Shia-Online.ir - شیعه آنلاین
جمعه 10 بهمن 1393
خواندنی ها
داعش ايالت "خراسان" را جزو "دولت اسلامي" اعلام کرد
"البغدادي" همچنين "حافظ سعيد خان" را به عنوان والي ايالت خراسان تعيين کرد و "عبدالرؤوف خادم" معروف به "أبوطلحه" را به عنوان معاون وي تعيين نمود.
تأثير تحريم‌ها بر يکي از بزرگ‌ترين مراکز فرهنگي-اسلامي ايران
بررسي هاي خبرنگار ما نشان مي دهد که بودجه اين مرکز بزرگ فرهنگي – اسلامي که يکي از بزرگ ترين مراکز فرهنگي – اسلامي در جهان اسلام به شمار مي رود،‌ نسبت به گذشته کاهش بسيار زيادي داشته ...
نگاهي به جريان سلفی‌گری تکفیری در فرانسه
از سال ۱۹۸۵ به بعد بود که فرانسه شاهد ارائه تفسیر جدیدی از اسلام گردید که حتی در میان پیروان مذاهب پنجگانه اسلامی مقیم فرانسه نیز غریب می‌نمود.
به بهانه سالگرد حضرت آيت الله سيد «محسن حکيم»
دروس مقدمات و مبادی فقه و اصول را خواند و در بیست و چند سالگی در درس خارج علما و مدرسان بزرگ حاضر شد و در حوزه علمیه نجف درخشید.
شبکه ماهواره اي "شعائر" راه اندازي مي شود
نام اين شبکه ماهواره اي "شعائر" است و در حال حاضر دست اندرکاران اين شبکه ماهواره اي در حال پيگيري و انجام مقدمات آن براي آغاز رسمي فعاليتش در آينده اي نزديک هستند.
حجة الإسلام کوراني:
مرگ «ملک عبدالله» آغاز پيروزي انقلاب بحرين است
به اعتقاد بنده‌، بعد از مرگ عبدالله،‌ تحولات گسترده اي در منطقه خليج فارس رخ خواهد داد که اين تحولات زمينه آمدن يماني و حوادث آخرالزمان خواهد بود.
دروغ ریشه بسیاری از مشکلات است
انسان نخست باید به فکر خودش باشد، همه ادارات و وزارتخانه‌ها باید اصلاح و تربیت را از درون خود شروع کنند که اصلاح جامعه برایشان آسان باشد.
داعش مصیبت جهان اسلام است
انسان مومن جز از خدا هراسی ندارد و از کفار و مکر دشمنان نمی‌ترسد زیرا همه چیز را در تدبیر قدرت الهی می‌داند.
در حساس‌ترین شرایط تاریخ هستیم
طلاب امروز، در زمان خاصی زندگی می‌کنند که در طول تاریخ اسلام، نظیر آن کم بوده است؛ در تمام خانه‌ها، ابزار شیطان موجود است و دشمنانی که در صدد تخریب اخلاق و عقاید و اخلاق هستند بسیار فعال هستند.
مجالس روضه در منازل ترک نشود
برگزاری مراسم روضه در منازل در صورتی که رضایت همسایگان را نداشته باشد و یا موجبات آزار همسایگان را فراهم آورد، چه حکمی دارد؟
تبریک حضرت آیت‌الله سیستانی به مجاهدان عراقی
به تمام دستگاه های امنیتی و پلیس و به ویژه نیروهای بسیج مردمی تاکید می کنم که مرجعیت دینی بر ضرورت مراعات حقوق و اموال مردم توصیه کرده است.
مقاله
گفتگو
سعودی، قطر و امارات حامی تکفیري‌ها هستند
باید به بصیرت حضرت آيت الله خامنه ای و توصیه ایشان به وحدت مسلمانان بعد از شناسایی توطئه تکفیری ها اشاره کرد.
پیامبر (ص) تکفیری‌ها را سگ‌ های جهنم نامید
تکفیری‌ها با نگاه شهوتی و هوای نفس به دین می‌نگرند لذا منحرفند. تکفیری‌ها جهاد نکاح را ایجاد کردند در حالی که اصلا در اسلام نبوده و دقیقا یک نوع زناست.
گفتگويي با برادر آيت الله نمر
بازداشت شيخ نمر تنها بخاطر آن انجام شد که ایشان نقش بسیار برجسته و فعالی در روشن کردن اذهان مردم و بالا بردن سطح آگاهی آنان علیه رژیم حاکم داشت و همواره به سخنرانی علیه فساد حاکمیت می‌پرداخت و به اصطلاح پته آنان را روی آب می ریخت.
مردان در اتاق زايمان بيمارستان بنياد شهيد چه مي کنند؟!
براي رعايت مساوات و برابري در تعداد پزشکان زن و مرد، نمي خواهيم مردان را حذف کنيم و فقط زنان را براي بيهوشي به اتاق زايمان بياوريم!
شيخ خزعلي: خودم به قتل "أبوبکر البغدادي" خواهم رفت
تعامل بالای گروه های شیعه در زمینه نظامی، باعث پیش روی نظامیان شیعه شده و ما امیدواریم که "داعش" توسط شیعه از بین رود.
تربون آزاد
تحلیل ظرفیت و آسیب شناسی عزاداری محرم
بی‌شک من نوعی با فریاد مداحی که ادای عزاداران را درآورده و با هق‌هق مصنوعی روضه می خواند، نه تنها تحریک احساسات و تقويت اعتقادات نمی‌شوم، که از آن شیون نمادین و روضه کاسبکارانه بیزار و گریزان خواهم شد، که "آن سخن کز دل نیاید لاجرم بر گل نشیند".
وبلاگها
فتوای‌ سلفی و جنایت‌ صهیونی
بدون تردید مسئله صهیونیسم، یک مسئله منطقه ای و حتی منحصر به جهان اسلام نیست، یک غده چرکین سرطانی است که هر کجا باشد خطرناک است و باید جراحی و ریشه کن شود.
سرويس عکس
تصاويري برگزاري امتحانات سالانه حوزه علمیه کابل
هر سال بر رشد کمی و کیفی طلاب افزوده می شود و فعلا در کابل بیش از دو صد نفر به دروس خارج فقه و اصول اشتغال دارند و صد ها نفر مشغول تحصیل سطوح عالیه می باشند.
تصوير دسته جمعي و منتشر نشده از علماي قديم تهران
مرحوم حجة الإسلام و المسلمين حاج اشرف، مرحوم آيت الله شيخ محمود انصاري قمي، مرحوم آيت الله نصرالله شاه آبادي ...
تصاوير حضور مدافعان حرم در پياده رويي أربعين
آنها سه روز را از نجف تا کربلا طي کرده تا به شهر کربلاي معلي برسند. در مسير هم مانند ديگر مؤمنان و عاشقان اهل بيت عليهم السلام، در موکب هاي مختلف شب را طي مي کردند.
تصاوير حمله ددمنشانه نيروهاي آل سعود به مناطق شيعه نشين
در همين حال خبر رسيده که در حال حاضر دست کم 25 خودروي زرهي و نفر بر در مناطق مختلف اين شهر مستقر شده و هرگونه رفت و آمدي را کنترل مي کنند.
تصاوير گل مسلمانان استرالیا برای قربانیان گروگانگیری
این گروگان‌گیری پس از ۱۶ ساعت با مداخله پلیس پایان یافت. در جریان مداخله پلیس برای آزادسازی گروگان‌ها، فرد گروگانگیر و دو نفر از گروگان‌ها کشته شدند.
تصاوير تاريخي از حضور مراجع در پياده رويي أربعين
در این گزارش تصاويري دیدنی از پياده رويي سه تن از مراجع عظام تقليد يعني حضرت آيت الله سيد «أبوالقاسم خوئي»، حضرت آیت الله «میرزا جواد تبریزی» و حضرت آيت الله سيد «محمدسعيد حکيم» دیده می شوند ...
معرفي کتاب
اولین کتاب، اولین قلم
در چنین شرایطی سلیم بن قیس هلالی از کوفه به منطقه فارس آمد و به ایران پناهنده شد تا توانست این میراث عظیم را برای ما به یادگار بگذارد.
انتشار کتابي درباره پیامبر (ص) به زبان نروژی
این کتاب، توسط یکی از پيروان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام که از فرهیختگانِ ساکن کشور نروژ است، ترجمه گرديد.
نقش استاد خسروشاهی در احيای نام امام موسى صدر
استاد خسروشاهى واقع‌بينانه اعتقاد دارد که اگرچه انديشه و سيره‌ى امام صدر جواب‌گوى بسيارى از مشکلات امروز جامعه‌ى اسلامى ما هست ...
انتشار "التفسیر المرتضی للامام علی بن موسی الرضا(ع)"
قابل ذکر است، احادیث از 97 مصدر حدیثی معتبر و مستند در اين کتاب جمع آوری و تدوین شده و منبع آنها طبق اولویت تقدم زمانی در پاورقی کتاب آمده است.
مصباح الهدی؛
انتشار کتابي جديد از بیانات حضرت آیت الله وحیدخراسانی
کتاب حاضر مجموعه ای است از 27 مجلس درس برای طلاب، مدرسین و اهالی علم و فضل حوزه علمیه با محوریت امام حسین (ع) و معارف حول وجود مبارک آن حضرت.
انتشار کتابي 20 هزار صفحه اي در قم
این موسوعه به عنوان یکی از مهم‌ ترین آثار فقهی در تاریخ شیعه شناخته شده و مجموعه‌ کامل مباحث فقهی از طهارت تا دیات را شامل می‌ شود.
رونمایی از 70 کتاب معارفي با حضور استاد خسروشاهی
این انتشارات با سابقه ۱۵ساله خود بزرگ‌ترین انتشارات دانشگاهی است که حجم بالایی از اطلاعات را به مخاطبان خود عرضه می‌کند.
اخبار مراجع
کتاب «خمس در عصر پيامبر» منتشر شد
نکات مهم و اساسی در لا به لای کتاب بر خوانندگان گرامی و فرزانه آشکار می شود که تاثیر مستقیم و مثبت در آشنایی با معارف اسلامی دارد.
حضرت آيت الله مدرسي:
طوفان مقاومت شیعه برای ریشه‌کنی تروریسم توقف ناپذیر است
ما بر طبل جنگ نمی کوبیم و همچنان مبلغ صلح و دوستی خواهیم ماند و می خواهیم که همه مسلمین با هم یک دل و یک زبان باشند ...
چراغ را باید در درون جوانان اروپایی و آمریکایی روشن کرد
حضرت آیت الله جوادی آملی در درس اخلاق این هفته خود، انتشار کاریکاتورهای موهن از پیامبر گرامی اسلام را محکوم کردند و این عمل را جاهلیت مدرن خواندند.
تهديد به قتل يک مرجع توسط روحاني افراطي!
آيا هر فردي در جامعه از تفکر، اقدامات، اعتقادات و مسلک فرد ديگري خوشش نمي آيد، حق دارد دست به ترور وي بزند؟!
پیام رهبر انقلاب به اتحادیه دانشجویان در اروپا
دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید؛ در این‌صورت هیچ اندوخته‌ئی برای کشور با ثروت وجود جوانانی چون شما برابری نخواهد کرد.
بيانيه انتقادي مراجع درباره توهين به پيامبر (ص)
ریشه این ماجراها به کینه توزی غرب از اسلام و مسلمانان برمی گردد و از صدر اسلام تا به امروز این کینه توزی وجود داشته است.
نظر يک مرجع تقليد درباره "ازدواج موسوم به سفید"
این فرزند حلال زاده نیست و در بقیه موارد هم باید طبق نظر مرجع شان رفتار کنند.
کسی که خدا در وجودش حاکم شد در آسمان ها شناخته می شود
اگر کسی خدا در وجودش حاکم شد، ارزشش در آسمانها شناخته می شود زیرا امام صادق علیه السلام می فرماید: «دُعِيَ فِي مَلَکُوتِ السّمَاوَاتِ عَظِيماً».
انتشار گسترده جک براي تمسخر مراجع تقليد شيعه
اين بخش از پروژه طراحي شده توسط دشمنان، به تمسخر حضرت آيت الله شيخ «ناصر مکارم شيرازي» از مراجع تقليد قم اختصاص يافته است.
تصاوير افتتاح دفتر مرجعیت رئيس مجلس خبرگان رهبري در عراق
يکي از بزرگ ترين و مجلل ترين حوزه هاي علميه نجف أشرف از چند سال پيش تاکنون زير نظر دفتر مرجعيت حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي در حال ساخت است.
انتقاد آیت‌الله صافی از برگزاری برخی همایش‌ها
اگر تقدیر معیشت و حساب و کتاب در امر معیشت و اقتصاد مردم نباشد، زندگی مختلّ می‌شود و با تقدیر معیشت است که انسان می‌تواند بر مشکلات فائق آید.
ديدار رئيس سازمان همکاري‌هاي اسلامي با آيت الله سيستاني
محور ديدار رئيس سازمان همکاري هاي اسلامي با مراجع تقليد عراق، بحث و بررسي موضوع و روش هاي مقابله با افراط گرايي ديدني و تروريسم است.
بستري شدن يکي از مراجع تقليد عراق
وضعيت جسمي وي در حال حاضر خوب اعلام شده اما پزشکان توصيه کرده اند که چند روز استراحت کند و از فعاليت زياد پرهيز داشته باشد.
گلایه آیت الله مکارم از رسانه‌های داخلی
امروزه حس کردیم یکی از مشکلات ما کم فضای آموزشی است که با احداث مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) 100 مدرس ایجاد شد که حس کردیم باید یک مسجد آبرومند که دور تا دور آن سوره دهر نوشته شده است و سالن همایش آبرومند ایجاد شود.
توضیح دفتر آیت‌الله صافی درباره روحانی زردپوش
پیرو درج خبری در رسانه‌ها با عنوان «روحانی زردپوش» و ادعای روحانی مذکور مبنی بر داشتن اجازه و تصدیق اجتهاد از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی طی تماس با روابط عمومی دفتر معظم له معلوم شد که ایشان اجازه اجتهاد از این مرجع تقلید ندارند.»
ویژه ها
پايان جهان؛ تحليل شيعيان از انقلاب حوثي ها و مرگ ملک عبدالله
شيعيان بر اساس احاديث و روايتي هايي که در کتب حديث خود در مورد آخرالزمان دارند، به اين اتفاقات اعتقاد دارند.
65 خانواده متشيع در کوبا وجود دارد؛
افتتاح يک مرکز اسلامی شيعي در کشور کمونيستي کوبا
در حال حاضر حدود 65 خانواده متشیع (شيعه شده) کوبایی که بسیاری از آنها در سه سال اخیر شیعه شده اند در مرکز حاضر می شوند و مناسک و مراسم مذهبی را برگزار می کنند و تعلق خاصی با این مکان دارند.
جديد ترين شيوه براي تخريب انديشه انتظار؛
جوانان شیعه برای تعجیل فرج خودشان را می فروشند!
يکي از جديد ترين و کثيف ترين شيوه هاي تخريب، راه اندازي اين وب سايت اينترنتي بوده که در آن اصطلاحا جوانان شیعه برای تعجیل فرج خودشان را می فروشند!
مفتی سابق مصر: ملکه انگلیس از نسل اهل بيت است!
این اظهارات مضحک باعث شده که بسیاری از کاربران علیه این سخنان موضع بگیرند. بسیاری از اين کاربران در رد این سخنان مطالب و پاسخ هاي بسياري را منتشر کرده اند.
حضرت آيت الله بحرالعلوم ميردامادي:
گویا جرج جرداق تشنه ظهور منجی بوده است
جرج جرداق، بايد الگوئی برای همه خاصه دانشمندان مسلمان باشد که قدر آنچه دارند را بدانند و جذب مذاهب باطله، بویژه خرافات وهابیت و فرقه‌های انحرافی مانند صوفیه نشوند.
Google پادشاه جديد سعودي را به رسميت شناخت
در اين تصوير اتوبان «ملک سلمان» در غرب شهر "رياض" پايتخت عربستان سعودي ديده مي شود که حدود سه سال پيش افتتاح شد و يکي از کمربندي هاي مهم اين شهر به شمار مي رود.
ضرب و شتم مجري وابسته به شبکه "ياسر الحبيب"
«ياسر الحبيب» روحاني افراطي کويتي که از سال ها پيش در لندن اقامت دارد،‌ تاکنون بارها و بارها با اظهارات، موضع گيري ها و رفتارهاي افراط گرايانه خود، جنجال برانگيز شده است.
با وب سايت رسمي سلفي هاي فرانسه آشنا شويد
امضا کننده اين بيانيه فردي است بنام «أبو عبد الحليم عبد الهادي» که به احتمال زياد از رهبران جريان سلفي در فرانسه است.
بي‌تفاوتي رسانه‌هاي شيعي عربستان به مرگ "ملک عبدالله"
بعد از اعلام اين خبر هزاران شبکه، سايت و رسانه در سراسر جهان در کمترين زمان ممکن اين خبر را پوشش داده و گزارش هاي مختلفي در اين باره را منتشر کردند.
بزرگ ترين مرکز علمی ـ دینی شيعيان تانزانیا افتتاح شد
هدف اصلي ايجاد اين مؤسسه، "ضرورت معرفی و نشر اسلام حقیقیِ تبلور یافته در چهارده معصوم علیهم السلام و آموزش مبانی و اصول اسلام به مردم" بوده است.
فعال اسلامي آمريکايي در گفتگو با شيعه آنلاين:
بايد سازمانی بين المللي برای مبارزه با تکفیری‌ها ايجاد شود
سیرت پیامبر به گونه‌ای دیگر است. در زمان پیامبر کسی جرأت نداشت دیگری را تکفیر کند. اگر پیامبر بود قبل از بوجود آمدن تکفیر با چنین پدیده ای مقابله می‌کرد.
دختران سعودی که از مرگ ملک عبدالله خوشحال شدند
در همین حال برخی کاربران مدعی شده اند که این چهار شاهزاده سعودی، بلافاصله بعد از آزاد شدن قصد خروج از عربستان و پناهنده شدن در یکی از کشورهای اروپایی - احتمالا بریتانیا - را خواهد داشت.
رئيس اسرائيل: ملک عبدالله رهبري نمونه بود!
«شيمون پرز» رئيس سابق رژيم اشغالگر صهيونيستي که در داووس حضور دارد، نيز طي اظهاراتي به مناسبت مرگ پادشاه سعودي، مرگ او را "خسارتي بزرگ براي صلح در خاورميانه" دانست!
شهرداری برای اجرای قانون شیعه و سنی نمی شناسد
اقدام قاطع مأموران شهرداری تهران در تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین و پلمپ محل تغییر کاربری داده شده مذکور، اقدامی قانونی بوده و نشان دهنده عدم تبعیض مذهبی مأموران شهرداری در اجرای قانون است.
پادشاه اصلاح طلبِ تنها کشور وهابي جهان درگذشت
در نوزدهم جولای ۲۰۱۲ نیز به عنوان مشاور ملک عبد الله بن عبد العزیز و فرستاده ویژه وی و در اول فوریه ۲۰۱۳ نیز به عنوان معاون دوم نخست وزیر منصوب شد.
وحشت وهابيون از نزديک شدن الأزهر با حوزه نجف
رئيس دانشگاه الأزهر مصر، هدف از سفر کردن به نجف و ديدار با مراجع شيعه را هموار تر شدن راه براي نزديک شدن شيعه و سني عنوان کرد.
وب سايت «علامه اميني» راه اندازي شد
با توجه به اينکه اين وب سايت، اصلي ترين و رسمي ترين وب سايت متعلق به علامه شيخ «عبدالحسين اميني نجفي» است، علاقمندان مي توانند اصلي ترين و دقيق ترين اطلاعات در مورد اين عالم رباني شيعه را در آن بيابند.
شاهزاده سعودي:
سانسور خبري وضعيت جسمي "ملک عبدالله" تأثير منفي دارد
در اين ميان رسانه ها و مقامات سعودي طي چند ماه اخير همواره تلاش کرده اند در زمينه انتشار اخبار مربوط به بيماري پادشاه سعودي، بسيار محتاطانه عمل کنند و در بيشتر حالت ها، اين مسأله با سانسور خبري مواجه مي شود.
بازداشت باند دزدي از حوزه هاي علميه نجف
بحمدالله در حال حاضر وضعيت امنيتي نجف أشرف کاملا مستقر است لذا هر گاه اتفاقي مي افتد، نيروهاي ما فورا عامل يا عاملان حادثه را شناسايي و بازداشت مي کنند.
توسط يکي از علماي بحرين؛
آيت الله اراکي دعوت به مناظره شد
به رغم گذشت چندين روز از اين دعوت، اما هيچ واکنشي – چه مثبت و چه منفي – سوي آيت الله اراکي يا مجمع جهاني تقريب مذاهب در اين باره صادر نشده است.
شيوه اي گرفتن انتقام خون شهيد جهاد مغنيه؛
فرزندان فرماندهان و مقامات اسرائيل در تيرس حزب الله
بر همين اساس مي توان گفت که از اين پس هيچ يک از فرزندان فرماندهان يا مقامات ارشد صهيونيستي در سراسر جهان در امنيت نخواهند بود.
تاریخچه سعودی؛
آل‌ سعود به روش داعش بر حجاز حاکم شد
در زمان عبدالعزیز، آل‌سعود به رهبری سعود بارها به عراق حمله کردند و حتی پیش از فتح مکه، کربلا و نجف به کرات مورد تجاوز وهابیون قرار گرفت.
نظرسنجي وب سايت شبکه الجزيره:
آيا ائتلاف بين المللي مبارزه با داعش موفق عمل کرد؟
دستاورد عملکرد اين ائتلاف نشان داده که آنان بيش از اينکه توانسته باشند نيروهاي گروهک تروريستي - تکفيري "داعش" را از بين ببرند، افراد بي گناه و مناطق غير نظامي را مورد هدف و حمله قرار داده اند.
گفتگوی مختصر شیعه آنلاین؛
با مسن ترین فدايي حرم آشنا شويد
تمامی فرزندانم در جبهه حضور دارند و تاکنون یکی از فرزندانم به شهادت رسیده است. خدا را شاکرم و امیدوارم به زودی به فرزند خود ملحق شوم.
وقتي يک نفر کاسه داغ تر از آش مي شود؛
هر کس از أبوبکر، عمر و عثمان نفرت دارد حرامزاده است!
بلافاصله بعد از مطرح شدن اين عبارت ها توسط شيخ قبلان، اظهارات او در رسانه هاي لبناني و فضاي مجازي لبنان و ديگر کشورهاي عربي به طور گسترده منتشر شد.
توهين يک تماشاچي ايراني به لباس روحانيت شيعه
در اين ميان، در يکي از بازي هاي اخير انجام شده، يکي از تماشاچيان ايراني در اقدامي بي سابقه و توهين آميز، با پوشيدن لباس روحانيت شيعه، تلاش کرد اين لباس را مورد تمسخر قرار دهد.
محکومیت اقدام رژیم عربستان در ضبط گذرنامه شیعیان
این سازمان، اقدام سرکوبگرانه ی یادشده ی رژیم سعودی را از دیگر موارد زیر پا گذاشته شدن حقوق شهروندان شیعی عربستانی، به ویژه در منطقه ی قطیف و احساء می داند و تأکید می کند که حاکمیت، روش مستبدانه ی مذهبی بر ضد این دسته از شهروندان اعمال می نماید.
تصاوير سنگسار وحشيانه يک زن توسط داعش به اتهام زنا
اين اولين باري نيست که نيروهاي گروهک تروريستي – تکفيري داعش تحت عناوين مختلف مردم را سنگسار يا اعدام کرده اند.
کشيش قرآن سوز سيب زميني فروش شد!
شغل جديد او، فروش سيب زميني سرخ کرده است. در واقع سرنوشت او چنين بوده که از قرآن سوزي به پختن سيب زميني روي آورده است، آن هم براي تأمين هزينه هاي زندگي خود.
رونمايي از مدل لباس داعش در شوي انگليس
در حالي از مدل لباس داعشي رونمايي شد که در اروپا به خصوص فرانسه موجي از خشم عليه گروهک تروريستي "داعش" بخاطر اقدام تروريستي اخير آنها به راه افتاده است.
در پي انتشار کاريکاتور توهين آميز؛
تلاش براي تسخير سفارت فرانسه در اردن
در پي درگيري هاي جزئي که مقابل سفارت فرانسه در امان رخ داد، نيروهاي امنيتي و پليس اردن تعدادي از تظاهر کنندگان را بازداشت کرده و ساعاتي بعد ديگران را متفرق کردند.
آخرین اخبار
گروهی که بوکوحرام را شکار می‌کند

ترمیم کابینه عربستان از سوی ملک سلمان

داعش، کاخ های صدام را ویران کرد

بمبِ تویتری فرزند نصرالله در عرصه مجازی

۱۰ پیام راهبردی عملیات حزب‌الله علیه رژیم اسرائیل

مقصد بعدی داعش کجاست؟

داعش به عملیات خود در لیبی ادامه می‌دهد

صهیونیست ها مدعی دریافت پیامی از حزب الله شد

بیعت بی‌سابقه زنان سعودی با شاه جدید

دلفین‌ها هم عزاداری می‌کنند!

حضرت عبدالعظيم(ع) الگوي سازنده است

هاآرتص: عملیات حزب‌الله حساب‌شده بود

محاکمه 10 کشيش به اتهام سوءاستفاده جنسي

تمام سرزمین‌های اشغالی در تیررس حزب‌الله

افزایش 20 درصدی طلاق در تهران

داعش باراک اوباما را تهدید کرد

داعش 20 هزار عضو خارجی دارد

مسلم فیس و اینترنت حلال

فرمانده‌ کل‌ سپاه: آزادی قدس نزدیک است

مفتی مصر: داعش، نه دولت است، نه اسلامی

تمساح داعش به هلاکت رسید

محموله جدید سلاح های‌ آمریکا در دستان داعش

اولاند: فرانسه وطن یهودیان است

12 میلیون از جوانان کشور ازدواج نکرده اند

اتوبوس زائران ایرانی در عربستان دچار حادثه شد

نخستین کشیش زن کلیسای انگلیس منصوب شد

هشدار تازه به کارمندان مجرد!

پیام داعش برای حملات بیشتر در اروپا و غرب

محور مذاکره اوباما و شاه سعودی

ادعای یک سایت درمورد پادشاه عربستان

شهادت یک جوان ایرانی در سامرا

مقام دولتی: سالانه 45‌ هزار زن طلاق می‌گیرند

تخفیف ویژه برای مکالمات زائران عتبات عالیات

هنرپیشه روس عضو داعش کشته شد

پیش بینی حماس درباره آینده عربستان

تدوین معیار‌های همسرگزینی در حوزه‌های علمیه

تدوین معیار‌های همسرگزینی در حوزه‌های علمیه

مردم یک شهر نيجريه از ترس بوکوحرام گريختند

برنامه طلاق بعد از بازنشستگی!

اسد: رژیم اسرائیل نیروی هوایی القاعده است

توبه‌ دختر‌داعشی‌ به‌خاطر تماشای‌ باب‌ اسفنجی!

نخست‌ وزیر هند:‌ تروریسم جهان را تهدید می‌کند

دستور وزیر صهیونیست برای توزیع «شارلی ابدو»

افزایش حمله به مسلمانان در آلمان

مرگ حداقل یک میلیون نفر در زلزله تهران

شرط انصارالله برای بازگشت رئیس‌جمهور یمن

افزایش پیوستن زنان استرالیایی به داعش

«تک فرزندی» یکی از عوامل طلاق

لغو حکم اعدام رهبر اخوان المسلمین

۵ هزار اروپایی به صف داعش پیوسته‌اند

عربستان پس از ملک‌ عبدالله

احتمال افزایش سهمیه اعزام حجاج ایرانی

تصاویری از بیعت با شاه عربستان سعودی

حقایقی خواندنی در مورد عربستان سعودی

رهبری جوانان را به حقیقت اسلام دعوت کردند

محاکمه مجدد 152 عضو اخوان‌المسلمين در مصر

سایت های داعش در کره جنوبی فیلتر شدند

کشته شدن یکی از سرکردگان «داعش» در لبنان

گلایه پسر ملک عبدالله از شاه جدید عربستان

توصیه قرائتی به ائمه جماعات مدارس

سوء‌قصد به جان رئيس سازمان بدر عراق

ابراز شادمانی داعش از مرگ ملک عبدالله

تامین امنیت درخواست مسلمانان فرانسه

پیام عمار حکیم به سیدحسن نصرالله

آغاز مراسم بیعت با پادشاه جدید عربستان

نمازگزاران اهانت به پیامبر(ص) را محکوم کردند

25 حمله هوايي نيروهاي ائتلاف عليه داعش

نظردخترامام صدر درباره اوضاع جهان اسلام

تصاویر محل دفن «ملک عبدالله» منتشر شد

مرگ ملک عبدالله و نگرانی آمریکا از افزایش نفوذ ایران

پربیننده ها
نظر سنجی
به نظر شما روند فعلی سقوط رژیم های عربی ادامه خواهد یافت؟
بلی
خیر

مناظره
تهديد به قتل يک مرجع توسط يک روحاني افراطي را ارزيابي کنيد
مهدی عدل: لطفاآقایونی که نشستیدرگ گردنتون بره مراجع ورم کرده واجبتردفاع ازحرمین معصومین همه این کارابازی توزمین دشمن الکی بره هم شاخ وشونه نکشیدکدومتون یه ناخونشوبره اهلبیت داده خیلی مردیدجلوداعش که به ناموس مسلمونارحم نمیکنه وایستید
سرباز ولایت : ای کاش همه نظرا رو میادین و سانسور نمیشه دین شما ها اصلا جنبه ی بحث ندارید اگه داشتید نظر منو درباره شیرازی میباشید و جواب میشنیدین
محسن: یک گواهی اجتهاد آقای سید صادق شیرازی را بگذارد تا دهان همه بسته شود.
سرباز ولایت : ای کاش همه نظرا رو میادین و سانسور نمیشه دین شما ها اصلا جنبه ی بحث ندارید اگه داشتید نظر منو درباره شیرازی میباشید و جواب میشنیدین
محمدحسین: تفرقه اندازی بین علمای شیعه از اهداف انگلیس است. اگر این روحانی نمای افراطی کوچکترین تعرضی به آیات عظام شیرازی،وحیدخراسانی یا دیگر مراجع بکند،گور خودش را کنده است.
اسد.........: این نوع تهدید و حذف که در جامعه ی مسلمین رواج پیداکرده ، بوده ، هست و خواهد بود . روشی است که در ابتدای حکومت اسلامی مدینه و با کشتن کعب ابن اشرف بنا نهاده شده است وهرگز ازبین نخواهد رفت. همیشه عده ایی خود را محق می دانند که با حذف دیگری کار خود را راحت ترکرده وخود را به عدالت نزدیکتر بدانند.سخنان این روحانی مطلب تازه و عجیبی نیست که درستی یا نادرستی اش معلوم شود و اگر پشت این سخنان هم عملی اتفاق بیافتد مورد تازه ایی نیست که نظری در بابش داده شود. کشتن ونابود کردن حریف قدر که ازباب علمی نمی شود بر او چیره شد روشی دائمی است که درمیان مسلمانانی که اسلام خود را ناب محمدی می دانند رواج بسیاری دارد.
محمد: امان از افراط ضربه ای که این گروه ها بع شیعه می زنن کمتر از کار خوارج نیست ! متاسفانه اسیر 4 تا کلیپ در آپارات شدهاند وگرنه سواد که ندارند !
سيدانقلابي: واقعا چقدر هتك حرمت !! واي بحالشون اگر يك چنين كاري بكنندوهم چين غلطي ازشون سربزنه ....
ناشناس: در این جور مواقع وظیفه رهبری است که جلو این افراطی ها رو بگیره...
com.عقیده: سلام علیکم باید جلوی توهین به مراجع گرفته شود . کنایات این آقایان دامنه ی تکفیر را گذرانده و به آیت الله وحید و آیت الله سیستانی دام ظلهما رسیده و بزودی بدون کنایه سخن خواهند گفت . توهین به مراجع از سوی ولی عصر ارواحنا له الفدا بدون پاسخ نخواهد ماند. نمیدانم این آقایان چگونه میخواهند پاسخ امام زمان روحی و ارواح العالمین له الفدا را بدهند.
مهدی: به چه جراتی مرجعیت شیعه را تهدید به قتل کرده متاسفم برای حکومتی که ادعا میکند حکومت امام زمان هست
ر_م: متاسفانه کارمون به کجا رسیده که در کشور شیعه به بزرگ مرجع شیعه که هم و غمش مشکلات مردم وتمام سعیش معرفی اهل البیت علیهم السلام به تمام دنیاس تهدید به ترور شود اللهم احفظ مرجع الشیرازی من کید الاعداء
محمد: اگر جلوی این افراد تند و بی عقل را نگیرند آتش فتنه همه را میگیره
عباس: گروه های افراطی در مملکت همیشه دردسرساز بودند امروز علیه رییس جمهور بعد علیه مرجعیت بعد ....
حسينى: طبق سناريوى جديد دشمنان ولايت اميرالمؤمنين عليه السلام هتك حرمت مراجع عظيم الشان داراى اهميت ويژه اى دارد
*نام :
ايميل(بدون نمايش) :