Shia-Online.ir - شیعه آنلاین
جمعه 08 اسفند 1393
خواندنی ها
وقتي يک مرکز آموزشي ديني دولتي مي شود؛
جنگ و جدال بر سر پست هاي دانشگاه الأزهر
جا دارد مسئولان و دست اندرکاران مراکز آموزشي ديني در ديگر کشورهاي جهان بخصوص کشورهاي جهان اسلام از اين ماجرا عبرت بگيرند و جلوي هرگونه سياسي شدن مراکز خود را بگيرند ...
حمله هماهنگ رسانه هاي سعودي به حاج «قاسم سليماني»
در اين مطلب که در برخي از اين رسانه ها در تيتر يک قرار گرفت، حاج «قاسم سليماني» اشغالگر بغداد، دمشق و بيروت ناميده شده و آنها مدعي شده اند که وي در راه اشغال صنعا پايتخت يمن است.
قطار صدور انقلاب اسلامي ايران به شمال آفريقا مي رود!
اين رسانه ضد ايراني و ضد شيعي، همچنين ضمن متهم کردن حاج «قاسم سليماني» فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامي ايران به دست داشتن در حوادث جاري در يمن و حمايت از جنبش "أنصار الله" ..
طبقه جديد حرم مطهر امام حسين (ع) افتتاح مي شود
ساخت اين طبقه حدود يک سال و چند ماه به طول انجاميد و در آن علاوه بر نيروي کار عراقي، هنرمنداني از جمهوري اسلامي ايران نيز حضور داشتند و بخش کاشي کاري آن را بر عهده گرفته بودند.
تلاش وزير خارجه ايران براي لغو رواديد ميان ايران و عراق؛
«محمدجواد ظريف» به زيارت اميرالمؤمنين (ع) رفت
وزير امور خارجه جمهوري اسلامي ايران قرار است عصر امروز به وقت بغداد براى دیدار با مسولان بلندپایه عراق و گفتگو درباره اوضاع سیاسی و امنیتی این کشور و منطقه به بغداد برود.
افزايش فعاليت هاي يکي از مراجع نجف در ايران
بر همين اساس شنيده شده که بيت ايشان قصد دارد در آينده اي نزديک يک وب سايت مذهبي به زبان فارسي راه اندازي کند.
آيا دانشمندان و مخترعان بزرگ به بهشت مي روند؟
تنها به طور کلی می‌توان گفت که افراد مشرک و ملحد به طور عامدانه وارد بهشت نمی‌شوند، در دنیا از اختراع خود استفاده می‌کند و ممکن است از این اختراع در برزخ و در قیامت استفاده کند اما قطعا وارد بهشت نخواهد شد.
نظر حضرت آیت الله مکارم در خصوص حریم خودرو
داخل خودرو جزو حریم خصوصی است و دیگری حق ندارد به آن تجاوز کند، مگر اینکه ضرورتی برای تفتیش وجود داشته باشد، ولی در هر حال سرنشینان باید جهات شرعی مانند حجاب و امثال آن را در داخل خودرو رعایت کنند.
جديدترين شيوه بعثي‌ها براي تخريب حضرت آيت‌الله سيستاني
اين تصوير طي دو روز گذشته توسط هواداران حزب منحله بعث به طور گسترده در فضاي مجازي جهان عرب منتشر شده تا شايد بتوانند از اين طريق به تخريب چهره و وجهه حضرت آيت الله سيستاني بپردازند.
ازدواج نوه حضرت آيت‌الله روحاني با نوه حضرت آيت‌الله سيستاني
مرحوم حضرت آيت الله سيد «محمد روحاني» برادر بزرگ تر مرجع عاليقدر، حضرت آيت الله سيد «صادق روحاني»‌ از مراجع فعلي قم است.
مقاله
گفتگو
تشکیل کمیته‌ای از الأزهر و حوزه قم و نجف را پيشنهاد مي‌کنم
اندیشه وهابیت با انتشار فتواهای تکفیر که توسط دولت سعودی در کتب چاپ می‌شود، اندیشه و فرهنگ خشونت و قتل را ترویج می‌کند.
بايد سازمانی بين المللي برای مبارزه با تکفیری‌ها ايجاد شود
سیرت پیامبر به گونه‌ای دیگر است. در زمان پیامبر کسی جرأت نداشت دیگری را تکفیر کند. اگر پیامبر بود قبل از بوجود آمدن تکفیر با چنین پدیده ای مقابله می‌کرد.
با مسن ترین فدايي حرم آشنا شويد
تمامی فرزندانم در جبهه حضور دارند و تاکنون یکی از فرزندانم به شهادت رسیده است. خدا را شاکرم و امیدوارم به زودی به فرزند خود ملحق شوم.
سعودی، قطر و امارات حامی تکفیري‌ها هستند
باید به بصیرت حضرت آيت الله خامنه ای و توصیه ایشان به وحدت مسلمانان بعد از شناسایی توطئه تکفیری ها اشاره کرد.
پیامبر (ص) تکفیری‌ها را سگ‌ های جهنم نامید
تکفیری‌ها با نگاه شهوتی و هوای نفس به دین می‌نگرند لذا منحرفند. تکفیری‌ها جهاد نکاح را ایجاد کردند در حالی که اصلا در اسلام نبوده و دقیقا یک نوع زناست.
گفتگويي با برادر آيت الله نمر
بازداشت شيخ نمر تنها بخاطر آن انجام شد که ایشان نقش بسیار برجسته و فعالی در روشن کردن اذهان مردم و بالا بردن سطح آگاهی آنان علیه رژیم حاکم داشت و همواره به سخنرانی علیه فساد حاکمیت می‌پرداخت و به اصطلاح پته آنان را روی آب می ریخت.
تربون آزاد
وبلاگها
فتوای‌ سلفی و جنایت‌ صهیونی
بدون تردید مسئله صهیونیسم، یک مسئله منطقه ای و حتی منحصر به جهان اسلام نیست، یک غده چرکین سرطانی است که هر کجا باشد خطرناک است و باید جراحی و ریشه کن شود.
سرويس عکس
تصوير آتش زدن کتب "ابن تيميه" در اردن
گفته مي شود تصوير آتش زدن کتب "ابن تيميه" به سرعت در فضاي مجازي اردن و ديگر کشورهاي عربي منتشر شد و با واکنش بسيار زيادي مواجه بوده است.
تصاوير ديدني کارخانه توليد پوشش توسط زنان "داعش"
گروهک "داعش"‌ بعد از توزيع پوشش،‌ آن را به طور رايگان در ميان زنان و دختران مناطقي که تحت تصرف دارد توزيع مي کند و آنها را مجبور مي کند که فقط از اين پوشش براي پوشاندن بدن خود استفاده کنند.
تصاوير سنگسار وحشيانه يک زن توسط داعش به اتهام زنا
اين اولين باري نيست که نيروهاي گروهک تروريستي – تکفيري داعش تحت عناوين مختلف مردم را سنگسار يا اعدام کرده اند.
تصاويري برگزاري امتحانات سالانه حوزه علمیه کابل
هر سال بر رشد کمی و کیفی طلاب افزوده می شود و فعلا در کابل بیش از دو صد نفر به دروس خارج فقه و اصول اشتغال دارند و صد ها نفر مشغول تحصیل سطوح عالیه می باشند.
تصوير دسته جمعي و منتشر نشده از علماي قديم تهران
مرحوم حجة الإسلام و المسلمين حاج اشرف، مرحوم آيت الله شيخ محمود انصاري قمي، مرحوم آيت الله نصرالله شاه آبادي ...
تصاوير حضور مدافعان حرم در پياده رويي أربعين
آنها سه روز را از نجف تا کربلا طي کرده تا به شهر کربلاي معلي برسند. در مسير هم مانند ديگر مؤمنان و عاشقان اهل بيت عليهم السلام، در موکب هاي مختلف شب را طي مي کردند.
تصاوير حمله ددمنشانه نيروهاي آل سعود به مناطق شيعه نشين
در همين حال خبر رسيده که در حال حاضر دست کم 25 خودروي زرهي و نفر بر در مناطق مختلف اين شهر مستقر شده و هرگونه رفت و آمدي را کنترل مي کنند.
معرفي کتاب
اولین کتاب، اولین قلم
در چنین شرایطی سلیم بن قیس هلالی از کوفه به منطقه فارس آمد و به ایران پناهنده شد تا توانست این میراث عظیم را برای ما به یادگار بگذارد.
انتشار کتابي درباره پیامبر (ص) به زبان نروژی
این کتاب، توسط یکی از پيروان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام که از فرهیختگانِ ساکن کشور نروژ است، ترجمه گرديد.
نقش استاد خسروشاهی در احيای نام امام موسى صدر
استاد خسروشاهى واقع‌بينانه اعتقاد دارد که اگرچه انديشه و سيره‌ى امام صدر جواب‌گوى بسيارى از مشکلات امروز جامعه‌ى اسلامى ما هست ...
انتشار "التفسیر المرتضی للامام علی بن موسی الرضا(ع)"
قابل ذکر است، احادیث از 97 مصدر حدیثی معتبر و مستند در اين کتاب جمع آوری و تدوین شده و منبع آنها طبق اولویت تقدم زمانی در پاورقی کتاب آمده است.
مصباح الهدی؛
انتشار کتابي جديد از بیانات حضرت آیت الله وحیدخراسانی
کتاب حاضر مجموعه ای است از 27 مجلس درس برای طلاب، مدرسین و اهالی علم و فضل حوزه علمیه با محوریت امام حسین (ع) و معارف حول وجود مبارک آن حضرت.
انتشار کتابي 20 هزار صفحه اي در قم
این موسوعه به عنوان یکی از مهم‌ ترین آثار فقهی در تاریخ شیعه شناخته شده و مجموعه‌ کامل مباحث فقهی از طهارت تا دیات را شامل می‌ شود.
رونمایی از 70 کتاب معارفي با حضور استاد خسروشاهی
این انتشارات با سابقه ۱۵ساله خود بزرگ‌ترین انتشارات دانشگاهی است که حجم بالایی از اطلاعات را به مخاطبان خود عرضه می‌کند.
اخبار مراجع
دیدار جهانگیری با حضرت آیت‌الله‌ سید‌ محمد سعید‌ حکیم
آنچه در جهان امروز اتفاق می‌افتد تندروی‌های مذهبی است که نماینده آن داعش است و هدف اصلی این تندروی‌ها شیعیان هستند.
حضرت آیت‌ الله‌ مکارم‌ جنایت داعش‌ را محکوم‌ کرد
ما ضمن محکوم ساختن شدید این عمل، به جهان غرب هشدار می‌دهیم که هرگونه کمک به این گروه ستمکار و وحشی را قطع کنند که عواقب سوء آن دامن همه را خواهد گرفت.
در ایران تعرّض به غیر مسلمانان سابقه‌ ندارد
نمایندگان اقلیت‌های مذهبی کشور در مجلس شورای اسلامی‌، روز ششم بهمن با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.
پناه دادن سنی‌نشین‌ها به "داعش" باعث هتک نوامیس شد
بین داعش و موسسات جهانی هرزگی که تحت نظر اسرائیل اداره می گردند همکاری ویژه ای وجود دارد، به طوری که اسرائیلی ها زنان هرزه و فاحشه را تحت عنوان جهاد نکاح به عراق و سوریه می آورند.
دیدار داماد حضرت آيت الله سيستاني با آیت الله شیرازی
وي در اين سفر،‌ علاوه بر زيارت اين حرم مطهر، با برخي از علماي مشهد از جمله حضرت آيت الله سيد «محمدعلي شیرازی» فرزند حضرت آيت الله سيد «عبدالله شيرازي» دیدار کرد.
انتقاد يکي از مراجع نجف به "ولنتاين"
البته جاي شکرش باقي است که ملت ما همچنان ملتي متدين و مذهبي هستند زيرا در مناسبت هاي مختلف ديني ما شاهد حضور پر شور آنها هستيم.
واکنش حضرت آيت الله گرامي قمي به مجوز خوانندگي زنان
اگر احتمال بدهیم که این کار، راهی را هموار کند که انواع صداهای خوانندگان زن در جامعه پخش شود، فساد است و جایز نیست.
ديدار جمعي از شيعيان فرانسه با حضرت آيت الله شيرازي
سعي کنيد بيان فرمايشات و تعاليم ائمه اطهار عليهم السلام در زمينه هاي مختلف زندگي فردي و اجتماعي را در پيشاپيش همه فعاليّت هاي خود قرار دهيد ...
حضرت آيت الله وحيد خراساني راهي بيمارستان شد
ايشان سه شنبه هفته گذشته از شهر قم به يکي از بيمارستان هاي تهران منتقل و در آن بستري شدند و بعد از چند روز درمان،‌ به قم بازگردانده شدند اما به توصيه پزشکان، تدريس و ديگر فعاليت ها براي ايشان تا يک هفته آينده ممنوع اعلام شده است.
واکنش شدید دو مرجع تقلید به عملکرد یک وزارت‌خانه
عموماً پس از انتشار آثار نیز کار‌شناسان واحد تطبیق مجدداً بررسی‌های تطبیقی را انجام خواهند داد و در صورت عدم تطبیق با نمونه صوتی ثبت شده در دفتر برخوردهای قانونی با متخلف صورت خواهد گرفت.
رئیس جمهور با حضرت آیت‌الله ‌مظاهری دیدار کرد‌
رئیس دولت یازدهم در آغاز برنامه‌های روز دوم سفر خود در اصفهان صبح امروز با زعیم حوزه‌های علمیه و مرجع عالی‌قدر جهان تشیّع، ‌آیت‌الله العظمی مظاهری دیدار کرد.
تصاوير منتشر شده از حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي
در اين دو تصوير منتشر نشده که مربوط به چند سال پيش است،‌ حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي در لباس احرام و همچنين در حال دعا کردن مقابل بارگاه مطهر خاتم أنبياء، محمد مصطفي صلي الله عليه و آله و سلم ديده مي شود.
انتصاب نماینده دفتر يکي از مراجع نجف در شهر ورامین
در ابتدای جلسه که با تلاوت آياتی چند از کلام الله مجید توسط قاری بین المللی همراه بود٬ حجج اسلام محمودی و اردستانی به ایراد سخنرانی پرداخت.
دروغ ریشه بسیاری از مشکلات است
انسان نخست باید به فکر خودش باشد، همه ادارات و وزارتخانه‌ها باید اصلاح و تربیت را از درون خود شروع کنند که اصلاح جامعه برایشان آسان باشد.
به بهانه سالگرد حضرت آيت الله سيد «محسن حکيم»
دروس مقدمات و مبادی فقه و اصول را خواند و در بیست و چند سالگی در درس خارج علما و مدرسان بزرگ حاضر شد و در حوزه علمیه نجف درخشید.
ویژه ها
طرح ترور "نبيه بري" توسط گروهک "خراسان"
اين گروهک تروريستي قصد داشته علاوه بر رئيس مجلس لبنان، نمايندگاني از حزب الله و جريان المستقبل را نيز ترور کند تا بتواند ميان جريان ها و احزاب مختلف لبناني فتنه بياندازد.
آيت الله نمر زير تيغ جراحي رفت
وي در ادامه افزود: عمل جراحي کاملا موفقيت آميز بوده و تنها 12 دقيقه به طول انجاميد. اکنون حال آيت الله کاملا خوب است.
ديدار رئيس سناي پاکستان با حضرت آيت الله سيستاني
«ناير حسين بخاري» رئيس سناي پاکستان به ديدار مرجع عاليقدر جهان شيعه، حضرت آيت الله سيد «علي سيستاني» رفت.
توهين يک روحاني به مداح محبوب؛
دفاع از خوانندگان زن و انتقاد از سيد ذاکر!
کاش این مدعیان در مقابل مداحی پاپ ذاکر و ذاکرها صف می‌کشیدند و از این‌که ذائقه بچه مذهبی‌های عاشق امام حسین علیه‌السلام آلوده به موسیقی پاپ شود مانع می‌شدند.
نامه مدیر یک حوزه علميه به مراجع تقلید
حضرت آیت الله سیستاتی دفتر شما در کابل باید هر سه ماه شهریه طلاب را بدهد اما بیشتر اوقات سه ماه می گذرد ولی خبری از شهریه نیست!
توصيه کنفرانس هرتزليا:
اسرائيل بايد براي شکاف سني - شيعي تلاش کند
در اين کنفرانس سالانه، فعالان، چهره هاي سرشناس، تصميم گيران، سران و مقامات ارشد رژيم اشغالگر صهيونيستي شرکت مي کنند و نظرات و پيشنهاداتي براي پيشرفت رژيمشان پيشنهاد مي دهند.
يک متخصص کودکان در گفتگو با شيعه آنلاين:
انسان حتي در دوره جنيني داراي غريزه جنسي است
پرت کردن حواس کودک از این رفتار و مشغول کردن او به کارهایی که دستهایش را مشغول نگه می دارد، توصیه می شود.
هشدار به نورعلی تابنده در اهانت مجدد به حضرت زهرا(س)
اینجانب بار دیگر بر خود لازم میدانم که شما را به حقیقت و سیره اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام دعوت کنم و شما را نهی از آن فرقه پوشالی کنم ...
در آستانه أيام فاطميه؛
توهين بي سابقه قطب فرقه دراویش به حضرت زهرا (س)
اين اولين باري نيست که «نورعلی تابنده» ساحت مقدس بي بي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) را مورد اهانت قرار مي دهد.
آیت الله حسینی امامی سدهی دارفاني را وداع گفت
سپس برای ادامه تحصیل در مقاطع بالای درس های حوزه به حوزه علمیه قم منتقل  و در درس های عالمان و مراجع بزرگ تقلید در قم حاضر شد.
به همراه تصاوير ديدني؛
آيت الله مصباح يزدي 80 ساله شد
مصباح یزدی در طول سال های گذشته برای سخنرانی و برخی فعالیت های دیگر به کشورهای زیادی در جهان از جمله مالزی، لبنان، بوسنی هرزگوین، اندونزی، کویت و غیره سفر کرده است.
برکناري يک فرمانده نظامي بخاطر "يا علي" گفتن!
«خالد عبيدي» از وزراي اهل تسنن کابينه عراق به شمار مي رود. البته اين اولين باري است که اقدامي طايفه اي مرتکب شده است.
ديوان وقف شيعي عراق:
مساجد و حسينيه‌هايي که "داعش" ويران کرد را بازسازي مي‌کنيم
استان ديالي عراق چند هفته پيش توسط نيروهاي گروه هاي مقاومت مردمي با همکاري ارتش عراق از دست "داعش" آزاد شد و اکنون ديگر هيچ اثري از داعشي ها در آن نيست.
منشی شورای علمای افغان در گفتگو با شيعه آنلاين:
اسلام دین اعتدال است نه دین خشونت و بربریت
هر چیزی که اسلام اجازه داده، ما با آن موافق هستیم حتي عزاداری و توسل. هر چیزی که اسلام مردود دانسته هم ما با آن مخالف هستیم.
محکوم کردن نسل کشي شيعيان در پاکستان
دو هفته قبل از این حمله ی خونین، عملیاتی انتخاری بر ضد مسجدی از مساجد شیعیان در جنوب پاکستان صورت گرفت که طی آن 61 تن شهید شدند.
وزارت اوقاف مصر:
سران قطر و ترکيه "خوارج" زمان هستند
"شوراي عالي شئونات اسلامي" مصر قصد دارد در موضوع "تروريسم" و "افراط گرايي" را مورد بحث و بررسي قرار دهد و راه و روش هاي مقابله و مبارزه با اين انديشه ها را بيابد.
نتانياهو قصد ورود به مسجد الأقصي را دارد!
در سال 2000 ميلادي هم «آرييل شارون» نخست وزير وقت صهيونيستي با وارد شدن به مسجد الأقصي، باعث آغاز انتفاضه دوم فلسطينيان شد.
مقصر اصلي کيست؟!
ماجراي خود ارضايي نوزاد 9 ماهه در ايران! + تکميلي
بعد از تعدادي سوال و شنيدن پاسخ اين بانوي نگران، متوجه شدم که وي همواره براي سرگرم کردن نوزادش، او را مقابل تلويزيون مي گذاشت تا برنامه کودک يا ديگر برنامه هاي تلويزيوني اعم از سريال و غيره را مشاهده کند.
50 سال پيش يهوديان کربلا امروز يهوديان اروپا
ساعاتي بعد از اين حادثه، «بنيامين نتانياهو» نخست وزير رژيم اشغالگر صهيونيستي طي اظهاراتي ضمن انتقاد از اين عمليات هاي تروريستي، خطاب به يهوديان اروپا، آنها را به مهاجرت به "اسرائيل" دعوت کرد.
خودکشي يک عمره گذار چيني در کنار کعبه!
شاهدان عيني خبر داده اند که او در طبقه بالايي مسجد الحرام بود و بعد از ايستادن بر روي صندلي چارپايه اش،‌ خود را از طبقه بالايي حرم به پايين پرتاب کرد.
اعتراض يک سازمان جهانی نسبت به سلب تابعیت دهها بحرینی
در واقع تحت پیگرد قرار دادن فعالان و اصلاح طلبان در بحرین روش و شیوه ای است که رژیم بحرین برای خاموش کردن مخالفان خود در پیش گرفته است.
پس از سوزاندن خلبان اردنی؛
چندین خانواده اردنی و فلسطینی به مذهب شيعه گرویدند
شهروندان اردني معتقد هستند که ریشه جنایات هاي گروهک تکفيري "داعش" از فرقه ضاله وهابیت لذا اين امر موجب شده که به مکتب اهل بيت عليهم السلام گرايش پيدا کنند.
استاد الأزهر:
ولنتاين پايه گذار سنت حسنه اي بوده است!
ولنتاين روزي است و اقدامي است براي تحقق انسانيت و محبت بين مردم. بايد از به وجود آورنده آن، تشکر کنيم. بدون شک وي اجر دارد و در روز قيامت پاداشش را خواهد گرفت!
اقدام عجيب دو مداح سرشناس براي رساندن حرف خود
در اين دو کيليپ آنها با زدن بر روي زانوي خود "چالش" مطرح مي کنند و با اين کار تلاش کرده اند توجه مخاطب را به خود جلب کنند تا حرفشان را به همگان برسانند.
اي کاش منم هم حجره اي يک آقازاده بودم
وقتي چگونگي تعيين شدن مديرمان را فهميدم، يک لحظه شيطان به سراغم آمد و آرزو کردم که اي کاش منم هم حجره اي يک آقازاده بودم تا مي توانستم با استفاده از پارتي بازي پستي براي خود دست و پا مي کردم ...
تشکيل اولين گردان مسيحي مقابله با "داعش"
گرداني که مسيحيان تشکيل داده اند، شبيه به گردان هاي مقاومت مردمي شيعيان و گردان هاي فرزندان عشاير است که آنها هم در حال مبارزه با "داعش" هستند.
پيام عبري يک روحاني نماي لبناني خطاب به ملت اسرائيل!
او که خود را «دبيرکل مجلس اسلامي عربي» معرفي مي کند، روز گذشته در اقدامي تعجب برانگيز، پيامي به زبان عربي در صفحه شخصي خود در فيسبوک، خطاب به ملت اسرائيل منتشر کرد.
"جهادِ عشق" شيوه اي براي مسلمان کردن دختران هندو!
در همين حال برخي از رسانه ها و نشريات مدافع دين هندو، با انتشار گزارش هايي در اين باره، اين رخداد را پديده «جهادِ عشق» ناميده است.
هک شدن شبکه وصال توسط هکرهاي شيعه!
اين اقدام چند دقيقه بيشتر به طول نيانجاميد و بلا فاصله شبکه "وصال" با تغيير برنامه خود، از حالت هک خارج شد و به پخش برنامه هاي خود ادامه داد.
مردان ديگر اجازه ورود به اتاق زايمان "خاتم الأنبياء" را ندارند
بدون شک مرد بودن پزشکان متخصص بيهوشي به خودي خود مشکلي را ايجاد نمي کند اما هنگامي که اين مردان براي بيهوشي در اتاق زايمان زنان حضور مي يابند، مشکل به وجود مي آيد و اقدامي غير قانوني و غير شرعي به شمار مي رود.
شخصیت اول زندانیان سیاسی در عربستان شیخ نمر است
ما برای پیگیری تک تک پرونده‌ها زمان و امکانات کافی را در اختیار نداریم، و ممکن است روزی فرا برسد که تعداد زندانیان بیشتر از تعداد مخالفان و یا حتی مردم شود.
آخرین اخبار
در آرایشگاه‌های زنانه قم چه می‌گذرد؟

"تجارت جسد" منبع جدید درآمد داعش

مالکی: آمریکا مسئول توسعه‌طلبی داعش است

علت گرایش هاشمی رفسنجاني به نظریه شورای رهبری!

نخستین تجربه دانش‌ آموزان معتاد کجا بوده؟

فتوای امام در مورد شطرنج و موسیقی بت تحجر را شکست

عضو کنگره: دوستان ما به داعش کمک می‌کنند

هیچ ایالتی در آمریکا بدون مسجد نیست

حمایت مردم یمن از انصارالله

پادشاه عربستان فرمانده کل قوا شد

تهدید جدید داعش علیه اروپا

انفجار مرقد فرزند امام کاظم توسط داعش

بهار سوزان داعش در موصل

مورخ آمریکایی: داعش ارتش سری واشنگتن است

کنترل داعش بر شهر سرت در لیبی

چرا داعش مهار شدني نيست؟

هاشمی: تمایلی به شرکت در خبرگان ندارم

پیکر دو شهید مدافع حرم تشییع می‌شود

جنجال اینستاگرامی یک روحانی معروف

توضیح امام جمعه موقت تهران در‌باره اظهارات منتسب به وی

خواهرزاده امام موسي صدر درگذشت

جلسه پادشاه عربستان و امیر قطر درباره داعش

تبلیغ مسیحیت در عربستان

ابلاغ اعطای مزایا و تسهیلات به قرآن آموزان

گزارش نسل‌کشی داعش در سازمان ملل

دائرةالمعارف تشیّع تعطیل شد

45 زخمی در واژگونی اتوبوس زائران

نام داعش را موساد انتخاب کرد

از سرگیری محاکمه محرمانه شیعیان عربستان

انتشار فیلمی دردسر ساز از خانه نتانیاهو

مراجع پشتوانه‌ عبور عراق از حوادث ناگوار

حيدر عبادي: داعش امنیت تمام جهان را به خطر انداخته

پيش بيني سيد حسن نصرالله درباره حمله به مکه و مدينه

واکنش پاپ به جنایت داعش در لیبی

داعش سنگاپور را تهدید کرد

حمله هوایی امارات به مناطق نفتی داعش

خلیفه داعش برای مکه و مدینه امیر تعیین کرد!

یکی از رهبران الوفاق بحرین بازداشت شد

مدعی احضار ارواح در قم دستگير شد

تعطیلی یک روزنامه هتاک هندی

«جنبش بدر» سردمدار جنگ علیه داعش

توصیه سید حسن نصرالله به ملت پاکستان

انفجار 4 بمب در اطراف دانشگاه الازهر

سرنوشت آیت الله نمر چه خواهد شد؟

ولنتاين پايه گذار سنت حسنه اي بوده است!

اقدام عجيب دو مداح سرشناس براي رساندن حرف خود

اي کاش منم هم حجره اي يک آقازاده بودم

تشکيل اولين گردان مسيحي مقابله با "داعش"

توهین وزارت ارشاد به مراجع: اطلاعات شما غلط است!

پيام عبري يک روحاني نماي لبناني خطاب به ملت اسرائيل!

"جهادِ عشق" شيوه اي براي مسلمان کردن دختران هندو!

هک شدن شبکه وصال توسط هکرهاي شيعه!

مردان ديگر اجازه ورود به اتاق زايمان "خاتم الأنبياء" را ندارند

شخصیت اول زندانیان سیاسی در عربستان شیخ نمر است

عکس يادگاري روحاني سرشناس ايراني با دشمن "بشار أسد"!

لزوم نظارت بر بودجه ميلياردي مجمع جهاني اهل بيت

پخش شبکه افراطي "اهل بيت" متوقف شد

کيليپ آتش زدن خلبان اردني "فتوشاپي" بود

شديدترين حمله به «ملک عبدالله» بعد از مرگش

پخش اولين اذان شيعي از تلويزيون رسمي يمن

يک مسلمان کانادايي بهترين شهردار جهان شد

نامه اي به "بان کي مون" درباره وضعيت شيعيان

ازدواج سخت و طلاق آسان

هشدار مسئول عراقی درباره نسل دوم داعش

جاده سامرا به بغداد پاک‌سازی شد

آغاز فاز دوم طرح پیشگیری از طلاق

حمله زمینی به داعش بزودی آغاز می‌شود

ممانعت سلفی‌ها از حضور شیعیان در پارلمان مصر

نظر محسن رضایی در مورد جنایت اخیر داعش

داعش ۱۶نفر را زنده سوزاند

پربیننده ها
نظر سنجی
به نظر شما روند فعلی سقوط رژیم های عربی ادامه خواهد یافت؟
بلی
خیر

مناظره
با توجه به اينکه روز جهاني بزرگداشت حجاب را گذرانديم وضعيت حجاب در ايران را چگونه ارزيابي مي کنيد؟
جمالی: معیار تجدد وتمدن در فرهنگ غرب برهنگی وبی عفتی زن می باشدهر مکتبی هم با این عقیده موافق نباشد مرتجع و عقب مانده می خوانندهیچ موفقیتی برای انها بالاتر از این نیست که فرهنگ جامعه ای را تغییر بدهند وفرهنگ خودشان جایگزین کنند
محمدحسین فاضلی: حجاب امروزه ثابت کرد که هیچ نامحرمی نمیتواند به زنان با حجاب تعرض کند.زنانی که بی حجاب هستند آفت جامعه هستند
محمد حسین: ۱قدم اول در جستجوی زیبایی بیشتر برای اندکی خود نمایی و جبران کمبودهای عاطفی و روحی ۲بی حجابی ۳اختلاط با نامحرم و تلاش برای جلب توجه ۴ارتباط نامشروع ۵ تحریک افراد بیمار دل ۶آزار و اذیت و تعرض ۷ قدم آخر خودکشی یا قتل و کاهش امنیت اجتماعی نتیجه نا آگاهی زنان و مردان به عواقب بی حجابی
محمد حسین: به نظر شما برای کسانی که قرآن کریم و احادیث گهربار اهل بیت را مطالعه نمی کنند و از رسانه ملی استفاده نمی کنند و سخنرانی های مذهبی را گوش نمی دهند و در جواب نهی از منکر مودبانه و با صدای خفیف با صدای بلند و فریاد بی ادبانه ناسزایی می گویند و مودب باشند می گویند به شما ربطی ندارد چه باید گفت ؟ و چه کرد ؟آیا این خانمها اگر بدانند با خود نمایی خود خواهانه خود و تحریک بیمار دلان ومنحرفان شاید بچه کوچکی مورد تعرض قرار گیرد که دختر یا خواهر شان باشد کمی به عواقب کار خود اندیشه می کنند
محمد حسین: حجاب امری فطری و ثمره روح و جانی سالم و بدون عقده های روحی و مشکلات فکری است کسی که هدف والایی در زندگی خود داشته باشد اکثر وقتش را برای خودنمایی و جلب توجه دیگران صرف نمی کند حجاب برای مردان و زنان نه تنها از لحاظ شرعی بلکه از لحاظ اصول روانشناسی فایده گرا و لذت گرای غربی هم لازم می باشد ای کاش به حجاب آقایان و پسرها هم اهمیت بیشتری داده می شد
محمد حسین: سلام نگاه به نامحرم و صحنه ها گناه گرم اول و سرد آخر است یعنی ابتدا گرما می بخشد و بعد سرمایی سرد و خشک تمام وجوذ را در بر می گیرد و این سرمای بعد از گرمایی اولیه موجب اعتیاد به این گناه است زیرا برای جبران این سردی که یکی از دلایل سردی جوانان به ازدواج و طلاق عاطفی متاهلین می باشد دوباره رو به نگاه به صحنه های گناه و نامحرمان می کند همچنین نگاه به نامحرم سرد و خشک و سودا زا و مسبب کاهش روح و جان است است هر عضوی که در آن سودا غلبه یابد سلول های سرطانی در آن رشد و نمو می کنند و نگاه به نامحرم و آهنگ های غربی و فیلم های افسردگی آورشان سراسر سودا می باشد
ابوالفضل22: بسم الله الرحمن الرحیم. حجاب محمدودیت است اما نه برای زنان بلکه برای مردان. زیرا وقتی زنان حجاب داشته باشند نگاه هوس آلود مردان بیمار دل را محدود مینمایند و از حیث گناه و ... در امان میمانند.حجاب زن یعنی محافظت از خود زن در برابر نامحرمان .
جمالی: فرهنگ لبیرالی می کوشد که غیرت را از مردان مسلمان وعفت را از زنان مسلمان بگیرد وهزینه های سرسام اوری متحمل می شوند که فحشا را در جوامع مسلمین رواج دهند پاکی وطهارت در جامعه های مسلمین برای انها قابل تحمل نیست
علی: همه کامنت ها مخالف بی حجابیه پس اینهمه بد حجاب که تو ایرانن کجان شاید نظر اونا سانسور میشه درست میگم
جمالی: یکی از کارهای فرهنگی این است که ما فلسفه حجاب را در متون کتاب های درسی دبستان ودبیرستان داشته باشیم دردبستان خلاصه مطالب دینی و حجاب بیاموزیم ودر دبیرستان کامل م جامع ان اگر ما اموزشمان ودشمن شناسی مکتبی را خوب بیاموزیم نیازی نیست هزینه سنگینی برای اجرای احکام درجامعه بپردازیم
مثبت: عرفان جان گل گفتی رفیق
مممممم: فقط شیعه آنلاین دمتون گرم
علی: با کیان موافقم
جمالی: وقتی ما دشمنان حجاب و مکتب های انها را به جامعه معرفی کردیم واهداف انها را از ترویج بی حجابی برای مردم روشن کردیم سلاح را ازدست دشمن گرفته ایم جامعه وقتی به شعور اگاهی برسد نیازی خود داوطلب رعایت حجاب می شود کار فرهنگی خیلی بالاتر از برخورد فیزیکی است
حمزه: با بی حجابی خانواده ها از هم می پاشد و خیانت همسران را سبب می شود.
*نام :
ايميل(بدون نمايش) :