغام رهبر انقلاب اسلامی را دریافت کرد
قطعا دولتمردان رژیم دیکتاتوری آل سعود در همان زمان عبارت «عکس العمل ایران سخت و خشن خواهد بود» را به خوبی دریافت کردند لذا اکنون ما می بینیم که این شاهزادگان در حالی که وحشت زده هستند ...
حضرت آیت الله سیستانی اعدام شیخ النمر را به شدت محکوم کرد
به این ترتیب ما این اقدام را با به شدت محکوم می کنیم و به همه مومنان بویژه خانواده های این شهدا تسلیت می گوییم و با آنها در این مصیبت بزرگ ابراز همدردی می کنیم و از خداوند متعال رحمت واسعه الهی را برای آن شهدا مسألت می نماییم ...
مقاله
نوبت‌دهی برای شلاق در عربستان
عربستان سعودی طی سال گذشته میلادی حداقل 151 نفر را اعدام کرده که این بیشترین تعداد از سال 1995 و بالاترین میانگین اعدام‌ها در سال‌های اخیر است که به ندرت از 90 مورد تجاوز می‌کرد.
نفوذ جریانی در حوزه و روحانیت
حجه الاسلام عبدالرحیم اباذری*
یزید از آغاز تا فرجام؛ به مناسبت سالمرگ یزید
علاقه چشم‏گیر یزید به شعر و شعرسرایى و توصیف مى، مى‏گسارى و معشوقه در اشعار او بیانگر روحیه‏ اى به دور از سیاست و حکومت است. او از شجاعت، دلاورى و رزم‏ هاى مشهور قبیل ه‏اى بهره‏ اى نداشت.
فتنه‌ های سعودی ـ صهیونیستی در کمین مسلمانان آفریقا
مراسم تغییر پرچم‌های سیاه با پرچم‌های سبز، مراسم جدیدی نیست، بلکه هرساله برگزار می‌شود، اما ارتش نیجریه پس از حمله بی‌دلیل به حسینیه، خانه شیخ الزکزاکی را مورد حمله قرار می‌دهند.
خلافت به شیوه‌ی نبوت و خلافت به شیوه‌ی داعش
شریعتی که مسایل یاد شده و دیگر احکام و اصول و مقاصد را بر ما فرض کرده است هیچ‌گاه بر ما فرض نکرده است چیزی تحت عنوان خلافت یا خلافت اسلامی یا دولت اسلامی را برپا کنیم ...
وحشی قاتل حضرت حمزه اهل بهشت است؟
استاد مهدی دقیقی شاهرودی
گفتگو
روحانیت در ایران آزاد است زیرا جیره خوار دولت نیست
علما و روحانیت در ایران آزاد هستند زیرا جیره خوار دولت نیستند بلکه از خمس پول دریافت می‌کنند اما الأزهر وام دار حکومت است.
اسلام دین اعتدال است نه دین خشونت و بربریت
هر چیزی که اسلام اجازه داده، ما با آن موافق هستیم حتي عزاداری و توسل. هر چیزی که اسلام مردود دانسته هم ما با آن مخالف هستیم.
تشکیل کمیته‌ای از الأزهر و حوزه قم و نجف را پيشنهاد مي‌کنم
اندیشه وهابیت با انتشار فتواهای تکفیر که توسط دولت سعودی در کتب چاپ می‌شود، اندیشه و فرهنگ خشونت و قتل را ترویج می‌کند.
بايد سازمانی بين المللي برای مبارزه با تکفیری‌ها ايجاد شود
سیرت پیامبر به گونه‌ای دیگر است. در زمان پیامبر کسی جرأت نداشت دیگری را تکفیر کند. اگر پیامبر بود قبل از بوجود آمدن تکفیر با چنین پدیده ای مقابله می‌کرد.
با مسن ترین فدايي حرم آشنا شويد
تمامی فرزندانم در جبهه حضور دارند و تاکنون یکی از فرزندانم به شهادت رسیده است. خدا را شاکرم و امیدوارم به زودی به فرزند خود ملحق شوم.
سعودی، قطر و امارات حامی تکفیري‌ها هستند
باید به بصیرت حضرت آيت الله خامنه ای و توصیه ایشان به وحدت مسلمانان بعد از شناسایی توطئه تکفیری ها اشاره کرد.
تربون آزاد
وبلاگها
فتوای‌ سلفی و جنایت‌ صهیونی
بدون تردید مسئله صهیونیسم، یک مسئله منطقه ای و حتی منحصر به جهان اسلام نیست، یک غده چرکین سرطانی است که هر کجا باشد خطرناک است و باید جراحی و ریشه کن شود.
سرويس عکس
انتشار تصاویر غیر اسلامی در رسانه اسلامی!
در زیر تنها به بخشی از تصاویر مورد بحث که ما اجازه نشر داشتیم و ما بقی به دلیل عدم مجوز شرعی از انعکاس آن به دلیل اینکه از مصادیق غیر اسلامی بود خودداری کردیم برای استحضار تقدیم می شود.
تصاوير مراسم عزاداري عاشقان اهل بيت در سامرا
محدث قمى رحمة الله از ((جنات الخلود)) نقل مى نمايد که آن مخدره در زهد و تقوى مثل و مانندى نداشت و بيشتر اوقات روزه بود.
تصاوير توهين به پرچم امام حسين (ع) توسط نيروهاي داعش
در ذيل تصاويري مربوط به درگيري هاي منطقه "سور شناس" در شمال شهر "سامراء" ايالت "صلاح الدين" ديده مي شود که ميان نيروهاي مقاومت مردمي شيعيان با نيروهاي تروريستي – تکفيري "داعش" رخ داده است.
تصوير آتش زدن کتب "ابن تيميه" در اردن
گفته مي شود تصوير آتش زدن کتب "ابن تيميه" به سرعت در فضاي مجازي اردن و ديگر کشورهاي عربي منتشر شد و با واکنش بسيار زيادي مواجه بوده است.
معرفي کتاب
کتاب "در شُعاع جانان" منتشر شد
در این مجموعه سعی بر آن است که بتوانیم  به گوشه‎ای از ابعاد زندگانی آن دلباخته‎ی امام زمان ارواحنا فداه بپردازیم و خصوصیات و ویژگی‌های علمی و اخلاقی ایشان را شرح و آن را مؤید منش مهدوی و پیامبر گونه شان قرار دهیم و در تبیین سیره‎ی علمی ...
رونمایی از کتاب خودسازي در محضر مهدي موعود(عج)
این کتاب که توسط انتشارات یاران مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف کاشان در قطع گالینگور و در 384 صفحه به نگارش درآمده است، اثری ارزشمند در زمینه پاکی نفس و عالم ملکوت و هدف آفرینش است.
قوانین مجازات اسلامی بر اساس اندیشه آیت الله خوئی است
متن کامل احادیث با تمام تکرارها در کتاب آمده بود که با وجود در دسترس بودن منابع آن، تکرار احادیث به‌خصوص آنجا که هیچ استدلالی پیرامون آن صورت نگرفته بود؛ لازم نمی‌نمود و تنها به ذکر آدرس احادیث اکتفا گردید.
به همت رایزنی فرهنگی کشور در اندونزی؛
کتاب «مفاتیح ‌الحیات» به زبان اندونزیایی ترجمه می‌شود
ندی پیش جلسه‌ای با آقای اکمل کامل، مترجم برجسته اندونزی برگزار کردیم که در آن مقرر شد کتاب «مفاتیح الحیات» توسط وی ترجمه شود.
چاپ مجدد کتاب «تغییر جنسیت آری یا نه؟»
نگارش کتاب، ساده و همه فهم است تا افزون بر متخصصان دینی و علمی، مخاطبان عام نیز بتوانند از محتوی بهره مند شوند.
بسته فرهنگی انتشارات "دلیل ما" برای ماه مبارک رمضان
انتشارات دلیل ما با بیش از 850 عنوان کتاب مذهبی، اکنون بسته ای از کتاب های قرآنی – اخلاقی برای مطالعه در ماه مبارک رمضان ارائه داده ..
بررسی علمی شبهات واقعه غدیر در کتاب «معنای حدیث الغدیر»
خاندان خسروشاهى از خانواده‌های مجتهد پرور آذربايجان است که سابقه‌ای 400 ساله در علم و فقاهت داشته و شخصيت‌هاى برجسته علمى از آن برخاسته‌اند.
اخبار مراجع
دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت
این عالمِ مظلوم نه مردم را به حرکت مسلحانه تشویق می‌کرد و نه به صورت پنهان اقدام به توطئه کرده بود، بلکه تنها کار او، انتقاد علنی و امر به معروف و نهی از منکرِ برخاسته از تعصب و غیرت دینی بود.
شیخ نمر کلمه حق را بر روی ستمگران فریاد زده بود
حاکمان عربستان سعودی با اعدام شیخ نمر النمر دست به جنایت بزرگ دیگری زدند. حاکمان ستمگری که برای شهروندان خود کمترین حقوق انسانی و دینی و مدنی را قائل نیستند. همانا اعدام او دلیلی نداشت جز اینکه او کلمه حق را بر روی این ستمگران فریاد زده بود.
خونهای به ناحق ریخته شده به زودی پایه های رژیم آل سعود را خواهد شکست
خبر اسفناک شهادت روحانی مجاهد و عالم مدافع حریم رسول خدا و اهل بیت عصمت و طهارت«صلوات الله علیهم اجمعین» جناب شهید شیخ باقر النّمر«رحمت‌الله‌علیه» و بعضی از شیعیان انقلابی و آزادهٔ حجاز توسط رژیم سفّاک آل سعود موجب تأثّر فراوان گردید.
در شمال و جنوب و شرق و غرب ایران اهل سنت زندگی می‎کنند
ما در ایران در شمال و جنوب و شرق و غرب اهل سنت زندگی می کنند و ما با آنها زندگی مسالمت آمیزی داریم و حتی در کشور افغانستان نیز اهل سنت و شیعه در حکومت شریک هستند.
به چند طریق نقل شده که نهم ربیع الأول شرعا عید است
در بحار الانوار ج 31 و ج 98 روایتی به چند طریق نقل می کند که این روز عید به شمار می رود، بلکه سید بن طاووس فرموده بعد از تفحص در کتب، چندین روایت به دست آورده که دلالت بر آن دارد.
دو دليل مهم تاخير ظهور امام زمان (عج) چيست؟!
دلیل دیگر تاخیر ظهور حضرت برای این است که مردم عظمت آن حضرت را درک کنند و بفهمند امام(ع) چقدر برای جامعه می تواند مفید و ارزشمند باشد و تا جامعه این ارزش را درک نکند نمی تواند عظمت وجودی امام را بفهمد.
مسأله بحرین با سابقه درخشان در عالم تشیع بسیار مهم است
امير بحرين، دست نشانده و قوم و خويش رژيم آل سعود به شمار مي رود. از این‌رو زودتر‌ باید اقداماتی در دفاع از بیداری اسلامی مردم بحرین صورت می‌گرفت.
سر آغاز مدینه فاضله؛ یادداشتی به‌ مناسبت نهم ربيع الأول
مسير همه جوامع به سوی اين جامعه است و رسيدن بشر به اين جامعه، سنّت الهی و قاعده تخلّف‌ناپذير است، هر کس که بخواهد مانع از تحقّق اين جامعه مهدوی شود معارضه و ممانعت وی در هم کوبيده می‌شود.
در برابر هرکس که برای تقسیم عراق تلاش می کند می‌ایستیم
لازم به ذکر است، بارزانی در سفر اخیر خود به ترکیه، برخی اقدامات و اظهارات را مطرح کرد که نشان دهنده تلاش وی برای تقسیم عراق و ایجاد کشور مستقل کردستان در شمال عراق است.
روحاني بايد با مردم باشد و نباید از مردم جدا شود
احوال علماء گذشته که به مقاماتي رسيده اند را براي طلبه هاي بيان کنيد و برنامه اي تدوين شود تا آنان  کتب مرحوم حاج شيخ عباس و مرحوم حاجي نوري را که در اين زمينه نوشته شده است، مطالعه کنند.
نظام اسلامی به دنبال کشورگشایی نیست
گرچه تبلیغ از هر فردی پسندیده است؛ اما با توجه به دستور قرآنی که هر قومی را با زبان خودش دعوت باید کرد، تبلیغ خواهران طلبه در میان بانوان تأثیر بیشتری دارد.
سازمان کنفرانس اسلامی جلسه اضطراری تشکیل دهد
مجامع جهانی که در برابر حادثه پاریس آن همه واکنش نشان دادند در قبال این جنایت بزرگ چه عکس العملی نشان داده و می دهند؟ البته قتل بیگناهان در هر کجا که واقع شود محکوم است اما مگر خون اروپاییان از خون مسلمانان رنگین تر است!؟
حبس بدهکاران مالی جایز نیست
ما دوست نداریم زندان‌ها پر شود، و باید در همین راستا تلاش کرد و کسانی که حاکم شرع جامع الشرایط اجازه حبس آنها را می‌دهد، باید با زندانی‌شدن به تربیت آنها بپردازید و طوری شود که وقتی از زندان خارج می‌شوند، مرتکب اعمال خلاف نشوند.
واکنش پدر معنوی جریان صدر عراق به تجاوزات ترکیه
وی ساعاتی پیش با صدور بیانیه ای رسمی و شدید اللحن، تجاوز ترکیه به خاک کشور عراق را به شدت محکوم کرد و از ملت عراق خواست که در حالی که اخیرا أیام أربعین حسینی علیه السلام را پشت سر گذاشته اند و همچنان روح حسینی در بدن دارند ...
آل سعود از خطرناک ترین دشمنان اسلام است
شیعه توانست جمعیت بیش از 27 میلیون نفری را اداره کند و مشکلی پیش نیامد، اما عربستان نتوانست جمعیت دو میلیونی را اداره کند و اکنون می گویند شیعه قصد دارد خانه خدا را خراب کند.
ویژه ها
بازی جدید عربستان علیه ایران این بار در الجزایر
بنده (أنور مالک) درخواست می کنم که رایزن فرهنگی ایران در الجزایر هر چه سریع تر از این کشور اخراج شود زیرا او به نفع ولایت فقیه کار می کند!
آیت الله بحرالعلوم:
سلاح فرهنگی یهود، بدتر و خطرناکتر از سلاح جنگی است
امروز خانقاه مقابل مسجد چه می‌کند و چه می‌گوید، این خانقاه‌ها همان مسجد ضرار صدر اسلام است که برای تخریب مساجدی که اساسش بر تقوی است، بنا شده است.
لطفا مردم را بیش از این از دین زده نکنید؛
ساماندهی سه هزار مداح در تهران برای انتخابات!
اعتراف علنی به ساماندهی 3000 نفر مداح در تهران برای دخالت در امر انتخابات و منکوب کردن اقدامات دولت، در حالی اتقاف می افتد که در انتخابات های گذشته بارها از تخلف های تشکیلاتی و سازماندهی تعداد زیادی ...
چرا افغانی ها را دشمن نظام می کنیم؟!
سال گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای دستور دادند که همه کودکان افغانستانی، چه آنها که دارای شرایط قانونی حضور در ایران هستند و چه آنها که مدارک قانونی حضور در ایران را ندارد باید در مدارس دولتی ثبت‌ نام شوند.
عکس دست دادن استاد الأزهر با یک سگ!
از نظر فقه اسلامی لمس کردن سگ – در حالی که دست انسان یا بدن سگ خیس باشد – حرام است زیرا در چنین حالتی سگ نجس به حساب می آید و حتی نگهداری سگ بجز برای نگهبانی و چند حالت دیگر، حرام به شمار می رود.
ماجرای آستان قدس و توپ فوتبال
از حضرت عذرخواهی کردم و قبل از زیارت، به امید اینکه کاری در این باب از دستم برآید با توسل به آن امام همام راهی دفتر اماکن حرم شدم و از اینجا بود که نقش بنده به عنوان توپ فوتبال در زمین آستان قدس شروع شد.
اظهارات و اقداماتی که به انقلاب و دین مردم ضربه می زند
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ایران، سال قبل در مراسم سالگرد انقلاب اسلامی ایران گفت که ولایت فقیه همان ولایت خداست و همین موضوع باعث دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی شده است.
به همراه اصلاحیه تکمیلی؛
وحدت حول محور ولایت در آستانه ظهور
این که بدانید انقلاب اسلامی، نهایتاً تا پنجاه سال عمر می‌کند و بیشتر از این، طول نمی‌کشد / در ده سال ابتدایی آن، امام راحل عظیم‌الشّأن بودند و الآن هم 27 سال است که امام‌المسلمین هستند.
قیام آيت الله تا سقوط آل سعود ادامه دارد؛
آیا شیخ «تیسیر النمر» قیام آیت الله نمر را ادامه می دهد؟!
بازداشت شيخ نمر تنها بخاطر آن انجام شد که ایشان نقش بسیار برجسته و فعالی در روشن کردن اذهان مردم و بالا بردن سطح آگاهی آنان علیه رژیم حاکم داشت و همواره به سخنرانی علیه فساد حاکمیت می‌پرداخت و به اصطلاح پته آنان را روی آب می ریخت.
ادعای آل سعود دروغ از آب درآمد؛
آیت الله نمر: ما خواهان آزادی زندانیان شیعه و سنی هستیم
ما خواهان خروج فوری نیروهای تجاوزگر به بحرین هستیم و درخواست آزادی همه زندانیان و همه مظلومان را داریم. آنها (حکام دیکتاتور) حتی افراد زیر 16 سال را زندانی کرده اند، حتی اهل سنت را زندان کرده اند.
بازوهای آل سعود به حرکت در آمدند؛
اظهارات مرجع بعثی علیه دیگر مراجع تقلید بخاطر شهید نمر
وی در جدید ترین اظهارنظر خطاب به مراجع تقلید شیعه و دیگر معترضان و منتقدان به اعدام شیخ نمر، گفته: چرا هیچ گاه به اعدام شهروندان عراقی اعتراض نکردید و اکنون بخاطر اعدام نمر دهان باز کردید؟!
دختر شاه سابق سعودی: شیخ نمر افتخار همه آزادگان است
سحر و جواهر دو دختر ملک عبدالله به نام سحر 42 ساله و جواهر 38 ساله، اعلام کرده اند که آنها در عمارتی در جده برای سال هاست که زندانی هستند.
امام جمعه اهل سنت زاهدان:
جامعه اهل سنت اعدام شيخ نمر را محکوم می کند
اعدام شيخ نمر نه تنها در جامعه شيعه تاثيراتي ايجاد و احساسات آنان را جريحه دارد کرد، بلکه مايه پريشاني و نگراني اهل سنت نيز شده زيرا کشتن عالم اعم از شيعه - سني و حتي مسيحي موجب جريحه دار شدن احساسات مردم مي شود.
از ‌پرتاب مهر به سمت لاریجانی تا حمله به سفارت سعودی
اگر در همان زمانی که برخی افراطیون وابسته به جریان افراطی قم در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) به سمت علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی مهر پرتاب کرده و تلاش کردند سخنرانی وی را بهم بریزند ...
از اعدام 18 ایرانی تا تجاوز به دو کودک و بعد حادثه منا؛
سکوت جمهوری اسلامی ایران تا کی ادامه دارد؟!
بعد از این اعلام، مقامات بحرینی نیز اعلام کردند که روابط خود با تهران را قطع می کنند. امارات متحده عربی هم به طرفداری از آل سعود، به انتقاد از جمهوری اسلامی ایران برخواسته و شدید ترین حملات را متوجه کشورمان کرد.
تصویر جلادی که سر آیت الله نمر را از بدن جدا کرد
او یکی از قدیمی ترین و سرشناس ترین جلاد عربستان سعودی به شمار می رود. وی هر ماه به طور میانگین سر 7 تا 10 نفر را در عربستان با شمشیر می زند.
در پی اعدام آیت الله نمر؛
تصاویر جالب اعتراضات پولی در عربستان سعودی
در جدید ترین شیوه ابتکاری که توسط انقلابیون و مردم معترض سعودی اتخاذ شده، نوشتن برخی شعارها و عبارت های اعتراض آمیز بر روی پول است.
حضرت آیت الله بحرالعلوم میردامادی:
آل سعود با اعدام شیخ نمر پروتکل های یهود را اجرا کرد
شهادت مرد شجاعت، بلندگوی عدالت، علّامه شیخ نمر باقر النمر رضوان الله تعالی علیه را به حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف و همه‌ی موحّدان و پیروان قرآن و عترت علیهم السلام تسلیت عرض می‌نمائیم.
تشیع نمادین پیکر آیت الله نمر در بین الحرمین کربلا
پیش بینی می شود صدها هزار شهروند عراقی در این مراسم با شکوه شرکت کنند و علیه رژیم دیکتاتوری و مستبد آل سعود شعار بدهند.
حمله همزمان روحانی به سعودی ها و نیروهای خودسر
خبر اعدام عالم مجاهد شیخ نمر باقر النّمر موجی از اندوه و تأسف در بین جوامع اسلامی بوجود آورد. اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام غیرانسانی که در تعارض آشکار با حقوق بشر و ارزش‌های اسلامی است، به خانواده شهید شیخ نمر، علمای اعلام و عموم مسلمانان تسلیت عرض می‌کنم.
آیت الله هاشمی رفسنجانی:
آیت‌الله نمر باقر النمر یکی از آن ستارگان تاریخ تشیّع بود
شهید آیت‌الله نمر که با زندگی طلبگی و عالمانه و سخنان منطقی و عاقلانه، الگوی همه‌ی مسلمانان و به خصوص شیعیان و بزرگان اسلام در سیاست و دیانت بود و خواهد بود، با مبارزه، تبعید، شکنجه، جانبازی، اسارت و سرانجام شهادت ...
حضرت آیت الله شیرازی:
آل سعود یک بار دیگر چهره واقعی خود را نشان داد
در پی اعدام عالم مجاهد حضرت آيت الله شیخ نمر باقر النمر (أعلی الله مقامه الشریف) توسط رژيم سفاک آل سعود،  حضرت آيت الله سیّد محمّد علی شیرازی از علمای مشهد مقدس ضمن اعلام انزجار شدید از این جنایت هولناک ...
اعدام نمر = پایان رژیم منحوس آل سعود
به گفته نهادهای حقوق بشری، این سلطنت خودکامه سنی در سال 2015، 158 مورد اعدام داشته است که به این ترتیب تعداد گردن زدن ها در این کشور طی دو دهه اخیر به بالاترین میزان خود رسیده است.
نماینده ولی فقیه در کاشان:
14 قرن است که شیعه در محاصره دشمنان قرار دارد
نمی‌توان واقعه تاریخی را پیدا کرد که یک عالم بزرگ شیعی با مستکبران قراردادی امضا کرده و یا امتیازی از آنها گرفته باشد.
حجت الاسلام و المسلمین ربانی:
هیچ پست و مقامی به اندازه تعلیم و تربیت در حوزه ارزش ندارد
وظیفه مرکز خدمات حمایت از رسالت حوزه‌های علمیه است و از جمله کارهایی که مقرر شده انجام شود طبقه بندی طلاب است و اینکه همه به طور یکسان از خدمات بهره‌مند نباشند و بین طلاب ممتاز و دیگران تفاوت باشد.
پایگاه «امامیه» راه اندازی شد
این وب سایت دارای بخش های مختلفی همچون کتابخانه، مقالات، نگارخانه، احادیث، اخلاق، حسینیه، مهدیه، فاطمیه، پاسخ به شبهات، آیات ولایت، حدیث روز و غیره است.
یادداشتی در پاسخ به شبهه‌ پراکنی درباره ایام محسنیه
به راستی مگر نمی‌دانند يا نمی‌شمارند که على‌رغم دروغ و بهتانی که گفته و زده‌اند عزاداران مصائب اهل البيت جز همين ايام که اکنون بر می‌شمريم، کی سوگواری کنند!؟
وزیر اطلاعات:
امنیت جمهوری اسلامی به سبب عنایات حضرت زهرا(س) است
وی با اشاره به اینکه تمامی کارکنان وزارت اطلاعات، دلدادگان حضرت زهرا سلام الله علیها هستند، افزود: من نیز کار خود را در وزارت اطلاعات با توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها آغاز کردم.
آیا پیغام محرمانه شیخ زاکزاکی کار دستش داد؟!
اکنون و بعد از گذشت نزدیک به حدود دو ماه از آن ماجرا، شیخ ابراهیم زاکزاکی، خانواده اش و هوادارانش به طور ناگهانی مورد حمله شدید دولت مرکزی نیجریه قرار می گیرند.
ماجرای کیلیپ غیراخلاقی پسر 13 ساله مشخص شد
تابو شکنی و شکاندن قبح مسائل جنسی و غیر اخلاقی در جامعه ایران اسلامی، ایجاد حساسیت بر عدد 13، بی بند و بار نشان دادن جامعه ایرانی و بخصوص جوانان و نوجوانان، آلوده کردن فضای جامعه، زدن ضربه سنگین به فرهنگ و دین جامعه و ..
سرکرده جنبش یمانی دستور قتل مراجع تقلید را صادر کرد!
هواداران این مدعی دروغین حسینیه ای در نجف أشرف دارند و اقدامات بسیار زیاد ساختگی انجام می دهند. از جمله بدعت های آنها، افزودن عبارت «أشهد أن اليمانی حجة الله» در اذان است.
آخرین اخبار
اعزام نیرو سعودی به سوریه یک لطیفه است

انتشار گسترده ویروس زیکا در ترکیه

اظهارات مهم رهبر انقلاب اسلامی درباره مدافعان حرم

ضربه‌ای که قرآن‌های بی‌کیفیت چینی می‌زند

سالنامه «بصیرت» روانه بازار شد

آیا میگوی کریل حلال است؟

ثبت شکایات فاجعه منا همچنان ادامه دارد

سید حسن خمینی: به ظلم راضی نشویم

داعش اسپانیا را تهدید کرد

داعش به لیبی فرار می‌کند

محاصره غزه ۱۰ ساله شد

فرار داعشی‌ ها به دلیل کاهش دستمزد

طالبان در نشست قطر شرکت می کند

مفتی اعظم عربستان شطرنج را حرام اعلام کرد

قبایل عربستان؛ بازیگران جدید در جنگ قدرت آل‌سعود

سر رسید «تقویم شیعه» منتشر شد

چرا خطورات ذهنی‌ مان، نفسانی و شیطانی می‌ شود؟

داعش 270 گروگانش را آزاد کرد

سرگذشت «جان داعشی» از آغاز تا هلاکت

عراقچی راهی عربستان شد

تصاویر حضور مفتی اهل سنت در جمع رزمندگان

ماجرای ازدواج حجت‌الاسلام قرائتی +عکس

بازداشت یک تیم وابسته به حزب‌الله در کرانه باختری

حمله تروریستی داعش به کربلا ناکام ماند

زندگی خصوصی «آل سعود» فیلم می‌ شود

احتمال دیدار مقامات ایرانی و سعودی در پاکستان

بازداشت عامل شهادت مامور ناجا در ایرانشهر

الجعفری: تحمل حضور ترک‌ها را در عراق نداریم

سرکرده گروه ابوشام به هلاکت رسید

حماس: داعش در غزه حضور ندارد

جزییات دیدار هیئت پاکستانی و پادشاه عربستان

یک پیشنهاد کاری و شغل پر درآمد با هزینه بسیار کم

اظهارات فرمانده سپاه درباره آل‌ سعود

توصیه‌های مهم شیخ نعیم قاسم به عربستان

آخرین اخبار از وضعیت زکزاکی و همسرش

همایش علمی ترویجی «کیمیا» برگزار می‌ شود

ماجرای دختر و پسر نابینایی که دم بخت هستند

در خانه علما چه می‌گذرد؟

در و دیوار هم می‌توانند معلم باشند!

رهبر معصومی که دنیا را سه طلاقه کرد

بیانات رهبر انقلاب درباره کتاب

مقایسه کردن زيارت امام حسين (عليه السلام) در اجر و پاداش با حج

تصویری زیبا از کبوتر حرم امام رضا(علیه السلام)

تقسیم عراق؛ طرحی جدید از آمریکا

بیانیه اتحادیه بین المللی امت واحده در پی شهادت آیت الله نمر

اعتراض استرالیایی ها به اعدام شیخ نمر

دعاهای خاص حضرت یوسف

تصویری تاریخی از شهر مقدس قم

عمليات اجرايي صحن عقيلۀبني هاشم درکربلا +تصاویر

تضعیف مسلمانان برای تامین امنیت اسرائیل

عدم منافات حزن، دعا و گریه با تسلیم

ولی فقیه بازتاب دهنده نظرات امام عصر(عج) است

افتتاح وب سایت حفظ و ترویج قرآن

چند راهکار حقوقی برای پیگیری فاجعه منا

آل سعود تهدیدی برای امنیت جهانی

خواننده داعش کیست؟

مجازات داعش علیه شهروندان سوری

برترين زمان استغفار

شعر: با دم شيخ نمر زلزله بر پا شده است ...

ایجاد دانشکده مداحی در سال آینده

مراسم هفتم شیخ نمر در مسجد ارگ تهران برگزار می‌شود

ناگفته های زندگی شهید شیخ النمر از زبان برادرش

مبادا که از این داغ کمر خم بکنید

خشت‌های ۳۰۰ ساله گنبد حرم امام علی(ع) ترمیم می شود

اصل طبابت در اسلام

انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی در قبال جنایات تکفیری‌ها

وزیر خارجه سعودی ایران را تهدید کرد

هشدار! اخلاق با مطالعه درست نمی‌شود

عدم پرداخت دیه حجاج ایرانی توسط عربستان

امام زمان(عج) خوشي و راحتي ندارد

پربیننده ها
نظر سنجی
به نظر شما روند فعلی سقوط رژیم های عربی ادامه خواهد یافت؟
بلی
خیر

مناظره
به نظر شما با اعدام شهید نمر چه بلایی سر آل سعود می آید؟
مجتبی: هر حکومتی طبق قوانین خودش محاکمه و حکم داره، اگه ظلمی بکنی و یا به نا حق خونی ریخته بشه، دیر یا زود دامنگیر میشه، ما نمی تونیم در مورد درست بودن حکم دادگاه سعودی نظر بدیم چون اونا ادعا میکنن برابر قانون خودمون با شهروند خودمون برخورد کردیم به شما چه؟ ولی خب دستور قتل یک عالم شیعه اونهم در روزهای شادی مسیحی یان (جشن سال نو) مشخصه. اینجوری همه دنیا دنبال شادیهای خودشون هستند و اهمیتی نمیدن تا پیگیر خون کسی بشن یا جلوگیری کنن
سعيد: يا ايها الذين امنوا اتقواالله وابتغوااليه الوسيله وجاهدوا في سبيله لعلکم تفلحون
محمد رضا بهاری: فکر نمیکنم بخاطر اعدام شیخ نمر بلایی سر آل سعود بیاد . اونم میمونه واسه قیامت
نزار ایرانشهری: چک ودل شدم از دست این تناقض وهابیت یک تروریست القاعده با یک روحانی شیعه یکی است...
جمالی: اگرخداوندال سعودراتااین زمان نگه داشته است بخاطر این است که مسلمانان همه چهره واقعی این شجره خبیثه را بشناسندوبالاترازاینهانتیجه ایدهالوژی وهابیت راکه این افکارتکفیری چه مصایبی برای دین خدا ببار اورده استتا شرایطی فراهم شود که همه مسلمانان حق را ازباطل تشخیص بدهند
جمالی: همه میدانستندکه ال سعود ماسونی وشاخه ای از صهیونیزم است که موفق شده است سرزمین وحی را متصرف شودوخود را خادم الحرمین معرفی کندو مسلمانان رابفریبد تااسلام را ازدرون متلاشی کنداین فرقه از ماسونی های انگلیسی می باشد که قبلا این امر را انکار میکردند امروز به برکت خون شهدا بخصوص خون ایه الله نمر چهره کپیف ال صعمد بر مسلمین اشکار شده واین منافقان امروز شمشیر را از رو بسته اند وهیچ ابایی ندارند که خود را طرفدار صهیونیزم معرفی کنند امیداست که مسلمانان هرچه زودتر بیدار شوند واین جنایت کاران هم پیمان صهیونیزم را به سزای لعمال خیانت کارانه اشان برسانندخون شهید بیدارگر است
منتظربلوچی الخاشی: الله پاک ملک سلمان را سنگ کنه و اون پسر احمقش و گنوکشو را خوار کنه
حسینی از تهران: جواب سوال شما را نمی دونم اما فقط می دونم که خدا نمیذاره خونی که بی گناه روی زمین ریخته بشه پایمال بشه. حالا هر کجای دنیا که می خواد باشه
علی: انشالله نابود خواهد شد
*نام :
ايميل(بدون نمايش) :