Shia-Online.ir - شیعه آنلاین
دوشنبه 14 اردیبهشت 1394
خواندنی ها
سر و کله مرجع تقليد بعثي دوباره پيدا شد
در اين ميان «محمود الصرخي» وارد عمل شده و با هدف ايجاد جنجال و دامن زدن به اين موضوع، فتوايي صادر کرده و گفته: ملت عراق بايد مسلح شوند تا وحدت کشور حفظ شود!
دختران مسلمان هم با دامن کوتاه به مدرسه بيايند!
وي در اين باره گفت: اين دختر مسلمان از مدرسه اخراج نشده بلکه از وي خواسته شد که به خانه برود و لباس هايش را عوض کند و به مدرسه بازگردد.
تغيير زمان اذان و نماز توسط داعش
مقامات اين گروهک تروريستي دستور داده اند که همه ساعت ها از مساجد برداشته شود و از اين پس اذان گويا و ائمه براي تشخيص زمان اذان،‌ به خورشيد نگاه کنند.
به همراه گزارش تصويري/
شهادت يک روحاني رزمنده در جنگ با داعش
اين روحاني شهيد، شيخ «حيدر مهدي العامري» نام داشت و در گردان امام علي عليه السلام مبارزه مي کرد. مراسم تشيع رسمي وي در صحن علوي برگزار شد.
«حيدر العبادي» به زيارت امام حسين (ع) رفت
نخست وزير عراق در اين سفر به کربلا با بسياري از مسئولان امنيتي و سياسي شهر کربلا نيز ديدار و گفتگوهايي انجام داد و رياست تعدادي از جلسات سياسي و امنيتي شهر را هم بر عهده داشت.
خريد 61 اتوبوس جديد توسط آستان مقدس امام حسين (ع)
اين اتوبوس ها فقط در داخل شهر کربلا مورد استفاده قرار نخواهند گرفت بلکه براي انتقال زائران حسيني به ديگر اماکن زيارتي مانند نجف و کاظمين و سامرا و غيره هم مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
اولين سالگرد حضرت آیت الله شیرازی برگزار مي شود
با حضور پرشور اقشار مختلف ملت شریف ایران، شاهد برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم بزرگداشت اولین سالگرد ارتحال ملکوتی این مرجع عالقیدر باشیم.
واکنش حضرت آیت الله مکارم به سخنان رئیس جمهور در جمع ناجا
با بیان این سخنان چراغ سبزی برای افراد آلوده به انواع مفاسد اخلاقی و مجالس کثیف نشان داده می‌شود که گویا از این به بعد آزاد هستند و پلیس هم کاری به ایشان ندارد.
آيت الله مدرسي خطاب به آل سعود: کمي شرف داشته باشيد
آنچه که امروز در سوريه، عراق، يمن،‌ ليبي و ديگر کشورهاي منطقه در جريان است، به دليل طرح هاي صهيونيستي است که عربستان سعودي نيز در آن شرکت کرده است.
رجب، شعبان و رمضان فرصتی برای تمرین تقوا
بين ما و خدا يک قدم فاصله است. اگر انسان پا بگذارد روي نفس امارۀ‌ خود، با قدم بعدی خدا را می‌یابد. اگر انسان منیّت را کنار بگذارد، به مقام عبوديت مي‌رسد؛ اما حال و توجه مي‌خواهد.
نظر حضرت آيت الله روحاني درباره مولوی و محی الدین عربی
غلاة چند طایفه می باشند عده ای معتقدند که حضرت امیرالمومنین یا یکی از ائمه (علیهم السلام) خدا و رب جلیل و اینکه آن حضرت خدای مجسم می باشند و این دسته شکی نیست در کفرشان و نجاستشان.
مقاله
پاسخي به اهانت يک صوفي به ساحت مقدس پیامبر(ص)
با نهایت تأسف و تأثر مدتی است شاهد آن هستیم که با چشمی بسته و زبانی گسسته و سینه ای مالامال از بغض و کینه نسبت به دین مبین اسلام، بطور علنی به ساحت مقدس پیامبر خوبی ها، حضرت رحمة اللعالمین گستاخی نموده ...
گفتگو
روحانیت در ایران آزاد است زیرا جیره خوار دولت نیست
علما و روحانیت در ایران آزاد هستند زیرا جیره خوار دولت نیستند بلکه از خمس پول دریافت می‌کنند اما الأزهر وام دار حکومت است.
اسلام دین اعتدال است نه دین خشونت و بربریت
هر چیزی که اسلام اجازه داده، ما با آن موافق هستیم حتي عزاداری و توسل. هر چیزی که اسلام مردود دانسته هم ما با آن مخالف هستیم.
تشکیل کمیته‌ای از الأزهر و حوزه قم و نجف را پيشنهاد مي‌کنم
اندیشه وهابیت با انتشار فتواهای تکفیر که توسط دولت سعودی در کتب چاپ می‌شود، اندیشه و فرهنگ خشونت و قتل را ترویج می‌کند.
بايد سازمانی بين المللي برای مبارزه با تکفیری‌ها ايجاد شود
سیرت پیامبر به گونه‌ای دیگر است. در زمان پیامبر کسی جرأت نداشت دیگری را تکفیر کند. اگر پیامبر بود قبل از بوجود آمدن تکفیر با چنین پدیده ای مقابله می‌کرد.
با مسن ترین فدايي حرم آشنا شويد
تمامی فرزندانم در جبهه حضور دارند و تاکنون یکی از فرزندانم به شهادت رسیده است. خدا را شاکرم و امیدوارم به زودی به فرزند خود ملحق شوم.
سعودی، قطر و امارات حامی تکفیري‌ها هستند
باید به بصیرت حضرت آيت الله خامنه ای و توصیه ایشان به وحدت مسلمانان بعد از شناسایی توطئه تکفیری ها اشاره کرد.
تربون آزاد
وبلاگها
فتوای‌ سلفی و جنایت‌ صهیونی
بدون تردید مسئله صهیونیسم، یک مسئله منطقه ای و حتی منحصر به جهان اسلام نیست، یک غده چرکین سرطانی است که هر کجا باشد خطرناک است و باید جراحی و ریشه کن شود.
سرويس عکس
تصاوير توهين به پرچم امام حسين (ع) توسط نيروهاي داعش
در ذيل تصاويري مربوط به درگيري هاي منطقه "سور شناس" در شمال شهر "سامراء" ايالت "صلاح الدين" ديده مي شود که ميان نيروهاي مقاومت مردمي شيعيان با نيروهاي تروريستي – تکفيري "داعش" رخ داده است.
تصوير آتش زدن کتب "ابن تيميه" در اردن
گفته مي شود تصوير آتش زدن کتب "ابن تيميه" به سرعت در فضاي مجازي اردن و ديگر کشورهاي عربي منتشر شد و با واکنش بسيار زيادي مواجه بوده است.
تصاوير ديدني کارخانه توليد پوشش توسط زنان "داعش"
گروهک "داعش"‌ بعد از توزيع پوشش،‌ آن را به طور رايگان در ميان زنان و دختران مناطقي که تحت تصرف دارد توزيع مي کند و آنها را مجبور مي کند که فقط از اين پوشش براي پوشاندن بدن خود استفاده کنند.
تصاوير سنگسار وحشيانه يک زن توسط داعش به اتهام زنا
اين اولين باري نيست که نيروهاي گروهک تروريستي – تکفيري داعش تحت عناوين مختلف مردم را سنگسار يا اعدام کرده اند.
تصاويري برگزاري امتحانات سالانه حوزه علمیه کابل
هر سال بر رشد کمی و کیفی طلاب افزوده می شود و فعلا در کابل بیش از دو صد نفر به دروس خارج فقه و اصول اشتغال دارند و صد ها نفر مشغول تحصیل سطوح عالیه می باشند.
تصوير دسته جمعي و منتشر نشده از علماي قديم تهران
مرحوم حجة الإسلام و المسلمين حاج اشرف، مرحوم آيت الله شيخ محمود انصاري قمي، مرحوم آيت الله نصرالله شاه آبادي ...
معرفي کتاب
کتاب نفیس "فضائل السادات" در حوزه علمیه نجف رونمايي شد
ایشان کتب نفيس خطي را سرمايه بزرگ شيعه عنوان کردند که امروز در کتابخانه‌های مهم دنیا می‌باشد و بيان کردند: چه کسی وظیفه تحقیق و پژوهش و احیاء و نشر این کتب گرانسنگ را دارد.
اولین کتاب، اولین قلم
در چنین شرایطی سلیم بن قیس هلالی از کوفه به منطقه فارس آمد و به ایران پناهنده شد تا توانست این میراث عظیم را برای ما به یادگار بگذارد.
انتشار کتابي درباره پیامبر (ص) به زبان نروژی
این کتاب، توسط یکی از پيروان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام که از فرهیختگانِ ساکن کشور نروژ است، ترجمه گرديد.
نقش استاد خسروشاهی در احيای نام امام موسى صدر
استاد خسروشاهى واقع‌بينانه اعتقاد دارد که اگرچه انديشه و سيره‌ى امام صدر جواب‌گوى بسيارى از مشکلات امروز جامعه‌ى اسلامى ما هست ...
انتشار "التفسیر المرتضی للامام علی بن موسی الرضا(ع)"
قابل ذکر است، احادیث از 97 مصدر حدیثی معتبر و مستند در اين کتاب جمع آوری و تدوین شده و منبع آنها طبق اولویت تقدم زمانی در پاورقی کتاب آمده است.
مصباح الهدی؛
انتشار کتابي جديد از بیانات حضرت آیت الله وحیدخراسانی
کتاب حاضر مجموعه ای است از 27 مجلس درس برای طلاب، مدرسین و اهالی علم و فضل حوزه علمیه با محوریت امام حسین (ع) و معارف حول وجود مبارک آن حضرت.
انتشار کتابي 20 هزار صفحه اي در قم
این موسوعه به عنوان یکی از مهم‌ ترین آثار فقهی در تاریخ شیعه شناخته شده و مجموعه‌ کامل مباحث فقهی از طهارت تا دیات را شامل می‌ شود.
اخبار مراجع
يک مرجع تقليد: متأسفانه جوانان به نماز رغبت ندارند
اين فقيه شيعه در پایان ابراز امیدواری کرد که طلاب و مسئولان ستاد اقامه نماز با قدرت بیان و شیوایی سخن خود بتوانند شنونده را به سمت مطلب خوب هدایت کنند.
انتقادات حضرت آیت‌الله سبحانی از کیفیت مواد غذایی
امروز نوع نان‌هایی را که صبح خریداری می‌کنیم برای عصر قابل مصرف نیست در حالی که در قدیم تا 10 روز به همان حالت اول کیفیت داشت.
پيشنهاد يک مرجع درباره ماجراي تجاوز به دو نوجوان ايراني
پیشنهاد همیشگی ما بر این بوده که باید در کنفرانس کشورهای اسلامی این مسئله مورد نقد قرار بگیرد و کم کم برای همه روشن بشود که مدیریّت مکه و مدینه که متعلق ...
ديدار اساتيد "جامعه المصطفي" با مراجع نجف
حضرت آیت الله نجفی نیز تأکید کرد علم آموزی از بهترین و برترین راه های نزدیکی به خداوند متعال است به شرط اینکه همراه با تزکیه نفس و خودسازی باشد.
پیام حضرت آیت‌الله صافی به مناسبت حلول ماه رجب
عزیزان! این اوقات گران بها را غنیمت داشته و برای خود و دیگران و برای نجات ممالک اسلامی از دشمنان اسلام و پیروزی و سربلندی مسلمانان جهان، دعا کنید و فرج حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف را از خداوند متعال مسئلت نمایید.
با احیای روز شهادت امام هادی (ع) از سه مهلکه نجات يابيد
اگر توسط شما یک نفر امام دهم شناس شود، اجر احیا تمام بشر را از اول خلقت تا روز قیامت در نامه عملت ثبت می کنند.
راهکار يک مرجع تقليد براي ثروتمند شدن
یا ماجِدُ، یا واحِدُ، یا جَوادُ، یا حلیمُ، یا حَنّانُ، یا مَنّانُ، یا کَریمُ اَسْألُک تُحْفَةً مِنْ تحَفِکَ تَلُمُّ بها شَعْثی وَ تَقْضی بها دَیْنی وَ تُصْلِحُ بها شَأنی برَحْمْتِکَ یا سَیِّدی.
چرا وهابيون به رهبر انقلاب اهانت مي کنند؟!
متأسفانه صفحات سايت هاي اجتماعي مانند فيس بوک، تويتر و غيره هم پر شده از مطالب مخالف و توهين آميز. از قديم الأيام مي گفتند: از هر دست بدي از همان دست مي گيري.
آخرالزمان مردمی خواهند بود تظاهر می‌کنند که اهل عبادتند
آنان تازه‌کار و ساده لوح‌اند، نه امر به معروفی را بر خود واجب می‌دانند نه نهی از منکری را؛ مگر زمانی که از ضرر و زیان محفوظ باشند.
سفارش حضرت آیت الله سیستانی درباره اهل سنت
موجب خوشحالی من است که اینجا در میان شما هستم و در این مکان علمی در سرزمین پاکستان به شما سخن می گویم. اجازه بدهید در این فرصت سلام برادران شما در عراق و کربلای مقدس را که پیکر مطهر حسین بن علی فرزند پیامبر اسلام را در خود جای داده به شما برسانم.
دیدار رهبر انقلاب اسلامی با حضرات آیات وحیدخراسانی، نوری همدانی و سبحانی
شایان ذکر است مراجع معظم تقلید در مراسم ترحیم خواهر معظم له که به تازگی در قم برگزار شده بود، شرکت فرموده و این مصیبت را تسلیت گفته بودند.
آيت الله مکارم: آیا باید عمره را با هر ذلتی به جای آورد؟
این مسأله باید مورد توجه همه انسان‌ها و مسئولان واقع شود و باید بدانند ‌اگر تابع حق بودند، عزیز خواهند شد و اگر تابع باطل باشند ذلیل خواهند شد.
گزیده بیانات رهبر انقلاب درباره تجاوز سعودی به یمن
این طبیعت امریکاست که در همه قضایا به جای اینکه از مظلوم حمایت کند، طرف ظالم را می‌گیرد، اما آن‌ها نیز در این موضوع ضربه خواهند دید و شکست خواهند خورد.
نوشتاری از حضرت آیت‌الله صافی‌گلپایگانی در مقام زن
باید مقام واقعی زن در اسلام، تبیین شود و از نظرپردازی های آلوده به شهوت و متمایل به فرهنگ بی بند و باری غربی خودداری کرد.
تکذیب خبر بیماری حضرت آیت‌الله سیستانی
به دنبال ورود عناصر تکفیری و تروریست داعش به عراق و اشغال برخی از شهرها، حضرت آیت الله سیستانی با صدور فتوای برای بسیج عمومی از گسترش فعالیت های آنان جلوگیری کرد.
ویژه ها
فرمانده سپاه: آل سعود در معرض اضمحلال و سقوط است
جعفری تسلط مردم یمن بر کشورشمان را اتفاق مهم و تعیین‌کننده دانست و تاکید کرد که انشاءالله موج بعدی این اتفاقات منجر به سقوط آل سعود خواهد شد.
وزیر ارشاد اسلامی پيشنهاد داد:
تدریس کتاب‌های اهل سنت در استان‌های سنی‌نشین
در گذشته برای حمایت از آثار شاعران، نویسندگان و مترجمان کاغذ دولتی داده می‌شد که اکنون این از بین رفته است ولی کمکی که اکنون می‌شود، از طریق ارائه بن‌های خرید کتابی است که به دانشجویان و طلاب علاقه‌مند داده می‌شود.
معروف ترين مجازات هاي کشورهاي عربي عليه مخالفانشان
به موجب این قانون نویسنده و فعال سعودی رائف بدوی به هزار ضربه شلاق و 10 سال حبس محکوم شد به شکلی که به مدت 20 هفته، هفته ای 50 شلاق به او زده شود.
اظهارات عجيب رييس پليس دبي درباره شيعيان!
مذهب بنده مالکی یا همان شافعی است و شافعی یکی از شاگردان امام صادق است. چگونه است که شافعی به فرقه ای دیگر و شیعیان به مذهب دیگری عمل می کنند؟
آيت الله شیرازی:
وهابيّت از افزايش اقتدار تشيع و جمهوری اسلامی وحشت دارد
بنده اين را مکرر گفته‌ام که در سال 49، در سن 23 سالگي از نجف به مکه مشرف شدم، حرم مطهر رسول اکرم(ص) و فاطمه زهرا(س) مختلط بود و شيعه‌ها مهرهايشان را مي‌گذاشتند و با صداي بلند زيارت مي‌خواندند.
ادعای مضحک رسانه های وابسته به عربستان:
حزب الله نیاز مالی دارد و دست به دامن شیعیان شده است!
حزب الله از مردم لبنان درخواست کرده که هرگونه سلاح و یا لباس نظامی را جهت کمک به نیروهای حزب الله، به مقر و پايگاه هاي اين حزب تحویل دهند!
در توهيني بي سابقه؛
رسانه رسمي "دراويش" روحانيت شيعه را "مارمولک" ناميد!
اما برکسی جای تردیدی باقی نمانده که کسانی که به تصوف و اسلام ناب قرآنی حمله میکنند، عده ای مارمولک عمامه به سر داس و چکشی هستند ...
حمله نيروهاي آل سعود به عزاداری شهادت امام هادی(ع)
حدود ٢٠ روز پيش نيز نيروهاي حکومتي رژيم آل سعود به شیعیان اين شهر حمله کرده و ضمن بازداشت تعدادی از جوانان، چندين نفر را نيز به شهادت رساندند.
به مناسبت شهادت امام هادي (ع)؛
تصاوير مراسم عزاداري عاشقان اهل بيت در سامرا
محدث قمى رحمة الله از ((جنات الخلود)) نقل مى نمايد که آن مخدره در زهد و تقوى مثل و مانندى نداشت و بيشتر اوقات روزه بود.
حمله بي سابقه مولوي اهل سنت ايران به وهابيون
اين بي راهان گمراه، اين بي راهان نا مقلد به قول خودشان "سلفي"، سلف کيه؟ پيغمبر سلفي نيست؟! يعني سلف صالح ما پيغمبر نيست؟! سلف صالح ما صحابه نيستند؟! سلف صالح ما اهل بيت پيامبر نيستند؟!
فاز اول صحن حضرت زهرا (س) در نجف افتتاح شد
صحن مطهر حضرت زهرا (س) یکی از طرح‌های مهمی است که با هدف ارائه خدمات به زائران محترم حرم امام علی علیه السلام در زمینی به مساحت ۶۵ هزار متر مربع در حال اجراست.
رهبر صابئین مندائی به زيارت اميرالمؤمنين (ع) رفت
مرجعیت، ضامن برقرارى امنیت و صلح براى تمامى شهروندان عراقی است و تمامى ملت عراق به برکت وجود مرجعیت دینى و لطف پدرانه این نهاد آگاه زندگى می‌کنند.
انتشار اپليکيشن "مختصر صحيح بخاري" در کافه بازار!
اهل سنت، مختصر اصلي ترين کتاب حديث خود يعني صحيح بخاري را به طور رايگان در معرض ديد همه شهروندان ايراني که استفاده کننده و مراجعه کننده کافه بازار هستند، قرار دادند.
محکوم کردن حمله به شیعیان در شرق عربستان
این یورشِ نظامی با محاصره منطقه و منع رفت و آمد به آن جا همراه بود و در واقع به نحوی مجازات جمعی بر ضد ساکنان آن منطقه به شمار می رود.
هشدار سازمان جهانی نفی خشونت درباره پيامد حمله سعودي
شماری از تشکل ها و نهادهای حقوق بشری محلی و بین المللیِ داخل یمن، اسنادی موثق از اقدام همپیمانان جنگ بر ضد یمن در ویران کردن مراکز خدماتی و ساختارهای زیر بنایی و ...
حمله هماهنگ رسانه های سعودي به سید حسن نصرالله
از سوی دیگر شبکه خبري العربیه در عنوانی مضحک متذکر شد که نصرالله مسبب کشتار بسیاری از مردم بی گناه در سوریه شده است!
تلاش وهابيون براي ايجاد شکاف ميان شيعيان
بيشتر شیعیان مخالف "ولایت فقیه" هستند!
وهابيون که در چند سال اخير به چند دسته، فرقه و گروه مختلف از جمله القاعده، داعش، طالبان، جبهه النصره و غيره تفکيک و تقسيم شده اند، نه تنها همديگر را قبول ندارند، بلکه در بسياري از حالت ها يکديگر را تکفير کرده و به کشتار و اعدام يکديگر دست زده اند.
حزب الله: سعودي، رژيم عقب افتاده، نادان و قتل است
در بخشي از بيانيه حزب الله، رژيم آل سعود نيز مورد انتقاد قرار گرفته و در آن آمده: سعودي، رژيم عقب افتاده، ناداني و قتل است.
مفتي مصر: سود بانک ها حلال است
در واقع اگر انساني به انسان ديگري پولي را به گونه اي قرض دهد که دريافت کننده قرض زير فشار قرار گيرد، اين معامله ربا است زيرا در واقع يک انسان و زندگي او به خطر مي افتد.
با پولي که در جيب وهابيون نمي رود چه مي شود کرد؟!
چند دختر دم بخت که به دليل نداشتن پول نمي توانند جهيزيه تهيه کنند و سر زندگي بروند، مشکلشان حل مي شود؟! چند و چند و چند ...
تعيين اولين گوينده محجبه در تلويزيون آمريکا
براي استخدام شدن و رسيدن به اين جايگاه، با مشکلات بسيار زيادي مواجه بودم و همه آنها را پشت سر گذاشتم و موفق شدم به هدفم برسم.
وزارت اوقاف مصر:
شيعيان باعث فساد در حج می شوند!
امسال نباید عربستان سعودي به شیعیان اجازه حضور در حج تمتع دهد زیرا بدون شک آنها از گروهک تروریستی انصارالله (بنابه تعبیر وي) دفاع خواهند کرد.
انصار الله:
عربستان به دنبال ایجاد نزاع در صفوف مجاهدان است
تجاوزات ائتلاف متجاوز سعودی با مشارکت 10 کشور از ششم فرودین‌ماه به دستور پادشاه عربستان آغاز شده است و برای نوزدهمین روز متوالی همچنان ادامه دارد.
قطع کردن پاي فراري هاي داعش با ساطور!
گروهي ديگر هم در مسير فرار توسط نيروهاي داعش شناسايي و بازداشت مي شوند. داعش بعد از بازداشت اين نيروهاي فراري اش، آنها را محاکمه و مجازات مي کند.
جديد ترين جنايت عليه مسلمانان میانمار؛
غرق کردن مسلمانان ميانمار با دستان بسته!
در این تصویر که در شبکه های مجازی در حال نشر است، مشخص شده که تعدادی از مسلمانان بی گناه ميانمار توسط نیروهای امنیتی اين کشور با دستان بسته غرق شده اند.
استفاده از لفظ "امام خامنه اي" توسط وزير خارجه سعودي
وي در بخشي از اظهاراتش، هنگامي که خواست نام حضرت آيت الله خامنه اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران را بر زبان جاري کند، عمدا يا سهوا از لفظ "امام خامنه اي" استفاده کرد.
هک يک سايت سعودی در اعتراض به تجاوز به دو نوجوان
بخش فني اين رسانه توانست دقايقي بعد، تصوير پرچم جمهوري اسلامي ايران را بردارد اما عبارت "اين وب سايت به دليل اينکه مورد حمله هکرها قرار گرفته در دست صيانت است" را بر روي صفحه خروجي آن قرار داد.
ادعای مضحک سلفی های مصر درباره شیعیان
این ادعای مضحک که در شبکه های اجتماعی شیعیان در حال نشر است موجی از تنفر را در خصوص وهابیون اعمال کرده است.
امام جماعت مسجد الحرام:
ایران به دنبال هتک حرمت خانه خداست
آل سعود به دنبال حفظ شرف مسلمانان است و از تمامی مسلمانان پیروی می کند، این شیعیان هستند که دنبال بدنامی اسلام هستند و جنگ هایی در منطقه به راه انداخته اند.
مفتی عربستان : همه باید علیه شیعیان بسیج شویم
سخنان وی در حالی صورت گرفت که جنبش انصارالله اعلام کرده است که آمادگی دارد جهت از بین بردن زیر ساخت های اقتصادی و سیاسی عربستان اقدام کند.
از شیعیان باید در هراس باشیم!
رشد شیعه در مصر روز به روز در حال گسترش است
از مقامات کشورهای همسایه و مسئولین داخل مصر در خواست می شود که برای جلوگیری از نشر افکار تشیع اقدام شود، باید از شیعیان در هراس باشیم.
آخرین اخبار
معاون شهردار تهران دستگیر شد

«مولود کعبه» مثنوی از سید مهدی صدرالحفاظی

ولیعهد ابوظبی در عربستان به دنبال چیست؟

راه اندازی نخستین شبکه تلویزیونی داعش

وزیر جنگ «داعش» در عراق کشته شد

دومين شاخه داعش در مصر تأسيس شد

فرار روزنامه نگار کويتی توهين کننده به پيامبر(ص) به دوبی

ملک سلمان آخرين پادشاه سعودی خواهد بود

ممانعت از پرواز شیعیان عربستانی به ایران

حمله به يمن بخاطر پیامدهای انتقال قدرت در عربستان بود

امارات حامي مالي اسرائيل در يهودي سازي بيت المقدس

هاشمي: عربستان به خاک عراق حمله کند!

گزارش رسانه هاي آمريکايي از شکست عربستان

پخش شبکه امام حسين (ع) متوقف شد

سرکرده القاعده قفقاز کشته شد

نظر افخم در مورد تمدید بازداشت شیخ ‌علی ‌سلمان

انتشار اسناد محرمانه درباره ساختار داعش

نبیل فواد: مهره عربستان در یمن سوخت!

بشار اسد: سربریدن‌ها میراث عربستان است

افشای هویت "مغز متفکر" داعش

بازار «فیش عمره» خوابید

احتمال حضور ابوبکر البغدادی در اوکراین

بازتاب پایان تجاوز سعودی‌ها در رسانه‌های آمریکا

داعش در آستانه ورشکستگی است

رضایی: زلزله سیاسی به عربستان خواهد رسید

کمک ۱۶میلیارد دلاری عربستان به صهیونیست‌ها

وضعیت آمار ازدواج در کشور

تجاوز به ۲نوجوان نشانه خدا برای موضوع هسته‌ای بود!

لاوروف: داعش دشمن اصلی روسیه است

لاوروف: داعش دشمن اصلی روسیه است

پاسخ امام به استخاره آیت‌الله امامی‌ کاشانی

انتقاد شدید زیباکلام از ستاد حقوق بشر

تصاوير حمله ماموران شهرداري تهران به دست فروشان!

مادربزرگ اوباما به مکه رفت

پیکر ۵ شهید مدافع حرم در قم تشییع شد

شهادت زائران امام هادی(ع) در سامراء

هلاکت فرمانده سیاسی گروهک انصارالفرقان

جانشین رهبر اخوان‌المسلمین انتخاب شد

ممانعت عربستان از ورود هواپیمای ایرانی به یمن

دستگیری یکی از نزدیکان آل سعود در آمریکا بدليل تجاوز!

نظر مراجع درباره قطع رابطه ایران با عربستان

دستگیری متهمان خرید و فروش نوزاد در مشهد

آل‌ سعود شکست مفتضحانه‌ای از مردم یمن خورد

حقوق نجومی یک مدیر عامل!

نظر توبی بلر در خصوص حضرت آیت‌الله خویی

گلایه مداح معروف از برخی مداحان

وقتی تلویزیون طلاب را مجرد می‌کند!

مسئولان شيراز به داد اين جوان شيعه برسند

اعلام آمادگی ۶۲ کشور برای حضور در مسابقات بین‌ المللی قرآن

تجمع جامعه قرآنی در محکومیت جنایات آل سعود در کشور یمن

معاون صدام کشته شد

وهابیون می‌خواهند آرامگاه پيامبر(ص) را ویران کنند

حمایتی برای مبارزه با داعش نمی‌بینم

داعش 6‌ نفر را به دلیل خودکشی ‌نکردن اعدام ‌کرد

مراسم ختم آيت الله بحرالعلوم در تهران برگزار مي شود

تعيين اولين گوينده محجبه در تلويزيون آمريکا

شيعيان باعث فساد در حج می شوند!

عربستان به دنبال ایجاد نزاع در صفوف مجاهدان است

حمله جنگنده‌های سعودی به یک استادیوم در یمن

عربستان خواستار میانجیگری برای آتش‌بس شد

بمباران ‌مراکز ‌نیروهای ‌امنیتی ‌یمن ‌توسط ‌سعودی‌ها

نظر قشقاوی درمورد تعرض ماموران سعودی

سفر معترضانه وزیر سعودی به اسلام آباد

ارسال نامه دوم به وزیر حج عربستان

حمایت فرانسه از مداخله عربستان در یمن

حمایت نمایندگان از تعلیق سفر حج توسط وزارت ارشاد

عربستان توییتر و یوتیوب العالم را هک کرد

یکی از رهبران انصارالله یمن درگذشت

دلایل تعلیق عمره؛ عذرخواهی کافی نیست

عربستان و ترکیه به دنبال ائتلاف ‌نظامی ‌علیه ‌دمشق

پربیننده ها
نظر سنجی
به نظر شما روند فعلی سقوط رژیم های عربی ادامه خواهد یافت؟
بلی
خیر

مناظره
بهترين پاسخ به تجاوز به دو نوجوان ايراني را چه مي دانيد؟
هادي: طبق عدم موافقت مراجع دررابطه با رسانه اي کردن کاروقيح ماموران سعودي اين جريان به ضرر ايرن تمام خواهد شد
منتظر القائم بلوچی الخاشی: بهترین کار خواندن دعای فرج ونفزین آل یهود و آل شرور و هلاکت سران کشورهای خلیجی است... نفرین بر دشمنان شیعه....
سعید: باید دولت به اصطلاح خادم الحرمین اجرای حکم الهی را برای 2 مامور خاطی سعودی را تضمین کند وگرنه مراسم حج تحریم گردد.
حسن: به نظر من عمدا اینکارو کردن تا ایرانیا حج نرن ، قبلا با کم کردن سهمیه ، کارشکنی و صحبتاشون اینو نشون دادن ، بهترین راه مقابله کار فرهنگی ، ساخت فیلم ، مستند ، مناظره و رسوا کردن این بی آبرو هاست
علی: با سلام سازمان حج و زیارت دست از بنگاهداری و پر کردن جیب آل سعود با پول مردم بردارد و عمره را لغو کند و در صورت التماس بزرگان آل سعود و با دریافت تضمین در خصوص احترام کامل به حجاج این کار از سرگرفته شود
علی: حمله نظامی به عربستان و قتل عام همه ی سعودی های کثیف
یک اقا: سلام
نجمه خانم: عمره تحریم بشه تا از گشنگی بمیرن بعد ازمون خواهش کنن که بریم و وقتی رفتیم جلومون دولا راست بشن
حمید بهاری: محاکمه بدرد نمی خورد جواب این جورآدماها را باید مثل خودشان داد
جليل: به هر نحوي كه شده بايد متجاوزان را تحويل دهند تا محاكمه شوند.
*نام :
ايميل(بدون نمايش) :